Na skróty
Zespoły satanistyczne - Raport
2007-09-27 21:13

Zespoły satanistyczne - Raport


Powstała lista zespołów muzycznych propagujących satanizm. Ogólnopolski Komitet Obrony przed Sektami tworzył ją przez kilkanaście lat, obserwując satanistyczną scenę muzyczną w Polsce.
Czytaj więcej w Money.pl
Zespół Macierewicza: Raport w piątą rocznicę katastrofy
Dziś zespół zaprezentował inny dokument, zawierający relacje 200 świadków katastrofy Tu-154M.
Raport: ocieplenie wpłynie na Bałtyk
Do końca XXI w. wody Bałtyku będą cieplejsze, a jego zimowa pokrywa lodowa może się skurczyć nawet o 80 proc. - wynika z opublikowanego w czwartek raportu nt. zmian klimatu i ich wpływu na Bałtyk i kraje sąsiadujące. Raport przygotowali naukowcy z 12 krajów.
Test krwi na zespół jelita drażliwego
Jelito drażliwe u niektórych osób będzie można wykrywać przy użyciu jednego z dwóch testów krwi opracowanych przez Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles - informuje na swojej stronie internetowej ,,CBS News".
Raport przestrzega, że pod przykrywką wolności słowa i wolności artystycznej niektórzy muzycy przekazują młodym ludziom treści propagujące śmierć jako rozwiązanie problemów życiowych i nienawiść do chrześcijaństwa.
Przewodniczący Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami Ryszard Nowak zwraca uwagę, że 99 procent młodzieży wciąga się w satanizm pod wpływem zespołów satanistycznych. Tymczasem muzycy-sataniści nawołują do zabójstw, gwaltów i samobójstw oraz bezczeszczenia symboli chrześcijańskich.Ryszard Nowak przestrzega przed traktowaniem tych wezwań w kategoriach wyrazu artystycznego. Zwraca uwagę, że nastolatek, zauroczony muzykiem-satanistą może całkiem serio potraktować jego wezwania. Podkreśla, że zespoły satanistyczne mają wielki wpływ na duchowość młodych ludzi. Muzycy tych zespołów uważają się przede wszystkim za kapłanów, czyli przywódców duchowych. Ryszard Nowak powołuje się na słowa jednego z muzyków szwedzkiego zespołu "Marduk", że muzyk, który jest oddany diabłu i z dumą szerzy jego ewangelię, jest niczym kapłan.
Powstanie raportu wymagało czasu, bo bardzo trudno jest dotrzeć do muzyków-satanistów i satanistycznych pism. Ryszard Nowak wyjaśnia, że muzycy-sataniści mają dwie twarze - w wypowiedziach dla szerokiej publiczności przedstawiają się jako twórcy "metalowi", a do swego satanizmu przyznają się tylko przed dziennikarzami niskonakładowych satanistycznych pism.
Wymienione w raporcie polskie zespoły satanistyczne to: Anima Damnata, Azarath, Behemoth, Besatt, Bestails Raids, Black Altar, Crionics, Hate, Infernal War, Kat, Non Opus, Dei, Revelation Of Doom, Stillborn, Thunderbolt, Wolfribe.
Zagraniczne zespoły muzyczne propagujace satanizm to: Abigor, Abominator, Acheron, Belphegor, Burial Hordes, Carpathian Forest, Dark, Funeral, Deicide, Dimmu Borgir, Enochian Crescent, Enthroned, Funeral Mist, Gorgoroth, Marduk, Marilyn Manson, Moonspell, Morbid Angel, Mystic Circle, Naphasth, Old Man's Child, Regnarok, Rotting Christ, Setherial, Spawn Of Satan, Svartsyn, Urgehal, Varathron, Vorkreist.
(IAR)
Tagi:Polska, raport, zagraniczna, lato, zespół, polsce, muzyczne


Poprzednie wiadomości agencyjne IAR
"GW": Renata Beger kupowała podpisy na listach wyborczych
Renata Beger z Samoobrony kupowała podpisy na listach wyborczych - pisze na swoich stronach internetowych "Gazeta Wyborcza". Jak wynika z informacji gazety, posłanka początkowo oferowała złotówkę za każdy głos, następnie podwyższyła stawkę do 3 złotych.
KE: Polska dostanie pieniądze na walkę z bezrobociem
Polska może wydać prawie 11,5 miliarda euro na walkę z bezrobociem w najbliższych siedmiu latach. Komisja Europejska zatwierdziła program â?ľKapitał ludzki", z którego prawie 10 miliardów będzie pochodzić z unijnych środków.
Straty wojenne Muzeum Wojska Polskiego - Album
Muzeum Wojska Polskiego stara się odzyskać zbiory zaginione podczas II Wojny Światowej. Z tą myślą został wydany album "Ograbione Muzeum", poświęcony stratom wojennym Muzeum Wojska Polskiego. Podczas II Wojny Światowej Muzeum utraciło około sześciu tysięcy eksponatów.
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Przejdź do kalulatorów Money.pl.
Drukuj ten artykuł.
Czytam Money.pl

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

.............. / 83.9.167.* / 2013-02-26 17:13
Szatan w muzyce?

