Forum Forum ubezpieczeńInne

Allianz - problemy z likwidacja szkody w budynku

Allianz - problemy z likwidacja szkody w budynku

agakb / 2010-07-15 17:38
Witam, czy ma ktos doswiadczenie w likwidacji szkody z ubezpieczenia mieszkania w Allianz? Rzeczoznawca, ktory u mnie byl wciaz nie dostarczyl do Allianz dokumentow, ktore mu przekazalam (minelo juz 21 dni od przekazania). Oczywiscie na infolinii nic nie wiedza poza tym, ze dokumentow nie ma, na skargi nie odpowiadaja - generalnie maja wszystko gdzies. Dodatkowo, rzeczoznawca powinien byc w 4 dni od zgloszenia szkody (tak jest w umowie) a przyszedl w... 24 dni po zgloszeniu. Co radzicie?
Wyświetlaj:
Tomasz Miągowski / 78.131.213.* / 2017-09-18 21:33
Allianz to oszuści.
5 Lat temu skorzystałem z umowy ubezpieczenia z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym dla syna. W ciągu tego okresu czasu zapłaciłem ok. 8500 zł zwiększając co roku składkę miesięczną zgodnie z rekomendacją Towarzystwa. Kilka tygodni temu poprosiłem o określenie wartości wykupu, wygasła bowiem konieczność ubezpieczenia syna. Na infolinii oszacowano jego wartość na ok. 1450 zł. Kiedy wypowiedziałem umowę oddano mi 83 zł. W tej chwili mój adwokat bada dokumenty i szanse wystąpienia z roszczeniem.
Nie chodzi mi tu nawet o pieniądze- rozumiem bowiem, ze ryzyko firmy ubezpieczeniowej ma swoją cenę. Chodzi o to, ze proporcje tego ryzyka są tu zachwiane oraz o ewidentne oszustwo, jakiego dopuszczono się przy rozmowie na infolinii.
Jestem z firmą Allianz praktycznie od początku jej działalności w Polsce i przez te lata ubezpieczałem zarówno zdrowie, jak i swój majątek osobisty oraz wszystkich firm, których jestem właścicielem bądź zarządzającym, na łączną sumę kilkudziesięciu milionów złotych. Nawet z ekonomicznego punktu widzenia, pazerność i głupota Allianz jest porażająca- tracą perspektywicznego klienta i dobre imię dla kilkuset złotych zarobku. Dlatego nie polecam tej firmy i będę głośno informował o jej metodach działania. Zamierzam również zainteresować sprawą mass media i Rzecznika Praw Ubezpieczonych, aby ostrzec innych potencjalnych klientów przed oszustami…
Rybenka / 85.28.185.* / 2015-01-28 21:14
Mnie sasiad zalal mieszkanie i chcialam z jego ubezpieczenia sciagnac odszkodowanie i niestety odmowili bo: nie dopatrzyli sie winy sasiadki. Pod koniec sprawy zapdali sasiadce pare pyatan w tym jedno czy wezyk był dobry. Ona napisala ze byl wymieniany. Nie przyznali odszkodowania gdyz ona nie byla winna. Nie zaniedbala odpowiedzialnosci. Dlatego odszkodowanie nie zostało wyplacone. Nawet rzecznik nie pomogł. Banda i tyle. Nigdy wiecej Allianz NIGDY
LuxUbezpieczenia / 2011-02-02 22:43
Prawdopodobnie był to likwidator zew. z Mondial Assistnace,
spróbuj zadzwonić do nich.
http://www.mondial-assistance.pl/biznes/
oborowy / 79.185.80.* / 2011-02-02 19:01
Po 30 dniach od zgłoszenia szkody nalężą Ci się odsetki.
prov / 87.206.229.* / 2010-12-14 22:52
Proponuje na przyszłość ubezpieczyć się w firmie, która ma wdrożone ISO 9001 na likwidację szkód. Firmy te w likwidacji szkód korzystają z podmiotów zewnętrznych jak szkodnicy.pl. Odszkodowanie jest wypłacane dość szybko.
eme / 83.22.5.* / 2010-08-03 18:36
Zglos problem do KNF To bedzie szybka akcja.
zrobony w balona / 89.206.32.* / 2010-08-02 11:51
WIĘCEJ NIE UBEZPIECZAJ SIĘ W ALLIANZ

Najnowsze wpisy