Forum W wolnym czasieKomputery i nowe technologie

AleGratka.pl przymyka oczy na działania oszusta

AleGratka.pl przymyka oczy na działania oszusta

Wyświetlaj:
kurekelwira / 95.171.211.* / 2015-02-21 23:06
Na alegratce jest więcej oszustów. Uwaga na lipne samochody. Chodzi o rocznik 2010 i są o połowę tańsze, niż wynosi ich wartość. Pan pisze, że pracował w Polsce i zabrał auto ze sobą do Anglii i proponuje, że firma przewozowa dostarczy auto do Polski. Potem firma przysyła fałszywe dane i trzeba wpłacić pieniądze. Cała rozmowa toczy się po angielsku. Jeden wielki kant. A facet dalej bezkarnie wystawia samochody i nabiera innych. Moja sprawa jest już w prokuraturze. Uważajcie
999vvv / 83.26.1.* / 2014-07-09 17:06
i co i nic zadzwoniłam na numer alegratka zglosilam oszusta a pani na to proszę na policje dopiero cos zrobimy
anetta777 / 83.29.201.* / 2014-07-05 12:19
ja tez dalam się oszukać niby wszysto było adres nr.konta pieniazki wplacilam i wszystko usunięte nawet adres email już nie istnieje nieprzelewa mi się i poleciało mase lez Waldek szymanski to oszust
Marcin386 / 92.69.247.* / 2015-03-31 12:51
Witam niedawno mialem podobny przypadek chcialem zrobic zonie prezent znalazlem tel.samsung galaxy s5 730zl.pomyslalem cena ok napisalem do goscia dogadalismy sie podal swoje dane nr.konta i co kase wplacilem telefonu nie ma a gosc telefonu nie odbiera dzwonilem wielokrotnie dane falszywe podawal sie za jakiegos Adriana Pleśniaka gość niby z Lublina. Dzisiaj napisal mi smsa o treści: (zalozylem juz nowe konto i czekam na następnych debili takich jak ty) to jego nr.tel.783438050 tel.aktualny tylko gość nie odbiera pisze smsy. Zadzwonilem do tego biura odebrala pani i tez powiedziala ze nie moze nic w tej sprawie zrobic prosze zglosic na policje,i co gosc zmienil konto i dalej nabiera ludzi i sie smieje wiec uwarzajcie na cos takiego i na atrakcyjne ceny tych telefonow bo ja sie nabralem i pewnie nie tylko ja i taki zrobilem zonie prezent a tez mi sie nie przelewa.
anetta777 / 83.29.201.* / 2014-07-05 12:18
ja tez dalam się oszukać niby wszysto było adres nr.konta pieniazki wplacilam i wszystko usunięte nawet adres email już nie istnieje nieprzelewa mi się i poleciało mase lez Waldek szymanski to oszust
bataw / 91.217.48.* / 2012-12-06 19:24
jeśli zamierzasz kupić coś nie rób tego przez konto internetowe, sprawdź w jakim banku znajduje się konto sprzedawcy idź tam wykaż chęć wpłaty i poproś o sprawdzenie danych. Szybko okaże się czy to oszust, bo zazwyczaj podają fałszywe dane.
maniana90 / 194.247.62.* / 2012-11-19 00:33
Uwaga ten -----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.--------- znów się uaktywnił.
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------

Tych, którzy zostali oszukani przez owego oszusta zapraszam na http://www.pozywamy-zbiorowo.pl/networks/forum/thread.243858
czeslaw6@op.pl / 217.212.231.* / 2012-11-26 07:36
Sam padłem ofiaro tego oszust
Tadeusz Zwan / 86.221.26.* / 2012-11-22 01:07
21.11.2012 -----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.--------- sprzedaje samsung s3:


Samsung galaxy S3 NOWY NIE UŻYWANY
podgląd Elektronika » Telefony komórko... - Ełk
Data: wczoraj, 22:54 Twoja odpowiedź
Witam serdecznie.

Jestem zainteresowany kupnem twojego telefonu dla mojej zony, aczkolwiek jestem niestety w Warszawie. Jaki sposob dokonania tranzakcji bys proponowal w celu nasycenia wilka i ocalenia owcy? :-)
Pozdrawiam milo

Tadeusz Zwan
Data: wczoraj, 23:07 dimateo77@o2.pl Ogłoszenia tego użytkownika
Jest mozliwość odbioru osobistego lub wysyłki po wplacie na konto.
Oczywiscie w razie wysyłki podaje dane osobowe.
Jest również możliwość wystawienia faktury vat.
Zablokuj użytkownika Zgłoś naruszenie
Data: wczoraj, 23:18 Twoja odpowiedź
Witam ponownie

Zakladam ze opcja wysylki jest bardziej realna w moim przypadku. Jesli chodzi o fakture to podziekuje ale nie bedzie mi potrzebna. Poprosze tylko o dokladne dane na ktore mam wyslac pieniazki i jakis moze numer stacjonarny na ktorym mogl zweryfikowac realnosc tranzakcji (jesli nie sprawi to klopotu ). Pozdrawiam milo

Tadeusz Zwan
Data: wczoraj, 23:24 dimateo77@o2.pl Ogłoszenia tego użytkownika
NIestety nie posiadam nr Stacjonarnego.
Ale oczywiscie podaje Pełne dane do wpłaty.
Po dokonaniu wpłaty prosze o dane do wysyłki oraz nr telefoniczny dla kuriera.
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
Dziekuje i czekam na dane do wysyłki
Zablokuj użytkownika Zgłoś naruszenie
Data: wczoraj, 23:35 Twoja odpowiedź
Ok. Zakladam ze Jutro bede mogl przedzwonic na twoj numer komorkowy podany w reklamie : -----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.--------- w celu weryfikacji.

Moje dane
kjhkjh / 89.79.129.* / 2013-10-11 20:38
witam. Jesli ktokolwiek będzie miał problem z tym oszustem prosze zgłaszać sprawę na policji w swoim miejscu zamieszkania. Człowiek ten siedział już kilka miesięcy w więzieniu za oszukanie ponad 30 osób. Sam byłem uczestnikiem takiej rozprawy po włamaniu na moje konto allegro. Proszę o pokazanie podczas zgłoszenia wiadomości z tego portalu. To
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------

który wielokrotnie był poszukiwany i widocznie kontynuuje swoją działalność. Dla pocieszenia powiem że facet w ogóle nie ma zębów, pewnie ktoś sie wkurzył i mu je wszystkie powybijał ;) a nawet 20tki na karku nie ma ;) wygląda komicznie ;)
blazejbolek / 2014-03-07 22:10
Sam padlem ofiara tego oszusta moglby Pan podeslac numer telefonu. Chce aby dostal za swoje
660 / 2013-10-19 23:08
Witam. Padłem ofiara tego oszusta.
Mogłby Pan/Pani podesłać nr telefonu na adres e-mail. zenekkardynal@wp.pl. Chciałbym porozmawiać i dowiedzieć się jak można by temu zapobiec. Pozdrawiam serdecznie
szwedu79 / 2012-11-15 05:25
CZYTAJCIE DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO "POZYWAMY-ZBIOROWO.PL"

Szanowny Panie,

Poprzez samo zarejestrowanie się w serwisie Pobieraczek zawarł Pan umowę na odległość dotyczącą świadczenia usług.

Bez wątpienia serwis Pobieraczek wykorzystuje fakt, iż internauci "w ciemno" akceptują wszystkie regulaminy. To jest główny mechanizm "łapania klientów" i to niestety wolno firmie Eller robić zgodnie z prawem. Żaden przepis nie przewiduje bowiem zwolnienia konsumenta z umowy tylko z tego powodu, że zawarł ją bez zapoznania się z jej warunkami. Niestety przed zawarciem umowy (również tej nieodpłatnej!) warto zapoznać, na co dokładnie się zgadzamy.

Co do możliwości wyplątania się z niefortunnie zawartej umowy, to są dwie alternatywne możliwości. Może Pan albo złożyć oświadczenie o uchyleniu się od skutków prawnych oświadczenia woli złożonego pod wpływem błędu albo żądać unieważnienia umowy w trybie ustawy o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym. Obie możliwości opiszę pokrótce poniżej.

