Forum Polityka, aktualnościKraj

124 tys. podpisów ws. uznania śląskiej mniejszości

124 tys. podpisów ws. uznania śląskiej mniejszości

Wyświetlaj:
Ukraina dała przykład / 178.182.120.* / 2014-07-13 09:39
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
Jak sunnici z szyitami / 159.205.136.* / 2014-07-13 07:04
Aż się prosi o akt, o wyborach polityków według klucza genetycznego.
odmieniec21 / 94.229.218.* / 2014-07-12 21:44
Według mnie, jeśli nie wiadomo o co chodzi, to można być pewnym, że chodzi o pieniądze. Śląsk był za PRL-u dzielnicą Polski przez wszystkich faworyzowany. Dla kogo nie starczał, to nie starczało, ale dla Śląska musiało starczyć. Teraz gdy w całej Polsce sami - nie wiem tylko czy - Polacy rozpieprzyli, niemal całą gospodarkę polską i bieda Polakom zajrzała w oczy, to Śląsk miast się konsolidować z resztą polskich regionów, to on dąży do separacji. Można byłoby Mu powiedzieć: "Idź sobie, gdzie chcesz, najlepiej pod niemieckie skrzydełka, po to żeby za kilkadziesiąt lat wzniecać powstania, aby powrócić w granice Polski" Jednak nie jestem zwolennikiem radykalnych odzywek. Powiem, że Śląsk jest kompanem nie solidarnym. Gdyby był, to by dążył do konsolidacji i do odbudowy polskiej gospodarki kompleksowo, nie zostawiając reszty Polaków samym sobie, z rządem nie pilnującym interesu Polski. Śląsk, błędnie, podobnie jak wielu mniema, że samemu będzie mu lżej. Bzdura wierutna! Tak mogą myśleć ludzie nierozważni podbechtani przez wrogów Polski, których daleko nie trzeba szukać. Bo wrogom Polski chodzi o destrukcję Polski, po troszeczku. Dzisiaj Śląsk, jutro Warmia i Mazury itd. itp. Mnie ogromnie dziwi naiwność co niektórych działaczy, mianujących się społecznymi. A taka dążność do autonomii może doprowadzić do sytuacji, jak jest na Ukrainie. Polacy znowu zaczną się mordować i tyle pożytku będzie z chęci zaistnienia co niektórych "aspirantów:politycznych. Sąsiednie Niemcy włączą się do konfliktu, jako obrońcy wolności zrzeszania się związki regionalne i ........ "trzecia wojenka" gotowa. Zakończę pytaniem - czy na głupotę jest lekarstwo? Jeśli by było to niech lekarze zapiszą je przywódcom autonomii
śpij spokojnie ORMO czuwa / 83.28.3.* / 2014-07-12 21:40
Ale informacje na temat czwartej kolumny niemieckiej jest rozwijana drobiazgowo z podaniem przekroju wiekowego, szczegółowych danych liczby i hasełek

Najnowsze wpisy