Forum Polityka, aktualnościKraj

Abonament RTV: Senat zatwierdził automatyczne zwolnienie z opłaty

Abonament RTV: Senat zatwierdził automatyczne zwolnienie z opłaty

Wyświetlaj:
Najmadrzejszy / 37.47.8.* / 2015-11-24 10:38
Wszyscy tu jesteście DEBILE !!! Dyskutujecie o jakiś abonamentach, przepisach, konstytucjach, prawach Unii Europejskiej i innych p*********. I czemu to ma służyć ? Chyba niwelowaniu Waszych frustracji i nieudolnych umysłów, które nie potrafią sobie poradzić z najprostszą rzeczą i problemem, który można rozwiązać jednym posunięciem. KAŻDĄ TELEWIZJĘ i RADIO MOŻNA DZISIAJ ZAKODOWAĆ ! A kto che słuchać i oglądać, MUSI ZAPŁACIĆ za dekoder albo za abonament do niego (tak jak to robią komercyjne stacje satelitarne). I co Wy "inteligenci" z Koziej Wólki ()nie obrażając miejscowości) - PROSTE ?
doinformowani / 31.174.218.* / 2015-08-09 00:52
to jest bezprawne naruszenie danych osobowych , które bez zgody ...danej osoby są przestępstwem karalnym !
poza tym rtv jest spółką. SA , celowo nie napisano , a spółka TV SA. musiałaby podpisać z każdym umowę !
poza tym płace abonament tv , którą JA. wybieram i chcę oglądać, wiec płace, nikt nie ma prawa zmuszać nikogo do płacenia za coś..
czego nie chcę oglądać...! niech sobie założą. d e k o d e r y. , tak jak inne tv i problemu. nie będzie !
p.s.
na taaakie wysoookie gaże dla zarządu i pracowników. tv. za miesiąc pracy , to zabrakłoby emerytur wszystkich polaków
chyba unia wyrażnie wam. dała do wyboru : z e r o. re k l a m. , albo abonamant ( tylko , że jesteście spółką s.a )
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
kls / 91.237.219.* / 2015-08-08 23:13
dostęp pracowników poczty do danych osobowych, w tym wrażliwych np. grupa inwalidzka, czyli stan zdrowia lub wysokość emerytury stanowi rażące naruszenie prywatności i jest szczególnie niebezpieczne w małych lokalnych środowiskach z filiami pocztowymi.
FK_ / 5.172.247.* / 2015-08-08 10:54
a dostana dostep do peseli z rocznika 40... i starszych czy wszystkich?
Ja sie nie zgadzam, zeby poczta miala dostep do moich danych osobowych...

Najnowsze wpisy