Na skróty
  • Ważne:
Podglądanie bocianów przez internet
2008-04-30 10:40

Podglądanie bocianów przez internet


Internauci z całego Świata mogą przez 24-godziny na dobę obserwować życie bocianów z podpoznańskich Chyb. Para ptaków ma w gnieździe pięć jaj.

Hubert Kaliński, który prowadzi stronę poświęconą bocianom, powiedział, że w tym roku bocianią rodzinę obserwują dwie kamery. Dzięki temu można obserwować gniazdo pod różnymi kątami. Obraz zmienia się co 15 sekund.

Kaliński spodziewa się, że pierwsze pisklaki pojawią się w ciągu dwóch tygodni. Ma też nadzieję, że warunki atmosferyczne będą sprzyjać odchowanu jak największej liczby młodych bocianów.

Według Huberta Kalińskiego, bociany obserwują internauci z blisko 60 państw. Tradycyjnie już, pod koniec maja, pod bocianim gniazdem w Chybach, spotkają się miłośnicy tych ptaków.

Gniazdo można obserwować na www.bociany.kalinski.pl
(IAR)
Tagi:internet, rodzina, internauci, świat, bociany, strona, rok, podglądanie


Poprzednie wiadomości agencyjne IAR
Książę William odwiedził żołnierzy brytyjskich w Afganistanie
Krótka wizyta otoczona była ścisłą tajemnicą i wiadomość o niej podano dopiero po powrocie księcia do Wielkiej Brytanii.
Polacy mieszkają w każdym zakątku Wielkiej Brytanii
Jak stwierdza raport Instytutu Badań Polityki Społecznej, nasi rodacy są zarejestrowani we wszystkich jednostkach władz lokalnych.
Pracownicy DPS w Mnichowie opowiedzieli się za przeprowadzeniem akcji protestacyjnej
Pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Mnichowie w Świętokrzyskiem opowiedzieli się za przeprowadzeniem akcji protestacyjnej. Pracownicy placówki domagają się 20-procentowej podwyżki płac. Ponad 80 procent uczestników referendum w tej sprawie opowiedziało się za akcją protestacyjną ze strajkiem włącznie.
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Przejdź do kalulatorów Money.pl.
Drukuj ten artykuł.
Czytam Money.pl