Minister gospodarki przedstawił swój plan ratunkowy zatwierdzony na posiedzeniu rządu jako jeden z jego priorytetów.
Hiszpański rząd rozpoczął reformę systemu finansowego.
Grecy nie mają zaufania do swoich banków. Sprawdź, gdzie schowali kilkadziesiąt miliardów euro.
Agencja utrzymała jednocześnie krótkoterminowy rating banku w walucie obcej na poziomie F2.
Sektorowi trudno będzie powtórzyć zyski z 2011 roku - mówi Artur Szeski, dyrektor Fitch Polska.
Kredyty hipoteczne denominowane we franku szwajcarskim są punktem zapalnym sporu.
Indeksy amerykańskich giełd przez całą poniedziałkową sesję traciły na wartości.
W 2011 roku przeniesiono nieco ponad 16 tysięcy rachunków, czyli blisko o 25 procent więcej niż rok wcześniej.
Szef banku centralnego Wielkiej Brytanii dołączył do brytyjskich parlamentarzystów i premiera wzywających banki i inne wielkie przedsiębiorstwa do ograniczenia szokująco wysokich pensji ich szefów.
Money.pl przeanalizował 110 ofert i wybrał najlepszą.
Rozmowy na temat oddłużenia Grecji bez porozumienia. Jednak to nie koniec maratonu.
Prezydent Francji ostro skrytykował francuski system bankowy. Jego zdaniem banki nie sprawdzają się w pełnieniu swoich funkcji.
Nawet sama groźba obniżenia wiarygodności kredytowej kraju może mieć dramatyczne konsekwencje dla naszych finansów.
CBŚ zatrzymało poszukiwanego obywatela Białorusi, członka grupy przestępczej, której przypisuje się blisko 70 napadów na banki w Niemczech.
Nawet ponad 400 złotych raty więcej zapłaci przeciętny kredytobiorca wskutek podwyżek wprowadzonych przez banki.
Zgodę wyraziła większość banków, ale przeciwne takiemu rozwiązaniu są liczne fundusze hedgingowe.
We wtorek główny indeks na tym parkiecie osiągnął najwyższy poziom od końca lipca 2011 roku.
Osoby prowadzące działalność gospodarczą mają również zastrzeżenia do procedur funkcjonujących w bankach. 28 proc. z nich twierdzi, że są one zbyt przewlekłe.
Ochrona kapitału to najważniejsza cecha produktów strukturyzowanych. Są jednak wyjątki.
W kilku instytucjach klienci wciąż mogą zakładać depozyty z kapitalizacją dzienną, które kończą się po pierwszym kwartale.