Autorska galeria

lunasz / 2007-09-17 13:24
Witam.Planuję (może marzenia) otworzyć galerię autorską połączoną z malutka kawiarneką.
Nie potrafię znaleść informacji jak opodatkowane mają być prace moje i obce.
Proszę wybaczyć podaję adres strony aby zobaczyć znak graficzny,ponieważ tu jest kolejne pytanie czy taki znak muszę zastrzec? www.zaiprzeciw.prv.pl
Wyświetlaj:
Justyna19021978 / 157.25.5.* / 2007-09-18 23:11
Brak kontaktu do Pani/Pana na stronie. Ciekawe prace. Brak cen. Czy wystawia je Pani/Pan gdzieś na sprzedaż??
lunasz / 2007-09-19 08:01
Witam.Kontakt jest na stronie po lewej w rogu jest klik na kontakt,powoli ładujemy -oferta-.Obrazy są sprzedawane prywatnie.Wystawa jest jedna w roku,poniewaz szukam sponsora na wystawianie oraz marszanda-stałej galerii ,która będzie miała w ofercie nasze prace (niezależnie od otworzenia autorskiej).
Józefina / 2007-10-05 00:47 / portfel / Tysiącznik na forum
Jeśli chodzi o znak to chyba nie uda się Panu go zastrzec gdyz wygląda on jak zank ostrzegawczy przed materiałami- zródłami promieniotwórczymi...... stąd mogą być problemy ale proszę spróbować.... ale nacisk położyć na nazwę.

Podobają mi się..... Striptizer, Trawy i Moja Alba......
Zanotowałam sobie stronkę... w niedalekiej przyszłości coś planuję i możliwe, że skorzystam.... ;-)))
a proszę tylko mi powiedzieć... obraz ślady na ziemi to w końcu kto malował ? ;-))
Razem.....?
;-P
Pozdrawiam
lunasz / 2009-01-14 19:07
dziękuję za info i nadzieje
Obraz Ślady na ziemi jest dziełem wspólnym ,moje sa elementy dodatkowe.
W dalszym ciągu poszukuję
chociaż informacje o inwestowaniu w sztuke mocno się zmieniły
Zapraszam do kontaktu
lunasz / 2010-04-20 19:48
czy może jeszcze jakieś porady,sugestie.
A może galeria?
a może sponsor?
Serdecznie zapraszam do rozmowy,myślę że taka wymiana pomoże każdej ze stron.

Najnowsze wpisy