Forum Polityka, aktualnościKraj

52 proc. uczniów w podstawówce nosi zbyt ciężki plecak

52 proc. uczniów w podstawówce nosi zbyt ciężki plecak

Wyświetlaj:
gunter / 2014-09-03 12:44
Zawsze się nosiło ciężkie tornistry. Szkoda, że do tego czasu nic się w tej materii nie zmieniło :(
Mama Katarzyna / 178.36.36.* / 2014-09-02 12:28
Witam..I co ma na celu taki artykuł????Moje dziecko własnie dzis poszło na lekcje z plecakiem 25% jego wagi(wazy 8,5 kilograma)Plecak super lekki, zgognie ze wszystkimi atestami, ,,odchudzilismy,, wszystkie zeszyty-małokartkowe,w piorniku jest tylko długopis, ołowek, gumka...kanapka i woda juz sie nie miesci....Jestem zrozpaczona...nauczyciele wzruszaja ramionami, dyrekcja rowniez, Sanepid mowi, ze niema zadnych regulacji prawnych, to tylko zalecenia......bezsilnosc moja jest porazajaca....Nie zawsze moge odebrac dziecko autem...I co najbadziej mnie przeraza...to obojetnosc wielu rodzicow....kazdy ukrywa sie ,zeby tylko nie ,,narazic sie ,,Pani w szkole!!!!!A przyciesz to sa nasze dzieci....Jestem przerazona, zrozpaczona,zniesmaczona ...itd..Brak mi słów........
Anon / 80.54.46.* / 2014-08-28 01:36
Winni są tutaj również nauczyciele. Nie zastanawiają się ile dzieciak musi taskać na plecach tego co nauczyciel nakazuje przynosić do szkoły, a nie zawsze są to niezbędne rzeczy. Rodzice powinni interweniować i żądać rozsądku.
Waniek / 2014-08-27 21:02 / Bywalec forum
W szkole u mnie w mieście nikt nie nosi żadnych książek. Miasto zafundowało tablety i komputery.

Najnowsze wpisy