wp.pl
wp.pl
Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Smolniki k. Iławy: Trwa dogaszanie pożaru w fabryce mebli
Strażacy dogaszają duży pożar fabryki mebli w Smolnikach koło Iławy (warmińsko-mazurskie). Ogień pojawił się około godziny 1:30 w nocy. Spaliła się lakiernia i pomieszczenia socjalne dla pracowników. Strażakom udało się uratować mienie znacznej wartości. Nie dopuścili ognia do magazynu z meblami i do części produkcyjnej fabryki gdzie są wszystkie maszyny. Pożar gasiło 16 zastępów strażaków. Na miejscu zostało jeszcze 14 jednostek.
Czytaj więcej w Money.pl
Morawiecki zmienia klimat. Kiedy ludzie przestaną kupować żarówki, meble i jeansy?
Czy pomysły wicepremiera Morawieckiego pomogą Polsce w przejściu przez czwartą rewolucję przemysłową, czy tylko przejemy miliony złotych i dalej będziemy składać długopisy? I kiedy człowiek wyzbędzie się potrzeby posiadania i zamiast kupować dywany, będzie kupował odczucie, jakie one dają? O tym w rozmowie z money.pl Marek Kapturkiewicz, partner w Innovation Nest, funduszu venture capital.
Polscy inżynierowie poszukiwani. Wyciągają najlepszych do nowej fabryki
Trwa wielki nabór inżynierów do nowej inwestycji Lufthansy i GE. W Polsce powstanie nowoczesne centrum serwisowania samolotów i centrum szkoleń. Do obsadzenia jest 500 nowych miejsc pracy, w większości dla inżynierów.
Atak hakerski na Hondę. Japońska fabryka koncernu stanęła
Firma Honda Motor poinformowała w środę o tymczasowym wstrzymaniu produkcji w swojej fabryce w Japonii po ataku hakerskim - podała agencja Kyodo.


Przyczyny i straty spowodowane pożarem wyjaśnią biegli.
pracownik, pożar, fabryka, trwam, części, fabryka mebli, wszystkie
IAR