Forum Forum finansoweInne

Alternatywy do Produktów finansowych.

Alternatywy do Produktów finansowych.

Valores Veri / 78.10.241.* / 2014-10-26 12:41
Pragnę zwrócić uwagę na możliwości inwestycji alternatywnych dla społeczeństwa Polskiego, które w krajach zachodnich od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Możliwości te dotyczą zabezpieczenia wartości siły nabywczej dla środków płatniczych na które każdy w taki czy inny sposób ciężko pracuje i bazują na fizycznie istniejących prawdziwych wartościach.
Niepowtarzalne Konto-Depozytowe w Szwajcarii prowadzone dla klientów w fizycznym Złocie, Srebrze, Platynie czy Palladzie, według życzenia klienta, którym posługiwać się można niemalże jak rachunkiem bankowym online, zachowując najwyższy poziom bezpieczeństwa i poufności.
Czy też inwestycje w kosze inwestycyjne tzw. Metali Strategicznych potrzebnych w 99% wszelkich gałęzi przemysłowych, których zasoby się wyczerpują, zapotrzebowanie natomiast rozwijającego się przemysłu na całym świecie na owe surowce rośnie.
Valores Veri - Polski Instytut Prawdziwych Wartości rekomenduje niepowtarzalne rozwiązania alternatywne do produktów finansowych rynku systemu finansowo-monetarnego, bazujących bez wyjątku na wirtualnych, nieistniejących środkach płatniczych ( zwanych mylnie pieniędzmi ), nieposiadających żadnego pokrycia.
Polecam:
https://www.youtube.com/watch?v=_W5qBJ7UVqM
Wyświetlaj:
Ela_Mielec / 185.25.122.* / 2020-12-21 10:51
Jakie tam złoto, trzeba szukać alternatyw i pewnych zysków konkretnych ofert, szukałam w internecie coś ala lokat, znalazłam ten www.nobelinvest.pl elegancko, prosta umowa, określony procent zysku w określonym czasie.

Zrezygnowałam z domu maklerskiego itp.
Mpack / 79.69.130.* / 2023-03-29 23:19
Pani chyba nie bardzo wie o czym mówi.
Lokaty i bezpieczeństwo 😂
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Patrycja22 / 213.205.194.* / 2020-12-13 13:00
Nie wiem skad sa te sumy i ten 1% za przechowywanie, ale ewidentnie ktos wprowadzil Cie w blad badz zle zrozumiales.
Skontaktuj sie z kims na stronie Valores Veri kto pomoze Ci lepiej zrozumiec cala strukture,
Pozdrawiam
Viktor123 / 185.234.91.* / 2019-02-13 18:35
Jakie metale. Wiselkaspa.pl Inwestycja w nieruchomości.
Stabilny / 185.234.91.* / 2019-02-13 18:31
Ja polecam bardziej stabilne i mniej ryzykowne a tez dochodowe inwestycje. Wiselkaspa.pl masz apartament, możesz w nim mieszkać a i tak zarabiasz na tej inwestycji. Ja to nazywam mądre zarabianie.
S62 / 83.21.67.* / 2019-02-06 09:37
Valores Veri nie wspomina że jest to bardzo kosztowne i nieopłacalne rozwiązanie. Różnica między zakupem i sprzedażą złota wynosi +/- 20%. Jak na złoto to bardzo wysoka marża. Ponadto kaucja w zależności od wariantu (średni) 1500,00 EUR, która zwraca się po zakupie za 60000,00 EUR, no i opłata za przechowywanie metali szlachetnych około 1% rocznie :-(

Najnowsze wpisy