Forum Forum inwestycyjneFundusze

a miało być tak pięknie........

a miało być tak pięknie........

nowalijka / 80.55.183.* / 2007-08-15 13:59
kupiłam jednostki funduszy ing w kwietniu - na początku miałam subfun.budownictwa i nieruchomości, jednak nie starczyło mi cierpliwości, od samego początku tracił.Przekonwertowałam teraz mam 20 tys w ing akcji i 30 tys w ing zrównoważonym i....dalej straty jak diabli juz ok.4 tys. w plecy.Sama nie wiem czekać dalej i liczyć straty czy dać sobie jeszcze z pół roku i może chociaż wyjdę na zero.A pan w banku obiecywał mi złote góry....ehh
cortez / 2007-08-15 14:45 / Bywalec forum
Osoby pracujące w bankach, jako doradcy niestety głównie rysują przed potencjalnymi inwestorami różową przyszłość. Dla nich byłaś łakomym kąskiem:) Nie dość, że do nich sama przyszłaś, to jeszcze byłaś zielona w temacie. Wcisnęli Ci, to co chcieli i tyle. Ale no cóż mleko się wylało, nabrałaś dośiwadczenia, nauczyłaś się, drugi raz tak nie zrobisz.
Niestety inwestycje w ING BIN w oststnim czasie łagodnie ujmując były chybionym strzałem, a Twoja konwesja to też nie strzał w dziesiątkę, ale już większa dywesyfikacja. Jak dla mnie powinnaś poczekać na odbicie, wyjść na zero i wyjść z tych funduszy. Bardziej zdywersyfikować portfel, dołożyć do akcyjnych, trochę stabilnych, aktywnej alokacji. I rada: nie wszystko w jedno TFI. Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy