Na skróty
Money.plArchiwumWiadomości agencyjneIARRozporządzenie o receptach - nie ma zgody
2012-02-23 10:46

Rozporządzenie o receptach - nie ma zgody


Nie doszło do porozumienia podczas konsultacji nad rozporządzeniem o receptach. Przedstawiciele Naczelnej Rady Lekarskiej opuścili ostatnie spotkanie w tej sprawie. Resort zdrowia poinformował o przebiegu spotkania na swojej stronie internetowej.
Czytaj więcej w Money.pl
Zmiany w rozporządzeniu w sprawie recept lekarskich - kumulacja kolejnych nieścisłości, czy długo wyczekiwane udoskonalenia?
Od 30 grudnia 2012 r. obowiązuje nowelizacja rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 8 marca 2012 r. w sprawie recept lekarskich (Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 21 grudnia 2012 r. ...
Polska uzyska zgodę na pomoc dla PLL LOT?
Eksperci wskazują na nierówne konkurowanie europejskich firm z globalnymi, które nie podlegają surowym unijnym zasadom.
Utylizacja elektrośmieci. Nie ma zgody na dodatkową opłatę
Wbrew oczekiwaniom części branży zajmującej się recyklingiem tzw. elektrośmieci, kupujący sprzęt elektryczny i elektroniczny nie będą musieli płacić dodatkowej opłaty za jego późniejszą utylizację.
Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej Maciej Hamankiewicz powiedział, że resort zdrowia nie ma pomysłu, jak rozwiązać problemy pacjentów z dostępem do leków refundowanych.
Prezes Naczelnej Rady Aptekarskiej Grzegorz Kucharewicz podkreśla, że rozporządzenie jest bardzo potrzebne. Wyraził nadzieję, że w przyszłym tygodniu odbędzie się kolejne spotkanie, podczas którego uda sie osiągnąć porozumienie.
Jutro w Warszawie rozpoczyna się dwudniowy nadzwyczajny zjazd lekarzy, który oceni aktualną sytuację w ochronie zdrowia.

Giełda na żywo

BBI Development zawarł umowę deweloperską dotyczącą projektu Złota 44

BBI Development otrzyma z tego tytułu premię deweloperską.

Giełda na żywo

Rekordy na Wall Street po decyzji w... Japonii

Sprawdź, co się stało na największej giełdzie świata.

Informacyjna Agencja Radiowa
(IAR)


Poprzednie wiadomości agencyjne IAR
GUS - bezrobocie
W Polsce rośnie bezrobocie. Według danych Głównego Urzędu Statystycznego, w styczniu stopa bezrobocia wzrosła do 13,2 procent. W grudniu wynosiła 12,5 procent. Bez pracy pozostaje w Polsce ponad 2 miliony 120 tysięcy osób.
Choroba afektywna dwubiegunowa
Ze skrajności w skrajność - z jednej strony euforia, z drugiej depresja - tak objawia się choroba afektywna dwubiegunowa. Schorzenie to jest głównym tematem obchodzonego dziś Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją.
Trójka-Szumilas-szesciolatki
Trójka-Szumilas-sześciolatki
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Przejdź do kalulatorów Money.pl.
Drukuj ten artykuł.
Czytam Money.pl