Na skróty

Money.pl - tag krajowa spółka cukrowa

2010-07-31

Leszkiewicz o prywatyzacji Krajowej Spółki Cukrowej

MSP chce rozpocząć szczegółowe działania prywatyzacyjne ws. Krajowej Spółki Cukrowej na przełomie września i października - powiedział PAP wiceminister skarbu Adam Leszkiewicz. Dodał, że jest wstępna akceptacja dla tego procesu zainteresowanych środowisk.

2010-06-08

NIK skontrolowała restrukturyzację Krajowej Spółki Cukrowej

# dochodzi wypowiedź rzecznika KSC #

2010-05-25

20 tys. osób będzie mogło kupić akcje Krajowej Spółki Cukrowej

Uprawnionych do zakupu ok. 77 proc. akcji w Krajowej Spółce Cukrowej jest ok. 20 tys. pracowników cukrowni i plantatorów dostarczających do niej buraki. Zakup akcji będzie możliwy na raty - poinformował we wtorek wiceminister skarbu Adam Leszkiewicz.

2009-12-22

CBA wkroczyło do biur zarządu Krajowej Spółki Cukrowej

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego wkroczyli we wtorek do siedzib władz Krajowej Spółki Cukrowej S.A. w Toruniu i Warszawie. W ramach śledztwa dotyczącego działania na szkodę spółki CBA zatrzymało komputery i dokumenty należące do prezesa KSC i jednego z członków zarządu.

2009-11-04

Leszkiewicz: w 2010 r. ruszy prywatyzacja Krajowej Spółki Cukrowej

W 2010 roku Krajowa Spółka Cukrowa zakończy proces restrukturyzacji i będzie mogła przystąpić do prywatyzacji - zapowiedział wiceminister skarbu Adam Leszkiewicz. Będzie to tzw. prywatyzacja pracowniczo-plantatorska, skierowana do pracowników spółki oraz rolników współpracujących z nią.

2009-09-21

Krajowa Spółka Cukrowa rozpoczyna kampanię cukrowniczą

Plantatorzy buraków otrzymają w tym roku równowartość 26,29 euro (plus 8 zł premii) za tonę buraków (o zawartości 16 proc. cukru), czyli ok. 120 zł. W środę Krajowa Spółka Cukrowa rozpocznie kampanię cukrowniczą.

Program dobrowolnych odejść w Krajowej Spółce Cukrowej
2009-08-05

Program dobrowolnych odejść w Krajowej Spółce Cukrowej

Rekompensaty wyniosą do 100 tys. zł. brutto.

2009-08-05

Program dobrowolnych odejść w Krajowej Spółce Cukrowej

Nawet 100 tys. zł brutto rekompensaty może dostać osoba, która zrezygnuje z pracy w Krajowej Spółce Cukrowej. W firmie rozpoczął się program dobrowolnych odejść, z którego może skorzystać kilkaset osób z ponad dwutysięcznej załogi - poinformował PAP w środę członek zarządu spółki Tomasz Olenderek.

2009-01-29

PiS przeciw prezesowi Krajowej Spółki Cukrowej

Przeciw powołaniu Marcina Kulickiego na prezesa Krajowej Spółki Cukrowej, mającej siedzibę w Toruniu, zaprotestował w liście do premiera zarząd Toruńsko-Włocławskiego Okręgu PiS.

2007-12-22

Podlaskie: Plantatorzy buraków protestują przeciwko planom Krajowej Spółki Cukrowej SA

Podlascy producenci buraków cukrowych protestują przeciwko planom Krajowej Spółki Cukrowej SA (KSC), która zamierza zlikwidować tzw. rejon plantatorski w tym regionie. Dotknęłoby to ponad 2 tys. rolników.