Londyn

27 mkw. powierzchni. Na parterze - salon, mikro kuchnia i łazienka. Na piętrze - sypialnia. To wszystko, co mieści najmniejszy dom w Londynie, który został właśnie wystawiony na sprzedaż.

Cena może robić wrażenie, bo za nieruchomość trzeba zapłacić 600 tys. funtów, czyli prawie 3 mln zł. To prawie trzy razy wyższa wycena niż przeciętnej nieruchomości w Wielkiej Brytanii. Warto przy tym zaznaczyć, że dom wymaga generalnego remontu.

Jednak pomimo tej ceny, ze znalezieniem nabywcy nie powinno być kłopotu ze względu na lokalizację nieruchomości.

Dom położony jest przy jednej z najładniejszych ulic Londynu - Britten Street,  w prestiżowej dzielnicy Chelsea w bezpośrednim sąsiedztwie licznych atrakcji turystycznych.

Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
Max
2017-06-21 14:07
W Polsce jest też nieprzemijająca moda na mikro pensje.
han
2017-06-21 13:53
W Polsce to nie moda , to przykra koniecznosc, tyle , ze nie domki a klity w blokowiskach.
dg
2017-06-21 10:49
Zastanawiam się, czy osoba, która pisała te informacje, ukończyła szkołę podstawową z pozytywnym wynikiem (mam na myśli głównie język polski). Wydaje mi się, że to niemożliwe. "Jedną z pierwszych na polskim rynku ofert mikroapartamentów był wrocławski Starter, który spółka Dolnośląskie Inwestycje urządziła, w byłym hotelu asystenta u zbiegu ul. Pasteura i pl. Grunwaldzkiego." Gdzie ten przecinek?!? "Wszystkie rozeszły się na pniu, choć wśród kupujący sporo było chętnych najwięcej było inwestorów, którzy zdecydowali się na mikroapartament z myślą o wynajmie." Tego w ogóle nie komentuję...
Pokaż wszystkie komentarze (99)