Konstrukcja powołania się na błąd jest przewidziana w art. 84 kodeksu cywilnego. Stanowi on, iż:

" Art. 84. § 1. W razie błędu co do treści czynności prawnej można uchylić się od skutków prawnych swego oświadczenia woli. Jeżeli jednak oświadczenie woli było złożone innej osobie, uchylenie się od jego skutków prawnych dopuszczalne jest tylko wtedy, gdy błąd został wywołany przez tę osobę, chociażby bez jej winy, albo gdy wiedziała ona o błędzie lub mogła z łatwością błąd zauważyć; ograniczenie to nie dotyczy czynności prawnej nieodpłatnej.
§ 2. Można powoływać się tylko na błąd uzasadniający przypuszczenie, że gdyby składający oświadczenie woli nie działał pod wpływem błędu i oceniał sprawę rozsądnie, nie złożyłby oświadczenia tej treści (błąd istotny)."

Innymi słowy, by powołanie się na błąd było skuteczne musiałaby być spełnione łącznie 3 warunki:

Błąd musi dotyczyć treści umowy sprzedaży (art. 84 § 1 K.c.) - ten warunek jest spełniony, gdyż cena za usługę należy do treści umowy
Błąd musi być istotny, tj. uzasadniający przypuszczenie, że gdyby składający oświadczenie woli nie działał pod wpływem błędu i oceniał sprawę rozsądnie, nie złożyłby oświadczenia tej treści (art. 84 § 2 K.c.) - ten warunek równiez jest spełniony.
Wreszcie warunek najważniejszy – jeśli oświadczenie woli było złożone innej osobie, uchylenie się od jego skutków prawnych dopuszczalne jest tylko wtedy, gdy błąd został wywołany przez tę osobę, chociażby bez jej winy, albo gdy wiedziała ona o błędzie lub mogła z łatwością błąd zauważyć (art. 84 § 1 K.c.) - to, że Pobieraczek wprowadzał w błąd co do możliwości bezpłątnego korzystania z serwisu w ciągu 10 dni zostało potwierdzone wyrokiem Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów


W tym stanie rzeczy może Pan przygotować pismo do firmy Eller, w którym oświadczy Pan, iż uchyla się od skutków prawnych swego oświadczenia woli, które złożył Pan pod wpływem błędu.

Drugą drogą, z której opcjonalnie może Pan skorzystać, to żądanie unieważnienia umowy w trybie ustawy o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym. Jako, że zawarł Pan umowę na odległość, to przedsiębiorca miał obowiązek Panu doręczyć potwierdzenie jej zawarcia wraz z warunkami umowy i informacją, iż może Pan od niej odstąpić w ciągu 10 dni składajac stosowne oswiadczenie na piśmie. Pobieraczek tego nie wykonał, tym samym dopuścił się nieuczciwej praktyki rynkowej. Dlatego też może Pan żądać usunięcia skutków jej zastosowania, jak również unieważnienia samej umowy.

Może więc Pan nie uiszczać opłaty, a zamiast z tego skorzystać z jednej z powyższych możliwości. Oczywiście konieczne będzie napisanie pisma do firmy Eller (list polecony) i wskazanie odpowiednich przepisów. Gdyby potrzebował Pan pomocy w odpowiednim zredagowaniu dokumentu, to takowej może Panu udzielić Federacja Konsumentów. Działa ona nieopłatnie zaś jej dane kontaktowe znajdzie Pan tu: http://www.federacja-konsumentow.org.pl/story.php?story=314

Podjęcie powyższych kroków nie spowoduje jednak, że Pobieraczek przestanie Pana nękać pismami. Firma ta ma taką taktykę, która jest dość skuteczna. Zwykły obywatel , który widzi w jednym piśmie słowa: przestępstwo, kara umowna, sąd, komornik, krajowy rejestr dłużników najzwyczajniej się boi i dla swego bezpieczeństwa płaci.
Z posiadanej przez mnie wiedzy wynika jednak, że jak na razie nikt nie został pozwany przez firmę Eller. Za to Pan może rozważyć pozwanie Pobieraczka. Konsumenci złożyli bowiem pozew zbiorowy i może się Pan do niego przyłączyć - http://www.pozywamy-zbiorowo.pl/

porady@dlakonsumentow.pl

JAK KTOŚ NIE WIERZY ŻE MOŻEMY WYGRAĆ , POZDRAWIAM I ZACHĘCAM DO DOŁĄCZENIA DO NAS
szwedu79 / 2012-11-10 13:14
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
anulkawawa218 / 91.94.175.* / 2012-11-15 12:51
zapraszam na www.pozywamy-zbiorowo.pl tam skupmy sie wszyscy.

razem możemy więcej ale trzeba być w jednym miejscu. http://www.pozywamy-zbiorowo.pl/networks/forum/answer.243858

forum jest bezpłatne
pawelj86 / 77.45.59.* / 2012-11-02 13:16
Witam ponownie jak już wcześniej pisałem także zostałem oszukany przez

-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------

chociaż może działać także pod innymi danymi MAM PROPOZYCJĘ ABY ZGŁOSIĆ TO I POZWAĆ GO ZBIOROWO mój mail jurkiewicz86@wp.pl
szwedu79 / 2012-11-04 21:03
popieram to żeby się zebrać taj jak jest przeciw " pobieraczkowi " który ponaciągał ludzi , prowadzi to jeden gościu i jest już około 300-500 ludzi , sprawa niebawem , media , adwokat , gazeta wyborcza . W taki sposób policja bądz prokuratura ruszą wreszcie z tym pod naciskiem mediów a nie czekał będę rok albo więcej na debila który grasuje cały czas,najlepiej to mordę obić by było ale to znowu konflikt z prawem więc nie chcę,podaję mój adres e-mail jak znajdzie się chętnych to skontaktuję się z tym panem co prowadzi : pozew zbiorowy przeciw pobieraczkowi" .

http://www.pozywamy-zbiorowo.pl/

macie link i zobaczcie jak to fajnie funkcjonuje. Władze może ruszą wreszcie bo mimo że zgłosiłem a mam 3 delikwentów ( albo jednego ) , nie ważne , sprawa się rozgłośni i dołączy do tego na pewno UOKiK I szybko dorwiemy zasrańca. mój adres : wojciechszwed@o2.pl - proszę o konkretnych ludzi którzy są gotowi stawić czoła bo jest możliwość odzyskania kasy i w*********** pajaca do więzienia , pozdrawiam i czekam .
Morcisz / 109.196.56.* / 2012-10-30 20:59
Ja niestety dałem się oszukać przez
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------

250 PLN. Na tablica.pl dalej sprzedaje telefony uważajcie. Ostatnio kontaktowałem się z nim telefonicznie nr tel.507 581 617. Adres zamieszkania podaje jako Braniewo Kwiatowa 3
pawelj86 / 77.45.59.* / 2012-11-02 10:49
niestety ja też padłem łupem tego oszusta więc sprawe napewno skieruję na policję
http://tablica.pl/oferta/nowa-sony-ericsson-xperia-arc-s-ID1JZT7.html
oto jego oferta
podajcie jak wasze sprawy zostały rozwiązane
anulkawawa / 2012-11-05 14:35
zapraszam na www.pozywamy-zbiorowo.pl tam skupmy sie wszyscy.

razem możemy więcej ale trzeba być w jednym miejscu. http://www.pozywamy-zbiorowo.pl/networks/forum/answer.243858

forum jest bezpłatne
seka / 83.21.28.* / 2012-10-31 12:23
jak wygladal kontakt telefoniczny z tym panem? ja tego nie pojmuje...jak gościu może dalej działać...i dlaczego było tyle zgłoszeń na niego na policje i nic z nim nie zrobili..
iś / 83.8.253.* / 2012-10-28 13:06
Ten Pan nadal działa!
O mały włos nie zostałabym jego kolejną ofiara.
Na tablicy.pl chciał sprzedać se arc s, przedstawiał się jako

-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.--------- Ten sam nr konta w eurobanku.
szwedu79 / 2012-10-11 22:22
Wróć

NOWY Samsung Galaxy S III S3 S 3

podgląd Elektronika » Telefony komórko... - Ostróda

Data: dzisiaj, 19:11 Twoja odpowiedź

jestem zainteresowany,czy aktualne?

Data: dzisiaj, 19:16 tozuczek@gmail.com Ogłoszenia tego użytkownika

Tak. Odbiór osobisty?
Zablokuj użytkownika Zgłoś naruszenie

Data: dzisiaj, 19:16 Twoja odpowiedź

mam kawał drogi szczerze mówiąc ,a można za pobraniem ?

Data: dzisiaj, 19:19 tozuczek@gmail.com Ogłoszenia tego użytkownika

Wysyłka byłaby możliwa, ale nie za pobraniem
Zablokuj użytkownika Zgłoś naruszenie

Data: dzisiaj, 19:24 Twoja odpowiedź

a w jaki sposób osobisty mi nie pasuje bo za daleko żebym po 2 telefon jechał ?

Data: dzisiaj, 19:25 tozuczek@gmail.com Ogłoszenia tego użytkownika

Skąd Pan jest?
Zablokuj użytkownika Zgłoś naruszenie

Data: dzisiaj, 19:26 Twoja odpowiedź

Radom

Data: dzisiaj, 19:28 tozuczek@gmail.com Ogłoszenia tego użytkownika

To rzeczywiście kawał drogi. Mogę wysłać przy płatności przelewem. Mogę wystawić na eBay aby była zawarta umowa lub po prostu ją spisać
Zablokuj użytkownika Zgłoś naruszenie

Data: dzisiaj, 19:29 Twoja odpowiedź

nie rozumię tego ?

Data: dzisiaj, 19:31 tozuczek@gmail.com Ogłoszenia tego użytkownika

Wysyłka jest możliwa przy płatności przelewem na konto
Zablokuj użytkownika Zgłoś naruszenie

Data: dzisiaj, 19:36 Twoja odpowiedź

no to wiem ale w jaki sposób byśmy to zrobili ?

Data: dzisiaj, 19:37 tozuczek@gmail.com Ogłoszenia tego użytkownika

Tak jak pisałem, mógłbym wystawić telefon na eBay'u i tam by Pan zakupił lub mogę spisać umowę kupna-sprzedaży, podpisać i wysłać Panu zeskanowaną. wtedy przelew i wysyłka
Zablokuj użytkownika Zgłoś naruszenie

Data: dzisiaj, 19:38 Twoja odpowiedź

a naallegro pan nie może bo ja na ebay nie mam konta

Data: dzisiaj, 19:40 tozuczek@gmail.com Ogłoszenia tego użytkownika

Allegro niestety nie mam możliwości. To polecam zalozyc na ebay.pl, to 5 minut. Wtedy tak samo jak na allegro klika Pan "Kup teraz" i załatwione
Zablokuj użytkownika Zgłoś naruszenie

Data: dzisiaj, 19:42 Twoja odpowiedź

znowu się rejedtrować , a nie można kurierem ja zrobię panu małą wpłatę za kuriera żeby pan był pewny mojego odbioru a pan wyśle mi , to prostrze i szybsze ?

Data: dzisiaj, 19:45 tozuczek@gmail.com Ogłoszenia tego użytkownika

Za pobraniem nie wysylam bo zalezy mi na czasie (stad taka atrakcyjna cena) a to dluzej trwa. Chciałbym aby się Pan czuł pewniej i był zabezpieczony umową więc dlatego zaproponowałem eBay. Mogę też spisać tą umowę, wtedy to dla mnie chwilka i nie musi się Pan nigdzie rejestrować
Zablokuj użytkownika Zgłoś naruszenie

Data: dzisiaj, 19:52 Twoja odpowiedź

a to nie chińszczyzna ?a z tą umową to jak przyśle mi pan ją do domu to dopiero będzie trwało?

Data: dzisiaj, 19:56 tozuczek@gmail.com Ogłoszenia tego użytkownika

Jest ważna od razu po spisaniu. Wysyłam Panu skan na maila i dodatkowo dołączam do przesyłki z telefonem. JEst to oryginalny SGS III z Plusa
Zablokuj użytkownika Zgłoś naruszenie

Data: dzisiaj, 19:58 Twoja odpowiedź

ok rozumię . a ja kiedy mam zapłacić za telefon z góry ?