Profesor Simone Morabito należy do najwybitniejszych włoskich psychiatrów. Został nominowany do Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny przez Instytut Naukowy w Paryżu. W swojej książce Psichiatra all'inferno pisze między innymi o wpływie satanistycznej muzyki rockowej na psychikę człowieka.
Od przeszło 30 lat prof. Morabito zajmuje się badaniami naukowymi zarówno w dziedzinie psychiatrii, jak i chorób wewnętrznych. Przychodzą do niego młodzi ludzie z prośbą o pomoc i leczenie. Wielu z nich było niegdyś wspaniałymi uczniami, ale w pewnym momencie ich życia nastąpiło u nich duchowe i psychiczne załamanie. Stracili chęć do życia, pracy i nauki, ich wola została osłabiona, a inteligencja przytępiona; stali się znerwicowani, przygnębieni, zarażeni pesymizmem i brakiem wiary w siebie. Nie mają żadnej inicjatywy, są niezdecydowani, szybko się męcząi nie sązdolni do podjęcia codziennego trudu nauki czy pracy. Morabito odkrył, że kryzys w ich życiu rozpoczął się w chwili, gdy regularnie zaczęli uczęszczać na dyskoteki i na okrągło słuchać ciężkiej muzyki rockowej, która zawiera treści satanistyczne.

Profesor stwierdza, że muzyka jest narzędziem komunikacji zdolnym do kształtowania myślenia, zachowań i postaw osób, które jej słuchają. Przekazuje ona do ludzkiej podświadomości nowe idee, które człowiek przyjmuje za swoje, nie zdając sobie sprawy z tego, jak bardzo są one szkodliwe i niebezpieczne. Muzyka o treściach antychrześcijańskich i satanistycznych niszczy w człowieku instynkt samozachowawczy, który jest niezbędny do normalnego życia. Treści wielu piosenek, takich jak np. Highway to heli (Autostrada do piekła), Die young, die pretty (Umrzyj młodo, umrzyj piękny), Destroy yourself (Zniszcz siebie), The suicide solution {Rozwieraniem jest samobójstwo), jawnie zachęcają do popełnienia samobójstwa, do oddania się na służbę szatanowi. Nic dziwnego, że u ludzi słuchających takiej muzyki myśl o samobójstwie staje się czymś obsesyjnym. "Dla nas, psychiatrów - pisze Morabito - [muzyka rockowa o satanistycznych treściach - dop. ks. M.P.] jest jak śmiercionośna trucizna, która działa powoli i skutecznie. W naszych czasopismach medycznych czytamy, że w ostatnich latach w USA 5000 młodych ludzi odebrało sobie życie. Jestem pewien, że jedną z najważniejszych przyczyn tych samobójstw była zachęcająca do odebrania sobie życia satanistyczna muzyka rockowa".

Morabito stwierdza, że naukowego wyjaśnienia śmiertelnych efektów takiej muzyki trzeba szukać na poziomie ludzkiej podświadomości. Chodzi o to, że jeśli umysł człowieka odbierze jakąś ideę poniżej progu słyszalności, przyjmuje ją tak, jakby pochodziła z jego osobowego ja. Demon doskonale zna to psychologiczne prawo i dlatego wykorzystuje je w zwodzeniu i w sprowadzaniu ludzi na manowce. W swej istocie każda szatańska pokusa jest przekazywana w bardzo ponętnej formie również na poziomie ludzkiej podświadomości, a jeżeli człowiek uwierzy złym sugestiom i im ulegnie, wówczas dochodzi do popełnienia grzechu, który dokonuje straszliwych zniszczeń w sferze duchowej człowieka oraz w jego relacjach z Bogiem i innymi ludźmi.

Wiele piosenek rockowych zatruwa naturalną ludzką podświadomość, doprowadzając do pomieszania pewnych podświadomych myśli oraz rytmów, które niszczą osobowe ja i duszę człowieka. Profesor Morabito podkreśla, że osoba ludzka tylko wtedy jest wolna, gdy ma autonomię myślenia, działania, pragnienia i miłowania. Natomiast treści, które przekazują utwory satanistyczne, prowadzą do zniszczenia autonomii osoby i zniewolenia jej przez siły zła. Na przykład w piosence Stairway to heaven zawarty jest przekaz, że to szatan jest bogiem i to on zbawia; w utworze Hot Summer Night wyrażone jest pragnienie naśladowania szatana. I nawet gdy ktoś nie wierzy w istnienie Złego, a słucha tego rodzaju muzyki, to wtedy negatywne treści w niej zawarte kodują się w jego podświadomości, zachęcając go do nienawiści Boga i innych ludzi, do zabójstw, rozwiązłości, prostytucji, kradzieży, samobójstwa... Jeżeli człowiek dobrowolnie odda się pod panowanie sił zła, w jego życiu zaczyna się koszmar zniewolenia przez szatana.

Jedna z pacjentek dra Morabita, która doświadczyła najcięższego rodzaju opętania, wyznała, że to jej straszne nieszczęście rozpoczęło się na dyskotece. Kobieta owa została uwolniona z tej przerażającej niewoli dopiero po czterech latach niewypowiedzianych cierpień, poddaniu się około stu egzorcyzmom, po regularnej spowiedzi, codziennej modlitwie i Eucharystii. Młodzież często jest nieświadoma tego, że twórcami muzyki techno są sataniści i że wiele zespołów śpiewa satanistyczne teksty. W życiu wielu młodych ludzi, którzy dali się zwabić i regularnie chodzą na dyskoteki, gdzie grana jest muzyka satanistyczna, rozpoczął się duchowy koszmar zniewolenia przez złe moce. Obok satanistycznych, negatywnych treści, które są wielkim zagrożeniem dla życia duchowego, w dyskotekach jest niszczona również psych

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

muah / 86.151.26.* / 2012-08-06 11:30
buehehe manson jako wyznawca szatana! niech sobie pan nowak wygugluje jego teksty i przelozy u pani nauczycielki angielskiego. a co z cradle of filth?przecie ten facet brzmi jak zlo wcielone! haha. dziwi mnie ze nikt nie tepi golych dup w teledyskach hip hopowcow

\m/

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

DPMS / 217.113.228.* / 2012-07-26 02:33
A gdzie jest Venom?

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

raven31009 / 178.36.237.* / 2012-07-16 22:11
No niestety brakuje mi na tej liście jeszcze kilku wybitnych wykonawców

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

To / 77.115.17.* / 2012-06-17 11:13
Nie, no kurcze Marylin Manson to przecież chrześcijański zespół! :D no co wy, nie wiecie?

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

misiak1990 / 91.149.210.* / 2012-02-29 14:08
Hahahaha zaraz się posikam ze śmiechu. Jeśli kapela Marilyn Manson propaguje przypisany im od samego początku przez ludzi satanizm, to ja jestem papież Benedykt XVI. Najpierw zainteresuj się całą twórczością artysty, a potem dopiero oceniaj. To że ktoś faktycznie wygląda mrocznie (bo taki ma immage i pomysł na siebie) nie oznacza że nawołuje do satanizmu. Tak samo cytaty z tekstów piosenek wyrwane z kontekstu nie świadczą o niczym... Przeczytaj i zinterpretuj tekst i dopiero potem oceniaj. Bo może artysta nie uderza w Boga tylko w Ciebie... Ludzie są opętani jakimiś średniowiecznymi zabobonami. Przypominam, że mamy XXI wiek i swobodę wyrażania siebie. A już największymi hipokrytami są Ci, którzy chodzą co niedzielę do kościoła (myśląc że są święci), a wychodząc za jego bramy, łamią połowę przykazań i stają się bestiami a nie ludźmi. Tak samo jak zbierałem pieniądze na WOŚP. Wiecie ilu ludzi wręcz mnie przepędzało i wyzywało od najgorszych?? Krzyczeli, że zbieram na tego "SZATANISTE" i że lepiej do Caritas dać pieniądze... Raz nawet pewna starsza pani (z 70 lat albo więcej) w moherowym berecie zaczęła mnie odpychać, krzycząc wysoce niestosowne zwroty. Właśnie tacy ludzie wyrażają sprzeciw wszystkiemu co odmienne i dla takich ludzi (żeby im się przypodobać) tworzy się takie listy... Gdybym był artystą typu Marilyn Manson na pewno wytoczyłbym sprawę sądową dla autora takiej listy. on tego nie zrobi bo dzięki takim listą jest właśnie popularny :) I błędne kolo się zamyka :) Pozdrawiam.
 
eggo800 / 89.75.116.* / 2013-02-14 15:27
Tak jak bronisz MM że każdy ma prawo do wypowiadanie własego zdania, taka samo ta staruszka do tego miala prawo. Way? tak jest że gdy chrześcijanie chcą wypowiedzieć sprzeciw to budzi to bunt i traktuje się ich jak chorych ze szpitala psychiatrycznego, a gdy np. ateista wypowie słowa przeciwko chrześcijaństwu jest to rozpatrywane powszechne jako wolność słowa?! Zespól MM propaguje satanizm i jeśli wczytujesz się w teksty nie rozumiesz ich dokładnie, tylko ulegasz tej intelektualnej zabawie satanistów że to odnosi się do ludzkiej natury, że to wyraz artystyczny, inne ble ble ble

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

nawiedzony666 / 83.25.222.* / 2012-02-29 08:14
posłuchajcie głosu swego serca, ja już wybrałem

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

Nasu / 79.173.33.* / 2012-02-28 17:16
O, tym razem ktoś się bardziej postarał przy tworzeniu tych list. A Wolftribe i paru innych nie znam, ale chętnie się zapoznam.
P.S
A lista trochę krótka, ale ukazuje przynajmniej bardziej satanistyczne zespoły niż chociażby AC/DC ;)

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

MetalMusikIsGood! / 195.88.29.* / 2012-02-09 12:19
Dzięki za spis zespołów od dawna nie miałem czego słuchać bo SOAD mi się trochę nudzi to teraz se ściągnę więcej piosenek \m/
Serio dzięki ci wielkie .

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

SdeL / 83.20.122.* / 2011-10-01 18:22
Niech najpierw pójdzie na korepetycje co to jest satanizm potem nauczy się języków w jakich śpiewają kapele a potem robi listę czegokolwiek o czymkolwiek a takie chłopki co szlajają się po dyskotekach i ćpają to nie zagrożenie i demoralizacja a gdzie czarna lista disco polo????!!!! jak równość to dla wszystkich!!!!!
 
jabol / 31.63.23.* / 2011-12-10 22:53
+++zgadzam sie+++

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

Kristoferson / 80.51.8.* / 2011-09-30 14:27
Nareszcie natknąłem się na artykuł, który podaje prawdziwe zespoły satanistyczne.
Kiedyś widziałem listę, w której byli Scorpions, Guns N' Roses, Metallica a nawet Lady Pank i Myslovitz :D

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

Atharjatha / 31.63.209.* / 2011-08-20 12:27
Brakuje jeszcze: Satyricon, 1349, Burzum, Darkthrone, Samael, Immortal, Mayhem. Lol mam ubaw czytając tą listę naprawdę :)))

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

SatanistRyud / 94.246.132.* / 2011-07-27 19:02
Pfff. Jak ktoś czegoś nie rozumie to od razu złoo.
Jeszcze ten świat opanowany przez katolicyzm. ;/
O nie. Słucham zespołów satanistycznych! Muszę odstawić KATa i Mansona. :
 
abc888 / 217.173.191.* / 2011-09-18 16:54
chyba ty czegoś nie rozumiesz

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

Gracjan-666 / 82.160.19.* / 2011-03-02 16:25
HAHAHAHAHAHAHAHAHA

SZATAN BRACIA ! HAHA

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

Ulina666 / 83.8.33.* / 2011-02-24 22:20
Ja p******* od kiedy Manson jest satanistycznym zespołem ? ...
Pozdro dla fanów metalu ... czemu sie przejmujecie katolikami , wierzą bo wszyscy wierzą i tyle ...
 
abc888 / 217.173.191.* / 2011-09-18 16:57
bo Manson na każdym kroku swej "artystycznej" wypowiedzi (a przecież każdy artysta chce coś powiedzieć poprzez sztukę) daje wyraz swoim upodobaniom satanistycznym. Poza tym jest satanistycznym kapłanem nieprawdaż? Rozumiem, że dla ciebie to mało, cóż logika u ciebie najwyraźniej szwankuje.
 
misiak1990 / 91.149.210.* / 2012-02-29 14:19
Faktycznie przyjął funkcję honorowego kapłana satanizmu od zmarłego Antona LaVey ale to tylko symbolizm. Z resztą satanizm nie taki zły jak go piszą...(a przypominam że manson we wszystkich wywiadach mówi że jest ateistą!) To nie wiara tylko styl życia. Sataniści nie zabijają nie składają ofiar i nie bestrzeszczą grobów... Kilku p****** tak zrobiło i od razu powiedziano, że satnizm to największe zło świata. Największym złem świata były WYPRAWY KRZYŻOWE!!! PRZEZ KTÓRE PÓŁ ŚWIATA MUSI TERAZ WIERZYĆ W BOGA W KTÓREGO JEGO PRZODKOWIE NIE WIERZYLI!! Banda czterech naćpanych kolesi napisała jakieś opowieści i tyle... Największym złem świata jest O. Rydzyk, który pod przykrywka Radia Maryja, opływa w luksusach (choć formalnie nie ma nic jak się ostatnio dowiedziałem...)

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

rzydek_22 / 62.87.230.* / 2011-02-01 08:21
A ja wam ludzie po przeczytaniu wszystkich komentarzy powiem tak:
Słuchać słucham i muzyki elektronicznej i troche HH oraz Death metalu i jemu podobnych jestem np: fanem Nightwisha i Metallicy ....
Co do wiary to do kościoła chadzam żadko ale wierzący jestem uważam ze skoro wierzysz w Boga to kościół jest tylko dodatkiem do twej wiary (komunia swieta,spowiedź jedynie te obrzędy kościelne uwarzam za potrzebne i ważne w kościele) gdyby ich nie było to bym w ogóle nie chodził do kościoła....
Co do samego pytania dla nie zdecydowanych,zawziętych ateistów etc.
jak to mówia kij ma 2 końce ,więc skoro jest szatan reprezontujacy zło musi być Bóg reprezentujący dobro i teraz tylko cała zmyłka polega na tym że dla tych przeciągniętych na ciemną stronę mocy kij się obrucił o 180 stopni ,wedle nich pewnie jest tak ze szatan jest dobry a bóg zły (czarna biblia - lustrzane obicie bibli chrześcijańskiej)...
Co do tej całej czarnej listy to z doświadczenia wiem że wszystko co nie legalne ,zakazane,nie bespieczne etc. przyciaga o wiele lepiej do siebie niż to co jest normalnie dostępne ,dobre itp. Tak więc myslę ze taka czrna lista to nic innego jak reklama a nie ostrzeżenie.....
Dla przykładu podam problem Dopalaczy,niby pozamykane,nie legalne a dostęp do tego gówna jest o wiele łatwiejszy niż do normalnej np: marichuany bynajmniej w moim mieście....
A co do tematu ogólnie muzyki to pozwólcie że coś zacytuję:
"Ja osobiście słuchałam przez
krótki czas takiej muzyki lecz byłam tego nieświadoma, a gdy się
dowiedziałam trudno było mi się oderwać. Więc co dopiero jest
gdy ktoś jest od niej uzależniony? Ja znalazłam sobie zespoły,
które na pewno nie są satanistyczne są w moim stylu i ich
słucham.
Jestem chrześcijanką i nie chce służyć szatanowi. To tylko
następna pułapka zastawiona na ludzi przez szatana. Słowo
słuchać ma dwa znaczenia słuchać muzyki i słuchać, czyli
wykonywać polecenia. Takie jest moje zdanie." kawałek postu usera "zaskoczona"
Pozwół że zadam ci pytanie...Słuchałaś nie rozumiejąc tego czego słuchasz?....
Dodam na koniec że z tymi zmianami o których wspomniała ww osoba to prawda tylko że w moim przypadku wyszło mi to na dobre (bynajmniej tak twierdzą moi rodzice i znajomi i wcalenie nie nie namawiam do satanizmu,antychrześcijanizmu czy innego syfu po prostu w moim przypadku całe zło że tak powiem zamykam w muzyce której słucham bo kiedy słuchałem tylko techno to ćpałem,chlałem na umur,balangowałem do upadłego,wstrzynałem burdy etc. a odkąd słucham właśnie black metalu,death metalu etc. wszyscy twierdzą oraz sam nawet to zauważam że jestem spokojniejszy,mniej wszystkto mnie irytuje,denerwóje itp. tak więc?...
Ale to tylko moja opinia oparta o fakty zyciowe....
Pozdrawiam .......i tych co Wierza i Kochają Boga i tych co ave satan ...
 
Józef / 91.94.85.* / 2011-10-20 23:56
NIECH MICHAŁ ARCHANIOŁ MA WAS WSZYSTKICH W SWOJEJ OPIECE!!!!!
 
-.-''' / 83.24.132.* / 2011-08-17 10:14
Też tak myślę. Ja też słucham Metalicy i Nightwisha

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

Metalhead / 89.231.204.* / 2011-01-31 17:28
lol xD kto to tworzyl? na poczatku powinien byc venom.

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

\m/ / 81.190.115.* / 2010-12-30 15:42
i tak pewnie wiekszosc bedzie sluchac behemotha.

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

we. / 87.206.145.* / 2010-12-20 17:10
Manson? Kat? XDDD
Osoba, która to pisała nie ma pojęcia o Black Metalu, o życiu - IDŹ SIĘ ZAMKNĄĆ NA CAŁE ŻYCIE DO ZAKONU, A NIE PISZ BZDUR !

