Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

Giełda na żywo

Najwyższa kobieta świata mierzy 2 metry 36 centymetrów. Wbrew panującym stereotypom o niskim wzroście Chińczyków jest przedstawicielką właśnie tego narodu.
Yao Defen ma 36 lat i mieszka w prowincji Anhui położonej w południowej części Chin. Jej wzrost, tym bardziej nietypowy dla Chińczyków, już od dzieciństwa sprawiał jej wiele problemów. Ostatnio doszły do nich problemy ze zdrowiem.
Czytaj więcej w Money.pl
Zarobki w IT są najwyższe w Polsce
Ludzie z branży IT zarabiają największe pieniądze w kraju w porównaniu z innymi sektorami - wynika z raportu płacowego ZPP. Wynagrodzenia w dużym stopniu zależą nie tylko od stanowiska, lecz także od wielkości firmy i regionu.
Pożar w Dubaju. Palił się jeden z najwyższych apartamentowców na świecie
Nie jest znana przyczyna pożaru, który wybuchł około godziny drugiej nad ranem czasu lokalnego i rozprzestrzenił się szybko z powodu silnego wiatru
Kobiety częściej inicjują rozwody
Kobiety częściej niż mężczyźni wszczynają procedurę rozwodową, ale równie często jak panowie decydują się na zakończenie związków nieformalnych - twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Stanforda (USA).
Najwyższą kobietę świata odkryli "przypadkiem" reporterzy stacji telewizyjnej Discovery. Telewizja nakręciła o Yao Defen film dokumentalny, który pomógł kobiecie z biednej chińskiej wsi otrzymać właściwą opiekę medyczną.
Stereotyp Chińczyka przełamuje też Jao Ming, który mierzy 2 metry 26 centymetrów i jako jedyny Chińczyk gra w lidze koszykówki NBA.
telewizja, chiny, wzrost, zdrowie, kobieta, świat, najwyższy
IAR