Forum Spółki giełdowe Asseco Poland SA

Asseco będzie szukać wzrostu przychodów poza Polską

Asseco będzie szukać wzrostu przychodów poza Polską

Wyświetlaj:
JARAS98 / 213.92.192.* / 2015-08-29 10:48
Asseco Poland to gigant działający w większośći krajów europy oraz w ameryce północnej to nasza duma na Polski gigant .
Śmiechosław / 89.69.40.* / 2015-08-29 10:02
"Asseco Poland S.A. specjalizuje się w produkcji i rozwoju oprogramowania." - hahaha niezły żart - jedyne w czym sie specjalizuja to w okradaniu Polaków za pomocą bubli do obsługi ZUSu - a moje zaginione składki od 15 lat są "przetwarzane na platformie mainframe" i nie widać końca ich poszukiwań.......
obywatel_polski / 62.69.239.* / 2015-08-29 23:00
W 2014 roku Asseco przejęła firmę R-Style Softlab z Rosji za prawie 100 mln złotych, którą podejrzewa się że ma związki z ich służbami specjalnymi. Nikt nie chciał jej więcej kupić (żadne dobre firmy informatyczne). Teraz, na pewno pozytywnie zakończy się wieloletni proces informatyzacji ZUS - ciekawe do czego ruscy będą mieli dostęp dzięki ASSECO!
zxc429 / 109.173.151.* / 2015-08-30 04:02
Asseco kupiło ruska firmę bo nie udało im się przejąc ZETO, a zgromadzony kapitał trzeba było gdzieś wykorzystać więc kupili ruska firmę i też zarobią na tym tylko mniej. Proste jak konstrukcja cepa - jak PiS wróci do władzy to Assecco znowu zyska kilka większych projektów IT, za to Sygnity, które jest od strony PO straci i tak w kółko co kilka lat te firmy lawirują i rozdają między sobą rządowe projekty IT. Wiem to bo pracuję i pracowałem dla obydwu firm przy wielu projektach IT.
Lopez 308 / 89.71.116.* / 2015-08-30 06:54
Chyba jest odwrotnie z zależnością polityczną obu firm.....
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy