Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Analitycy wytypowali spółki, na których będzie można najwięcej zarobić

Analitycy wytypowali spółki, na których będzie można najwięcej zarobić

Wyświetlaj:
MAREK346 / 5.172.247.* / 2016-03-29 15:55
POLSKA GIEŁDA -POLSKIE AKCJE ŻENADA PANOWIE DZIADOSTWO DO KWADRATU NO ALE WIG 20 BEEDZIE BIŁ REKORD 1970 ........W TYM ROKU!!!
pol240 / 217.153.10.* / 2016-03-29 15:25
kiedyś polecano IZOLACJĘ..:(( a akcje spadły 1 zł 30 groszy!! eksperci od siedmiu boleści..
bizz / 108.171.133.* / 2016-03-29 15:02
Mam tylko jedno pytanie: jakim cudem analitycy rynków finansowych nie są najbogatszymi ludźmi świata? Próżno ich szukać we wszelkich rankingach bogactwa. A przecież gdyby te ich wróżby się sprawdzały to opłacałoby się im nawet brać kredyty bankowe na sfinansowanie tych inwestycji, które doradzają innym; spłaciłyby się błyskawicznie. Dzwonił do mnie niedawno taki jeden miglanc "doradca inwestycyjny" proponując fenomenalny "produkt", oczywiście tylko dla "wybranych, nielicznych klientów" i dający "gwarantowaną stopę zwrotu w wysokości 20% w ciągu 24 miesięcy". Zadałem mu tylko jedno pytanie: ile własnych pieniędzy włożył w ten deal stulecia? I rozmowa się skończyła szybciej niż się zaczęła...
marcinkabat / 78.43.41.* / 2016-03-29 13:57
To ci sami eksperci, którzy zalecali kupno JSW gdy akcje początkowo były po 140 zł, teraz około 12 zł, no już nawet nie wspomnę o rekomendacjach dla Polnordu gdy akcje oscylowały w granicach 250 zł, teraz chyba około 10 zł. Cóż, można kupować,jeżeli ma się dostęp do informacji wcześniej niż inni to można. Tylko wtedy.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy