Forum Polityka, aktualnościGospodarka

500 zł na dziecko. Przedstawiciele PiS zapewniają: nie wycofujemy się z obietnic

500 zł na dziecko. Przedstawiciele PiS zapewniają: nie wycofujemy się z obietnic

Wyświetlaj:
goa12 / 89.161.43.* / 2016-02-06 09:12
stwórzcie mechanizmy, aby pracujący w Polsce byli godnie wynagradzani a każdy sobie poradzi... a tak tworzycie pseudo komunę, gdzie państwo niby „pomaga”... tylko, że jedną ręką da, a dwoma zabierze...
kasia S / 213.238.68.* / 2015-12-07 21:38
Pierwszy syn w styczniu 2016 skończy 18 lat i dlatego jak się okazuje drugi 16 letni już na niego kasa nie przysługuje bo co bo nie ma brata? Głosowałam za Pis ale to nie fer obydwaj się uczą i są dalej moimi synami Dziećmi (nie pracują)
lolo931 / 86.63.96.* / 2016-03-15 09:03
Słusznie oddany głos na PiS. Priorytetem jest ojciec Tadek a Twoje dzieci są Twoje.
kazimierz74 / 88.156.140.* / 2015-12-01 08:37
Pani Witkowa, proszę wziąć pod uwagę tysiące telefonów do premierki, w których ludzie buntują się przed otrzymaniem owych pieniędzy.
TTT53 / 212.106.163.* / 2015-12-01 08:36
jak zwykle "zarobią" bogaci, którzy i bez tego żyją jak pączki w maśle. Rozdawanie kasy.
oba125 / 213.73.25.* / 2015-12-01 07:48
Cały PIS to jedno wielkie nieporozumienie! Kiedy podczas kampanii wyborczej mówiliście o drugim i kolejnym dziecku?! Wasze zapowiedzi dotyczyły wszystkich dzieci. Mam jedno dziecko, niepełnosprawne, kompletnie niesamodzielne. To tak, jakby od kilku lat mieć ciągle noworodka w domu. Zarabiam, nie obciążam budżetu świadczeniami związanymi z wychowywaniem dziecka niepełnosprawnego i niczego od WSPANIAŁOMYŚLNYCH nie dostanę! Ale za to będę karmić z mojej pensji tę bandę darmozjadów tylko dlatego, że "to oni wygrali wybory". Kłamcy! A nasze p****...ne na umyśle społeczeństwo nie ma w głowie (na głowie) nic oprócz moheru. Wstyd mi za was....
jaNaN / 93.105.118.* / 2015-12-01 22:27
Też mam jedno dziecko i nie domagam się od państwa jakiejś jałmużny. Będąc w ciąży wiedziałam, że może być niepełnosprawne, ale decydując się urodzić wiedziałam, że to do mnie należy wychowanie, jak i utrzymanie Go, a nie do państwa. Ten pomysł był od początku poroniony. Bo moi znajomi, którzy mają 4 dzieci dostaną tą kasę, mimo, że jedno z nich zarabia 15tys. miesięcznie, a drugie 5tys. A, że PIS to nieporozumienie to każdy inteligentny człowiek to wie:-) Obiecanki cacanki... I dalsze zadłużanie państwa.
Mieczysław 1509 / 83.31.77.* / 2015-12-01 13:49
Z zasiłku są wykluczeni niepełnosprawni rodzice - nie wiadomo co by z nim zrobili. Współczuję przyjacielu.
ola1975 / 37.47.76.* / 2015-11-30 23:29
To chore! Jestem samotną matką, zarabiam nieco powyżej 3000 i nie otrzymam nic, ponieważ mam "tylko" jedno dziecko?!! A taki przedsiębiorca, prezes dużej firmy otrzymujący miesięcznie kilkanaście/kilkadziesiąt tys. dochodu otrzyma dodatkowy 1000, bo ma trójkę dzieci? Gdzie tu sprawiedliwość?
Adolf.h / 188.192.58.* / 2015-11-30 23:20
Oszusci!!
W kampanii przedwyborczej nie bylo mowy otym, ze 500 zl dopiero na drugie dziecko o nastepne.
szanselise / 5.172.247.* / 2015-11-30 23:19
pPo co sie meczyc i rodzic dzieci jak cesarke trzeba oplacic grube tysiace bo teraz modnie a jak rodzisz cesarka z ciazy mnogiej to trzeba za tyle zaplacic podwojnie ale do kieszeni a nie do kast szpitala i tak w szpitalu bedzieszmiala cesarke ajak nie zaplacisz to cie nie oddadza wszystkich cos nosila w ciazy mnogiej no i po co sie meczyc za 500zl jak sprzedadza dzieci to maja po kilkaset euro a nie piecset zl oj glupie .Te co handluja to nie maja dzieci taka ordynator noworodkow po co jej dzieci jak sprzeda cudze ma forsy jak lodu i warto sie meczyc lezec w szxpitalu po narkozie cie ponizaja dzieci dla kogo innego a ty mamusiu w nedzy musisz co laska ci oddzadza wychowywac .Nie mecza sie a maja dzieci nie za 500 a za 2500 i tylko kradzione warto chowac w nienawisci do biologicznej bo jak ukradly cie to za mnostwo kasy mozna matke ponizacPo co glupim rodzic i cesarke placic z mnogiej i tak zabiora malenstwa sprzadadza i maja a co matus dla ciebie nedza i ponizenie bo tatus zapatwi sobie biznes bo to on najwazniejszy w sadzie matka nie musi byc obecna i tak nie wie ile urodzilato w sadzie zalatwia dla matek zastepczych kasiore
Tera366 / 80.48.2.* / 2015-12-01 05:02
Najpierw naucz się pisać i dopiero wtedy zabierz się za komentowanie.
bedziezaco / 91.193.160.* / 2015-11-30 22:09
tych ,obiecanych 500 zł nie ma i nie będzie!! Ale nie macie się o co martwić wy pijaki, ochlapusy, obszczymury, papierosiarze
i wszelka tego typu, patologio!! niejaki bolek w. jednak zdecydował się wypłacić wam wszystkim po 100+300 mln zł na łeb,tak
jak obiecał, więc chlać będzie za co!no i bachorów robić nie musicie, ani sąsiada prosić, aby zrobił za was, bo wam, z przepicia, już nie dyga!!
ehhh / 212.106.160.* / 2015-11-27 21:14
To jest niestety prawda. PiS wycofuje się z obietnic poprzez ich okrajanaie np. leki dla osób starszych niby tak ale nie dla wszystkich, 500zl na dziecko ale nie na pierwsze i tez nie dla wszystkich, kwota wolna od podatku tak ale napewno nie w 2016 i nie widmo kiedy. To jawne oszustwo. Na pierwszym miejscu partia chce włącznie władzy absolutnej i komisji smoleńskiej to ich dawny i jedynyny priorytet. Smutne ale prawdziwe.
matka dorosłych dzieci / 87.239.217.* / 2015-11-26 11:49
To Szydło chyba chce, żeby starzy poumierali z głodu (waloryzacja emerytury 30 gr/miesiąc podwyżki), a młodzi przestali chodzić do pracy. Jeśli samotna matka 3 dzieci mająca 1137 zł zasiłku , dostani 1500 zł, to będzie na garnuszku pracujących miała 2637 zł. Po co będzie miała iść do pracy?! Bezrobocie zniknie, bo chyba nie dostanie taka matka jeszcze zasiłku dla bezrobotnych. A tatusiowie będą mogli zrezygnować z prezerwatyw (też oszczędność) i zapładniać na potęgę bez konsekwencji. Ja wychowałam 2 dzieci mając dużo mniej pieniędzy i oboje są po studiach. Ta kobieta jest niepoczytalna i powinna być leczona (na matematykę nie uczęszczała na 100%). Za kilka lat te dzieciaki będą kradły i mordowały, bo na tworzenie miejsc pracy nie będzie już pieniędzy. A współczesne mamusie nie mające pieniędzy na dzieci, mają na tipsy, papierosy i piwko .
1953 / 87.239.217.* / 2015-11-26 09:54
Na tą kobietę mój mąż nie może patrzeć, a już lepiej jak się ona nie odzywa. Szydło, druga prezeska koła gospodyń wiejskich, chce promować menelstwo. W Polsce dobrze będą mieli więźniowie, rodzice patologiczni ( bo nie dzieci) i posłowie. Bogaci mają mało dzieci nie dlatego, że nie mają kasy , tylko dlatego, bo chcą wygodnie żyć. Młodzi nie chcą więcej niż 2 dzieci, bez względu na dochody. Patologia mnoży się , a teraz będzie mnożyć się jeszcze bardziej, bo więcej wypije. My będziemy leczyć te pijane niemowlaki i dawać rodzicom na wódę. Tym , którzy w tym kraju przepracowali kilkadziesiąt lat, których okradziono z ich pieniędzy (prawdziwi emeryci z min 40 letnim stażem pracy), dostaną 30 gr. podwyżki,( albo 100 zł na cały rok, jeśli będzie waloryzacja kwotowa), czyli ok. 8 zł na miesiąc. Dziwny jest ten kraj Polska. Bogatym dadzą pieniądze (oczywiście władza też dostanie, chociaż wysokie zarobki ma też z naszych podatków). Pieniądze raz dane , trudno potem ludziom odebrać, nawet jak budżet runie.
alek2015 / 94.42.174.* / 2015-11-26 00:11
Czy może mi ktoś pomóc bo już głupi jestem, lubie kobiety a w sumie to one mnie i tak wyszło ze mam dwudzieścioro siedmioro dzieci ale alimenty mam na siedemnaścioro dzieci i dochody około 4 tysiące bo wjadomo że teraz to tak sobie płacom i troche pod stołem dostaje ale tego nie ma na papierze to ile dostane za dzieci 17 razy 500 zł czy nie ? tylko że na przykład moja najstarsza cura ma 17 lat i też ma dziecko i ta co ma 16 lat już też to kto dostanie ja czy one? czy ktoś mi może policzyć ile ja dostane? jak możecie mi pomuc to piszcie na mejla : olozycienamaxa@wp.pl. i jeszcze jedno czy jak one pracujom w Anglii to też należy się 500 zł czy nie bo różnie mówiom a ja już głupi jestem bo z tego co wiem to większość moich dzieci robi karjere na świecie a podobno można dostać na te co mjeszkają w polsce?
kotka migotka / 88.156.81.* / 2015-11-25 22:29
A mówiłam staremu żeby nie szedł głosować na PiS to mnie baran nie posłuchał
ola164 / 78.8.108.* / 2015-11-25 21:50
Oj, Babo - Witek - przestań wygłaszać swoje prywatne opinie na temat Tuska, bo nie dorastasz mu do pięt. Kiedyś i ciebie oceni historia!
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy