Londyn

27 mkw. powierzchni. Na parterze - salon, mikro kuchnia i łazienka. Na piętrze - sypialnia. To wszystko, co mieści najmniejszy dom w Londynie, który został właśnie wystawiony na sprzedaż.

Cena może robić wrażenie, bo za nieruchomość trzeba zapłacić 600 tys. funtów, czyli prawie 3 mln zł. To prawie trzy razy wyższa wycena niż przeciętnej nieruchomości w Wielkiej Brytanii. Warto przy tym zaznaczyć, że dom wymaga generalnego remontu.

Jednak pomimo tej ceny, ze znalezieniem nabywcy nie powinno być kłopotu ze względu na lokalizację nieruchomości.

Dom położony jest przy jednej z najładniejszych ulic Londynu - Britten Street,  w prestiżowej dzielnicy Chelsea w bezpośrednim sąsiedztwie licznych atrakcji turystycznych.

Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
figo
2017-03-07 07:24
Niech autor najpierw zajrzy do slownika, zanim zacznie pisać. "Apartament", to słowo samo w sobie okresla, ze jest to cos dużego i najczęściej ekskluzywnego... a ten wyskakuje z wyrażeniem "mini apartament". Czyli co, czy chodzi o dom dla lalek?
apartamenciarz
2017-03-03 12:07
Kłamstwo. W Polsce kilka lat przed Starterem była inwestycja Lea 16A w Krakowie. Poza tym ,nNa miasteczku jeden z Akademików też jest przerobiony na mieszkania.
zigor
2017-03-03 12:05
Japończycy sprzedają boxy sypialne - czy to znaczy że to jest nasza dobra zmiana?
Pokaż wszystkie komentarze (95)