Na skróty

Money.pl - tag stary

2011-01-29

Białoruś: Lider "Starego Olsy" wydał książkę o muzyce WKL

Lider znanego w Polsce białoruskiego zespołu folkowego "Stary Olsa" Źmicier Sasnouski wydał książkę o muzyce rycerstwa Wielkiego Księstwa Litewskiego. Wskazuje w niej, że ówczesna kultura muzyczna rozwijała się w kontakcie z tendencjami europejskimi.

2011-01-22

"Rzeczpospolita" Zagadka starego zdjecia

"Rzeczpospolita"-Zagadka starego zdjęcia

2011-01-21

Caritas: ponad 3,5 tony starych złotówek na pomoc dzieciom

Stare pieniądze o wartości 250 tys. nowych zł na pomoc dzieciom z ubogich rodzin w ramach programu "Skrzydła" zebrał Narodowy Bank Polski i Caritas Polska w ramach akcji "Wymieńmy się". Zgromadzone banknoty i monety w wartości ponad 2 mld starych zł ważą niemal 3,5 tony.

2011-01-16

Sri Lanka: Powodzie mogą powodować przesuwanie się starych min

Powodzie, które niszczą całe regiony Sri Lanki, mogą też spowodować przesuwanie się wciąż aktywnych min pozostałych po zakończonej w 2009 roku wojnie domowej z Tamilskimi Tygrysami - ostrzegły w niedzielę miejscowe władze i ONZ.

2011-01-13

Pożegnanie Krzysztofa Kolbergera na Starych Powązkach

Uroczystości pogrzebowe Krzysztofa Kolbergera - jednego z najwybitniejszych aktorów polskich, a także reżysera teatralnego - odbyły się w czwartek na warszawskich Starych Powązkach. Był wspaniałym człowiekiem, oddanym ludziom i sztuce - mówili jego przyjaciele.

2011-01-13

Pogrzeb Krzysztofa Kolbergera na Starych Powązkach

Uroczystości pogrzebowe Krzysztofa Kolbergera - jednego z najwybitniejszych aktorów polskich, a także reżysera teatralnego - rozpoczęły się w czwartek w warszawskim kościele św. Karola Boromeusza na Starych Powązkach.

2011-01-13

Pożegnanie starego roku według kalendarza juliańskiego

W czwartek przypada ostatni dzień roku według kalendarza juliańskiego, z którego wierni obrządków wschodnich, w tym prawosławni, korzystają przy ustalaniu dat świąt religijnych. W części kraju to okazja do świętowania sylwestra po raz drugi, zwanego m.in. małanką.

2011-01-04

RWE i Vattenfall sprzedają prąd po starych cenach - brak zgody na podwyżkę

Urząd Regulacji Energetyki nie zaakceptował dotąd propozycji podwyżek cen prądu dla gospodarstw domowych, przedstawionych przez firmy RWE Stoen i Vattenfall. Dlatego sprzedają one prąd po dotychczasowych cenach - wynika z informacji URE.

2010-12-29

Węgry: Filia Suzuki wycofuje ponad 120 tys. starych samochodów

Węgierska fabryka samochodów Suzuki w Ostrzyhomiu (Esztergom) ogłosiła w środę, że wycofuje z użytkowania ponad 120 tys. starych samochodów modelu Swift, w których stwierdzono intensywną korozję przednich amortyzatorów - poinformowała w środę agencja MTI.

Manager - tag stary

Galerie handlowe tętnią życiem na Facebooku
2011-08-15

Galerie handlowe tętnią życiem na Facebooku

Polacy wiedzą jak zrobić fanpage'a centrum handlowego. Stary Browar z Poznania śmiało staje w szranki nawet z największymi brytyjskimi galeriami.

Dom - tag stary

Projekty futurystyczne i ich realizacja
2009-09-03

Projekty futurystyczne i ich realizacja

Realizacja projektów architektonicznych, które odbiegają od powszechnie przyjętych standardów, jest nie lada wyzwaniem, jednak jeśli takie projekty powstaną, bardzo szybko zyskują rangę symbolu.

Motoryzacja - tag stary

2011-08-16

Ochłoda w wakacyjne upały

Wakacje to miesiące kiedy samochodem pokonujemy duże odległości, a podróże wiążą się z przewozem...

Przynieść wiadro prądu? Proszę bardzo!
2011-06-07

Przynieść wiadro prądu? Proszę bardzo!

Nowy środek zmagazynuje dziesięciokrotnie więcej energii niż tradycyjny elektrolit

Cafe Cowboy - rewolucja w klasie cafe racer