Data: dzisiaj, 20:01 tozuczek@gmail.com Ogłoszenia tego użytkownika

Im prędzej tym lepiej. Jak tylko pieniadze znajda sie na moim koncie wysyłam kurierem.
Zablokuj użytkownika Zgłoś naruszenie

Data: dzisiaj, 20:02 Twoja odpowiedź

mozemy to zrobic bez umowy,zrobie przedplate za kuriera i na co mi jkas umowa?

Data: dzisiaj, 20:07 tozuczek@gmail.com Ogłoszenia tego użytkownika

Ale ja Panu pisałem że nie wysyłam za pobraniem. Jeśli Pan chce to może Pan wpłacić całość i załatwiamy to bez umowy.
Zablokuj użytkownika Zgłoś naruszenie

Data: dzisiaj, 20:07 Twoja odpowiedź

no nie tak to nie

Data: dzisiaj, 20:10 tozuczek@gmail.com Ogłoszenia tego użytkownika

No właśnie dlatego mówiłem o tej umowie
Zablokuj użytkownika Zgłoś naruszenie

Data: dzisiaj, 20:11 Twoja odpowiedź

szkoda ze nie chce pan przedplata bo 200 zl moge przelac dla pana pewnosci,a moze sie lepiej zdzwonimy niz to pisanie?

Data: dzisiaj, 20:16 tozuczek@gmail.com Ogłoszenia tego użytkownika

Nie jestem pod telefonem wiec wygodnie tutaj pisać. Możemy się umówić że połowa przed wysyłką i druga połowa jak dojdzie, nie za pobraniem ale też przelewem.
Zablokuj użytkownika Zgłoś naruszenie

Data: dzisiaj, 20:17 Twoja odpowiedź

1/3 sumy wartosci i wezme go ale za 1200 zl ?

Data: dzisiaj, 20:20 tozuczek@gmail.com Ogłoszenia tego użytkownika

No ok wiec to byloby 400 teraz i 800 jak dojdzie
Zablokuj użytkow
szwedu79 / 2012-10-11 22:25
W TAKI SPOSÓB ROBIĄ W KONIA NA PRZYKŁAD


UWAŻAJCIEEEEEEEEEEE - teraz gosciu pewnie myśli że mnie ma ,jak to oszust jest
ee / 46.149.147.* / 2012-10-10 22:53
Jak ktokolwiek będzie miał namiary lub cokolwiek na pana
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------

prosze o kontakt saper130883@wp.pl mnie również oszukał
anulkawawa / 2012-11-05 14:36
zapraszam na www.pozywamy-zbiorowo.pl tam skupmy sie wszyscy.

razem możemy więcej ale trzeba być w jednym miejscu. http://www.pozywamy-zbiorowo.pl/networks/forum/answer.243858

forum jest bezpłatne
Domi042 / 77.254.4.* / 2012-10-08 11:34
Widzę, że ludzi uczciwych na tym świecie jest dużo, który ufaja innym nawet ich nie znając. I na tym sie przejechaliśmy. Mi idiota przedstawił się jako
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------

Uważam, że dni tego Pana są policzone! Dzisiaj zgłosiłam sprawę na policji, a w najbliższym czasie sprawa zajmie się prokuratura. Będę wniebowzięta jak zobacze, gdy takiego kretyna pakuja za kraty! ;D


-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
5r5 / 46.149.147.* / 2012-10-10 22:41
Jak ktokolwiek będzie miał namiary lub cokolwiek na pana I

prosze o kontakt saper130883@wp.pl mnie również oszukał
michał26 / 109.243.13.* / 2012-10-02 19:56
Witam, czytam te wszystkie posty i widzę ze nie jestem jedyny który dał się oszukać! sądząc po kwotach oferował wam telefon w okazyjnej cenie?Mnie podał dane
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------.

Sprawa również została zgłoszona na policji! Policjant dość konkretny także myślę ze coś się ruszy do przodu:) UWAŻAJCIE ON SPRZEDAJE RÓZNE RZECZY GŁÓWNIE ELEKTRONIKE. zmienia imie i nr telefonu.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy