Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Arłukowicz: Monitorujemy sytuację, nie ma wojny

Arłukowicz: Monitorujemy sytuację, nie ma wojny

Wyświetlaj:
bijpolszewie / 213.47.89.* / 2012-01-05 10:15
Polityka jasna jak na dloni.
Przypomnijcie sobie jak jeszcze kilka miesiec temu ten nieopierzony gnojek gardlowal o wartosciach ludzkich, podobnie jak cala ta POmylona banda.
Jak to wyglada w praktyce udowodnili przez 4 lata ostatnich rzadow i musieli sfalszowac wybory, zeby pozostac przy wladzy.
O Polaczki, lubicie byc pieprzeni od tylu, jezeli pozwoliliscie tym klamcom, oszustom, zlodziejom i mordercom pozostac przy wladzy.
SKON / 83.5.77.* / 2012-01-03 07:21
temat refundacji leków to tylko przykrywka w np w woj.łódzkim NFZ nie podpisał umów ze sporą liczbą placówek służby zdrowia ,zamyka się szpitale i przychodnie niech chołota stoi w kolejkach do lekarza to może umże i nie potrzeba będzie wypisywać recept - SKANDAL !!
Marian169 / 83.23.247.* / 2012-01-03 04:10
Pierw zabiera ludziom pieniądzie, okradają ich, okłamują ich a potem rzucają ochłap i mówią żeby się cieszyli. Socjalizm nas niszczy jako ludzi i gospodarkę.
Andrzej_L / 77.253.138.* / 2012-01-03 00:41
Od jutra przestaję płacić składkę zdrowotną
pacjent i td / 87.207.245.* / 2012-01-02 23:37
kochany /w końcu ma pan chyba rodzinę czy kogoś kto kocha ./ PANIE MINISTRZE JEST PAN TAK ŻaŁosny ŻĘ nawet nikomu NIE CHCE SIĘ TAGU KOMĘOWAC dał PAN POPIS BRAKU GODNOSCI NIEKOMPETENCJI i proszę o wybaczenie za trywialne określenie DUPOKLEJSTWA DO STANOWISKA PANIE MINISTRZE,, zdrowia,,
lekarz / 87.207.245.* / 2012-01-02 23:13
do ngabinetu dr arłukowicza przychodzi nieubezpieczony ciezko chory ale nie kwalifikujacy sie do hospitalizacji pacjent co ten dzielny samarytanin zgodnie ze swoja zacna ustawa robi ?nie est dzieckiem ani emerytem tylko ciezko chorym 40to latkiem \moze mało wzruszajacy problem dla P Ministra ale jednaki człowiek.i co niewiarygodny wrazliwy społecznie minister zaproponuj?pacjent miesci sie w grupie 0,7% nieubezpieczonych minister zapisze refundowana rp sam doplaci za refundacje i 300000zł kary za wyłudzenie pieniędzy od NFZ ipowie bierzcie ze mnie przykład lekarze to mój do was komunikat choc nie stanowi on prawa uwirzcie wmoja bajke.ARŁUKOWICZ wasz minister naiwniacy lekarze ,,koledzy,, haa haaa haaaaa
lekarz / 87.207.245.* / 2012-01-02 22:51
wstydu nie masz .wstydze sie zaPANA dr.arukowicz starszy kolega lekarz. GODNOSCI TROCHE DYPLOM LEKARZA ETYKA ZOBOWIAZUJA POLITYKIEM SIE BYWA.CZŁOWIEKIEM SIĘ JEST!
trawka1944 / 91.94.242.* / 2012-01-03 00:06
To jakaś paranoja!!! Czytajcie faceta, który zaczął się leczyć niedawno po ukończeniu 60 roku życia(to moje szczęście)i ma niespaczony pogląd. Nigdy nie pytał mnie lekarz o ubezpieczenie.To było w stercie papierów , które były już w gabinecie a które musiałem wypełnić , żeby się do niego dostać.Jak słyszę ,że leków refundowanych jest za dużo a ma być więcej i nie wiadomo gdzie ich szukać?!!! to opada mi wszystko co jeszcze stoi- na bezmiar głupoty. Żeby być użytecznym muszę codziennie uczyć się nowych przepisów prawa w ilościach 100-krotnie większych niż lista leków refundowanych(60 stron).Drogi lekarzu w internecie to znajdziesz. Teraz już myślę , że wojny nie będzie,chyba że ktoś wymyśli teorię o dostarczeniu leków przez talibów - Arłukowiczowi.Antek zaraz stanie na czele komisji.
bijpolszewie / 213.47.89.* / 2012-01-02 22:38
I takie sa wyniki. Chaos i kompletna nieznajomosc realiow.

Najnowsze wpisy