Forum Polityka, aktualnościKraj

Afera SKOK. Krajowa Kasa donosi na polskie władze do Brukseli

Afera SKOK. Krajowa Kasa donosi na polskie władze do Brukseli

Wyświetlaj:
fffffffffffffdsswsr / 89.70.229.* / 2015-03-31 21:55
Kazdy wie ze to bajka teraz mowia o bankach ze wy345$%ludzi na frankach!!! I CO ? I POjuz szuka opcji zeby wziac kase od swoich kochaanych bankow zagranicznych!!!! I zeby wszysty sie na nie skaldali!!!
Marcin z polszy / 89.70.229.* / 2015-03-31 19:57
Wszystcy wiedza ze sytuacja wiekszosci SKOKow ma sie dobrze a politycy wzieli sie za SKOKi bo to ostatnie Polskie firmy w systemie finansowym. Dobrze wszyscy wiedza ze ekipan z KNFu zostala zastapiona nowa ekipa wraz ze zmiana rzadow i dziala pod dyktando obecnego rzadu. Zobaczycie jak zmienia sie rzadu i wejdzie nowa ekipa do Knfu to co zrobi nowa ekipa czy tez bedzie pompowac wydmuszke czy po prostu stwierdzi ze nie ma o czym mowic - a zdecydowanie tak stwierdzi bo to ze byly czesto zle zarzadadzane niektore skoki to nie znaczy ze maja sie zle!!! A wrecz przeciwnie nieliczne dzialaja lepiej od bankow w pl. A panu balcerwiczowi i innym marnym ekonomista przkupionym przez zagraniczne banki mowie FY!!!!!
Filip48 / 83.9.13.* / 2015-03-31 19:22
Skok krajowy i wszystkie spolki SKOK to jedna wielka afera. Tylko glupki pisza, ze to jest nagonka bo polskie. Poczatek byl zapewne dobry i uczciwy. Ale jak przybywa kasy to i uczciwosc idzie precz ! Tym bardziej gdy dorwa sie do szmalu politycy, obojetnie jakiej strony.
Jestem od lat czlonkiem SKOK i obserwuje troche "od wewnatrz" i wiem co pisze. Wycowalem pieniazki z ksiazeczek, lokat itd. Pozostalo tyle, zebym mogl odzyskac z WG. Od ponad trzech lat zadje jedno podstawowe pytanie, na ktore nie ma odpowiedzi; dlaczego skoro jestesmy udzialowcami skok, nie wyplaca sie dywidendy, a zyski byly. Powiazania miedzy wladzami spolek wprost bezczelne, te same osoby i ich rodziny itd. itd. Mogli przez tyle lat "wspaniale" dzialac poniewazx 99 % czxlonkow SKOK, to prosci, uczxciwi ludzie, raczej biedni niz bogaci. I na tych ludziach zeruje P. Bierecki, jego rodzxina i przyjaciele. To jest poprostu amoralne. Nie zalezy mi na tym zeby ich karac. Chcialbym, jezeli to mozliwe, zeby Panstwo Polskie pozbawilo ich tego na cvzym im tylko zalezy, tj. pieniedzy.
jajan / 62.182.213.* / 2015-03-31 18:04
a mowia,że w polsce nie ma demokracji.to w jakim totalitarnym kraju złapani na nieuczciwości moga donosic na własne państwo.
rentner / 213.227.75.* / 2015-04-04 11:11
To prawda, jest demokracja i wolność kapitałowa. Każdy może być biznesmenem, jeżeli nie jest leniwy i ma pomysł. Niemniej jednak malkontentów (charakterystyczna cecha narodowa) nie brakuje. Na codzień zamiast uśmiechu jest narzekanie - patrz większość postów.
Tylko naiwni myślą, że populistyczne hasła mogą dać wszystkim dużo i ,... za darmo.
proste nie? / 213.158.221.* / 2015-03-31 18:31
ależ demokracja istnieje, a jakże, w wydaniu PRL-Bis, co cieszy i jest powszechnie znane, a więc nie wymaga żadnego donosu.
cifort / 83.27.59.* / 2015-03-31 15:00
Złodziej domaga się godności.Szopka niesłycana
zadowolony? / 213.158.221.* / 2015-03-31 18:36
a jak się złodziej POpłacze przed kamerami, bo się zakochał i przez zupełny przypadek, wręcz w amoku miłosnym, wziął, nawet nie patrząc, drobne 50 tys. żł, które to pieniądze ktoś następnie bezczelnie łapówką zwie, to niewątpliwie określenie to godzi w "osobistom" godność zakochanego.
juju / 84.73.243.* / 2015-03-31 14:07
Podłość PO i Komorowskiego nie zna granic. Wszystko w temacie. I wiem na kogo będę głosował, żeby to zmienić.
Filip48 / 83.9.13.* / 2015-03-31 19:20
Skok krajowy i wszystkie spolki SKOK to jedna wielka afera. Tylko glupki pisza, ze to jest nagonka bo polskie. Poczatek byl zapewne dobry i uczciwy. Ale jak przybywa kasy to i uczciwosc idzie precz ! Tym bardziej gdy dorwa sie do szmalu politycy, obojetnie jakiej strony.
Jestem od lat czlonkiem SKOK i obserwuje troche "od wewnatrz" i wiem co pisze. Wycowalem pieniazki z ksiazeczek, lokat itd. Pozostalo tyle, zebym mogl odzyskac z WG. Od ponad trzech lat zadje jedno podstawowe pytanie, na ktore nie ma odpowiedzi; dlaczego skoro jestesmy udzialowcami skok, nie wyplaca sie dywidendy, a zyski byly. Powiazania miedzy wladzami spolek wprost bezczelne, te same osoby i ich rodziny itd. itd. Mogli przez tyle lat "wspaniale" dzialac poniewazx 99 % czxlonkow SKOK, to prosci, uczxciwi ludzie, raczej biedni niz bogaci. I na tych ludziach zeruje P. Bierecki, jego rodzxina i przyjaciele. To jest poprostu amoralne. Nie zalezy mi na tym zeby ich karac. Chcialbym, jezeli to mozliwe, zeby Panstwo Polskie pozbawilo ich tego na cvzym im tylko zalezy, tj. pieniedzy.

Najnowsze wpisy