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

zaskoczona / 91.94.99.* / 2010-10-06 18:54
Może przeczytajcie sobie "Pamiętnik narkomanki"
Ona też nie chciała stać się ćpunką. Na początku była pewna, że tak nie będzie przecież jest silna, a ćpanie w małych dawkach nie jest ryzykowne to tylko zabawa, a jednak się wciągnęła w to świństwo. Została zniewolona, choć chciała nie mogła przestać. Wiele razy była na odwyku.
Tak samo może być ze słuchaniem muzyki satanistycznej nawet się nie zorientujemy jak ta muzyka nas zniewoli i zmieni. Więc lepiej nie zaczynać słuchać tej muzyki albo zaprzestać jej słuchania. Lepiej nie ryzykować. Ja osobiście słuchałam przez krótki czas takiej muzyki lecz byłam tego nieświadoma, a gdy się dowiedziałam trudno było mi się oderwać. Więc co dopiero jest gdy ktoś jest od niej uzależniony? Ja znalazłam sobie zespoły, które na pewno nie są satanistyczne są w moim stylu i ich słucham.
Jestem chrześcijanką i nie chce służyć szatanowi. To tylko następna pułapka zastawiona na ludzi przez szatana. Słowo słuchać ma dwa znaczenia słuchać muzyki i słuchać, czyli wykonywać polecenia. Takie jest moje zdanie.

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

autor bez skafandra / 212.91.17.* / 2010-07-29 13:01
A gdzie Danzig, który otwarcie mówi o swoim satanizmie, gdzie Mercyful Fate, gdzie Immortals? A właśnie Vadera nie wsadzili, aczkolwiek wokalista sam powiedział , że Vader nie jest zespołem satanistycznym;p
eee tam, do dupy z taką listą.

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

satanstic / 188.33.61.* / 2010-04-16 23:22
koles wcale sie nie zna na satanizmie a fanaberie stwarza,te zespoły to chyba on od gimnazialisty dostał

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

satanistic / 188.33.61.* / 2010-04-16 23:19
jedna niewierna sie wypowiadała ,ok wiara góry przenosi,ale wiesz jaka ma siłe opetany? no własnie ,przeczytaj ksiązke `niewolnicy diabła` i pogadamy o sile naszej a twojej wiary,a z CAŁĄ RESZTĄ sie zgadzam,nie tłumaczcie tym tępakom nic bo on i tak nic nie zrozumieja,AVE NIECH WAS PROWADZI!

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

\m/Kasia\m/ / 213.199.193.* / 2010-04-06 16:57
O ku*wa..mwahaha..xdd
To ma być to lista zespołów satanistycznych?!
Widać ze ten kto ją tworzył nie ma zielonego pojęcia o satanizmie itd.
Taką liste to se w dupe wsadźcie..;/
Nie ma tutaj zespołów które ja umieściłabym w czołówce grup satanistycznych..
Gdzie jest Cradle of filth albo Black sabbath (nazwa tego ostatniego zespołu w przekładzie na język polski brzmi CZARNA MSZA )
Od razu widać że ludzie którzy tworzyli tą liste mają źle poukładane w głowie ;/..
 
tomekgggdansk / 83.9.130.* / 2011-03-11 05:58
demon kakaka demona

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

Alex. / 83.16.142.* / 2010-04-04 20:24
Po pierwsze ta lista tu jest niepełna więc nie doszukujcie się na tej stronie swoich zespołów. A po drugie każdy słucha co chce .. Tu jest jedynie ostrzeżenie przed tą muzyką.. chcesz słuchasz ale czy ze świadomością że ryzykujesz ? Twoja sprawa Twoje życie Twoje ryzyko...
Jeśli chodzi o Jezusa to widać już jak wam ta muzyka namieszała w głowie ale też wasza sprawa. Ja wierze że On jest wśród nas i nas kocha i za nas umarł ! Wiara nie polega na udowadnianiu.. Wiara to chodzenie po ciemku nie pytając dokąd zmierzamy i wierząc że idziemy dobrze... Wiara to chodzenie po morzu ! Wiara góry przenosi ! ! AMEN.
 
i / 178.37.28.* / 2011-08-26 11:28
W pełni się zgadzam !!
 
???? / 178.56.160.* / 2010-06-23 17:44
jedyny mądry komentarz

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

Bakan666 / 83.4.16.* / 2010-01-21 20:11
Zajefajna muzyka a gdzie VADER??

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

elvisatan / 85.222.79.* / 2009-10-24 18:34
Ta lista to zbiór dobrej muzy ! J**** drętwiaków anty satanistów, anty pedałów, anty anty...
 
qwertyu / 89.174.125.* / 2009-11-04 21:02
Tyś drętwy nie jest mocarzu ?

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

Zło / 87.206.67.* / 2009-09-17 11:34
hahaha! widac ze ludzie ktorzy tworzyli ta liste nie maja pojecia o satanizmie! satanizm nie nawoluje do zabojstw, gwaltow, przemocy, bezczeszczenia zwlok czy innego syfu. Jaki debil to wymyslil?

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

landrynka / 77.253.40.* / 2009-09-06 10:54
ja pier*ole od kiedy manson jest satanistycznym zespołem!?to jest gotyk!!a gdzie cradle of filith i slayer!??taki raport to do ch*ja wsadzić!

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

daniel1992220 / 194.152.46.* / 2009-08-20 13:22
hahaha! Qrwa, a gdzie Mayhem, Possessed, Bathory? I Dimmu Borgir jest!Przecież ten zespół to gwiazdorzy! Ta lista jest niepełna, albo gówno warta.

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

Twoja MAtka is ch******** / 85.202.32.* / 2009-07-31 14:39
Buahahaa tez mi lista a czemu w zagranicznych nie ma zespolu gorgoroth?Przeciez to chyab najbardziej znany satanistyczny zespoł...
 
soadfa / 79.191.2.* / 2010-01-04 17:58
Ślepy jesteś? przecież gorgoroth jest w zespołach statnistycznych
 
ch********* / 83.23.251.* / 2009-08-25 02:30
jesteś tempy czy ślepy?

Zagraniczne zespoły muzyczne propagujace satanizm to: Abigor, Abominator, Acheron, Belphegor, Burial Hordes, Carpathian Forest, Dark, Funeral, Deicide, Dimmu Borgir, Enochian Crescent, Enthroned, Funeral Mist, Gorgoroth,...
 
mhmumumjumjmikoko / 85.202.32.* / 2009-09-16 16:05
Wiem wiem zauwazylem go po napisaniu posta:D

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

Dimmu / 86.63.140.* / 2009-06-08 11:24
Własnie tego szukałem. Dopiero zaczynam z tą muzyką obcować i szukałem ciekawej listy zespołów. Dzięki za raport, na pewno się przyda

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

Tylko ja / 93.176.225.* / 2009-03-05 12:06
No i po tym co tu wypisujecie wszystko wskazuje na to że Rysiu ma rację. Tymi głupimi i chamskimi wypowiedziami rzeczywiście przypinacie łatkę satanizmu muzyce metalowej.

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

abemus w papam / 91.149.211.* / 2008-12-11 17:19
lol dla mnie to jest smieszne na max...
satanizm wiara jak kazda inna a to ze najprawdziwsza to juz inna historia!Ludzie Wierzcie w Siebie!!!

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

Belial / 87.205.244.* / 2008-10-17 12:47
Tak na marginesie... Behemoth nie jest satanistyczny :) To są Thelemici. Ogólnie to coś mało tych zespołów jest na tej liscie.
 
SATAN KING!!!! / 77.115.77.* / 2010-01-11 19:57
Człowieku na jakim ty świecie żyjesz Behemoth jest satanistyczny. Czytałeś kiedyś ich tekst może albo czytales wypowiedzi wokalisty a moze teledyski ogladales??? Lol śmieszne

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

ahahaha / 89.171.192.* / 2008-08-19 12:58
ale ludzie ! nikt wam niczego nie zabrania! Oni was tylko ostrzegaja! dajcie spokoj! bulwesujecie sie ze wam zabraniaja sluchac satanistycznych zespolow! wcale nie kazdy jest wolnym czlowiek i moze robic co chce ale wszyscy dbrze wiedza co szatan zrobi z czlowiekiem... Wierze w Boga jednoczescnie sluchajac metalu i rocka... a dzieki temu bede wiedziala czego unikac bo czesto szatan dokonuje opetan nieswiadomie... Tyle mojego.

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

fanikmetalik:P / 83.30.249.* / 2008-08-14 19:13
matko, co to ma być? A więc z tego powodu mam zacząć słuchać popu i robić z siebie zdzirę jak doda czy pariska? onie! Bo to raczej nimi zawładnął szatan, a mi do tego bardzo daleko

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

wieslaw\m/ / 83.29.32.* / 2008-07-10 22:32
Niech se kazdy slucha co chce i gleboko ma to co inni mowia o tym. A pan Rysiu Nowak niech sie laskawie odpieprzy od satanizmu i zajmie czyms bardziej pozytecznym, niz uprzykrzanie ludziom zycia.

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

ObezaWTychSprawachAszczególnieWZagrożeniach / 89.77.160.* / 2008-04-07 15:05
Zespoły satanictyczne odbierają chęć do życia!!! Ludzie, nawet nie wiecie, w co się pakujecie!!! Szatan Wami zawładnie!!

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

Atafara / 91.94.185.* / 2008-03-14 23:14
AVE SATAN!
NIKT mi nie będzie mówił co mogę słuchać a czego nie! Odwołać przystanek jezus, widok ukrzyżowanego człowieka rani moje uczucia:P
 
ona1992 / 195.82.165.* / 2008-11-23 13:12
Crux sancta sit mihi lux
Non draco sit mihi dux
Vade retro satana
Non suade mihi vana
Sunt mala quae libas
Ipse venena bibas
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111
 
----- / 178.42.233.* / 2010-08-03 15:07
słowa św. Benedykta ;D
 
monia346y / 89.77.160.* / 2008-09-04 18:44
Jezus umarł za wszystkich ludzi na krzyżu!!! A Ty Go ranisz!Gdyby Jezus nie umarł na krzyżu, to0 by Cię nie było!!!
Jezus jest Panem!!! Amen
 
abemus w papam / 91.149.211.* / 2008-12-11 17:24
umarł jak wielu na darmo i za swoja głupote...jezeli wogole był to był smiesznym kims...
 
za zboczu... / 79.191.4.* / 2009-04-05 16:33
a kim ty jesteś??
 
ona1992 / 195.82.165.* / 2008-11-23 13:18
CHRYSTUS KROLEM CHRYSTUS PANEM CHRYSTUS CHRYSTUS ZBAWACA NAM!!!! AMEN
 
Belial / 87.205.244.* / 2008-10-17 12:52
Dleczegóż twierdzisz, że gdyby nie skatowali jezusa, to by nie było Mr.Atafara? Hyhy Uważasz, że jezusik cudzołożył trochę w młodości? :D Ech... Dla mnie ofiarność jezusa jest całkowicie bezcelowa. Jesli był na prawdę takim człowiekiem jak się słyszy, to zasługiwał na życie. Ale ludzie potrzebują zawsze wątków "brutal-romantycznych". Cóż... Macie skrzywioną psychikę.
 
???????? / 178.56.160.* / 2010-06-23 17:48
idz sie lecz

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

anakha / 2008-01-18 17:21 / Bywalec forum
Jedno mnie ciekawi ... dlaczego ten artykul znajduje sie w dziale gospodarka tego forum ?
Czyzby zespoly satanistyczne mialy wplyw na gospodarke ?
Moze to przez te zespoly ostatnie spadki na gieldzie ... a USA nie ma nic z tym wspolnego ;-)

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

Raziel / 89.79.54.* / 2008-01-17 17:15
To jest głupie. Bedziemy sluchac tego co chemy i nikt nam tego nie zabroni!!!
 
biala sotnia / 212.182.112.* / 2008-04-17 20:16
A to wszystko siedzi w naszych glowach zlo jest wszedzi niema nic spulnego z ty diabel heheh.

Re: Zespoły satanistyczne - Raport

Tadek Rydzyk / 82.33.75.* / 2007-11-03 14:13
Hail Satanas
 
szkoda, ze nie jest chlopcem / 83.21.251.* / 2007-11-25 15:26
for satan my blood! for satan my soul
 
behe / 217.202.66.* / 2010-01-05 00:11
kwestia filozofii, kwestia podejscia do fundamentalnych spraw, ta muzyka to filozofia, o ktorej wy dzieci upadlego boga nie macie pojecia.....
 
behe / 217.202.66.* / 2010-01-05 00:16
a Nowak jest sfrustrowanym pseudokatolikiem, ktory ,tak na prawde nie boi sie o swoja wiare...tylko o siebie....szczur w hierarhii panow intelektu....
 
BlackMayheM / 88.156.59.* / 2010-01-29 02:51
Mayhem ,Darkthrone to gdzie?stary Samael,Lord Belial...,mozna wymieniać i wymieniać:]
 
Grzesznik 13 / 83.11.120.* / 2010-12-10 13:48
zapewne ci którzy bronią ów zespołow szatanistycznych są ateistami albo katolicy z nazwy bo napewno w kościele nie bywają. a w gronie znajomych śmieją się z koscioła i z Jezusa. bo przeciesz kto by tam do koscioła chodził albo wieżył w to czego nie widac . Kiedys się przekonacie
pan ciemnosci zbierze swe żniwo ,,, teraz się śmiejesz . Szatan też lubi się śmiać z tych co ma na wodzy.
Najwiekszym dziełem szatana jest to ze ludzie myslą ze go niema , z tąd taki liberalizm i lajictwo ze strony młodych ludzi.
 
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 89.25.186.* / 2010-12-30 16:05
a moze stąd, ze starzy ludzie w czarnych kieckch lubią ih posunąć tu i tam?
 
misjonarz z otwocka(dla przyjaciół Maro) / 178.36.12.* / 2011-02-02 17:25
każdy ma prawo do swojej wiary i jej bronienia. Mamy wolną wolę od Boga i prowadzimy swoje życie jak chcemy. Jeżeli chcemy się wypowiadać na jakiś temat to pamiętajmy o szacunku do czyjejś wiary bądź przekonań. Jeżeli ktoś uważa że szatan jest jego panem a komuś innemu to nie pasuje(i chce go przekonać że się myli) to niech przekonuje go w sposób mądry. I pamiętajmy że podstawą dialogu jest to że obie strony są otwarte na wysłuchanie i zastanowienie się nad wypowiedziach strony przeciwnej oraz ewentualną zmianę rozumowania.