Na skróty
Irlandia Płn.: Zwłoki Polaka znaleziono w Newry
2009-07-07 22:00

Irlandia Płn.: Zwłoki Polaka znaleziono w Newry


Północnoirlandzka policja poinformowała we wtorek, że wszczęła dochodzenie w sprawie zabójstwa Polaka, którego zwłoki znaleziono tego dnia w południe w Newry niedaleko centrum miasta.

Według policji mężczyzna miał 40 lat i przed śmiercią został ciężko pobity. Jego tożsamość nie zostanie ujawniona do czasu poinformowania krewnych.

Policja aresztowała i przesłuchuje dwóch mężczyzn; nie podano ich narodowości.


Mężczyzna zmarł najprawdopodobniej w nocy z poniedziałku na wtorek lub we wtorek nad ranem. Policja nie zna motywu ataku; poszukuje świadków.

Burmistrz Newry (hrabstwo Down) John Feehan powiedział prasie, że lokalni mieszkańcy są wstrząśnięci zdarzeniem w tym spokojnym mieście. Wskazał, że stosunki między różnymi społecznościami układają się harmonijnie. (PAP)


asw/ cyk/ kar/ jbr/

Tagi:prasa, policja, atak, zwłoki, centrum, polak, znajdź, irlandia płn


Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Przejdź do kalulatorów Money.pl.
Drukuj ten artykuł.
Czytam Money.pl
INFORMACJA
Zamieszczone na stronach internetowych portalu Money.pl materiały sygnowane skrótem PAP stanowią element Serwisu Informacyjnego PAP będącego bazą danych, której producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa SA z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 roku o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Money.pl na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP SA zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.