wp.pl
wp.pl
Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Futsal - ME: Hiszpania ostatnim półfinalistą
futsal - mistrzostwa Europy - Antwerpia - Hiszpania - Słowenia - Rosja -

Czytaj więcej w Money.pl
ME: kopalnia Krupiński trafi do SRK - ostateczna decyzja do połowy listopada
Ministerstwo Energii i zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW), mimo sprzeciwu strony społecznej, podtrzymują decyzję o przekazaniu kopalni Krupiński w Suszcu do Spółki Restrukturyzacji Kopalń (SRK). Ostatecznie walne zgromadzenie JSW zdecyduje o tym do połowy listopada.
Restrukturyzacja górnictwa. ME: Firmy energetyczne zaangażowane w pomoc są bezpieczne
Sytuacja w górnictwie nie ma wpływu na płynność finansową spółek energetycznych - poinformował resort energii w komunikacie.
Ostatni dzień wypłat zaliczek dla rolników
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa kończy wypłatę zaliczek na poczet tegorocznych dopłat bezpośrednich. Ostatnia transza środków do producentów żywności będzie wysyłana dziś. Zaliczka ma wysokość 70 procent pełnej płatności.
Hiszpania uzupełniła skład półfinalistów mistrzostw Europy w piłce nożnej halowej. W ostatnim ćwierćfinale turnieju, który odbywa się w Antwerpii, obrońcy tytułu pokonali Słowenię 4:0 (2:0). Dwie bramki dla Hiszpanów strzelił Aicardo (37' i 40'), a po jednej Fernandao (12') i Rafael Usin (18').

Hiszpanie, którzy grają o piąty z rzędu, a łącznie siódmy tytuł mistrzów kontynentu, zagrają w półfinale Rosjanami. Będzie to powtórka finału poprzednich mistrzostw; 2 lata temu w Chorwacji zespół z Półwyspu Iberyjskiego wygrał 3:1. W drugim półfinale brązowi medaliści z 2012 r., Włosi zagrają z Portugalczykami. Oba mecze 1/2 finału odbędą się w czwartek.

Naczelna Redakcja Sportowa PR / piu
IAR