Forum Forum inwestycyjneFundusze

AXA premia wasze opinie

AXA premia wasze opinie

ziko / 77.255.75.* / 2010-01-09 14:52
niedawno założyłem fundusz inwestycyjny w axa co o nim myślicie
Wyświetlaj:
Paweł1976 / 37.47.95.* / 2018-11-07 16:17
Witam
Ja mam plan inwestycyjny Axa od jakichś 6 lat i generalnie jestem na plusie na jednej polisie ok 7000 przy wypłacie 25000 a na drugiej trochę na razie do tyłu bo cała kasę włożyłem w ryzykowny Quercus Lev zależny od Wig20 a ostatnio na GPW duże spadki więc i cena jednostki spadła ale gdyby wrócił Wig20 do poziomu jak był nawet 2600 punktów to miałbym z 20K do przodu,uwazam że jak się coś tam interesujesz finansami i czytasz analizy i fora to jest się w stanie zarobić na tych funduszach, stracili tylko ci co jak trochę stracili to już likwidowali a powinno się właśnie wtedy kupować bo jednostka jest tania i jak się tendencja zmieni to cena wzrośnie a będziesz miał ich więcej, trochę po prostu cierpliwości i bez nerwów. Mi też obiecywał agent same zyski i to dużo większe niż mam teraz ale cieszę się że sam to ogarniam i to na pewno lepsza inwestycja niż lokata.
Pozdrawiam
Margogg / 193.218.176.* / 2018-03-05 16:13
0/10... Miałam Plan Inwestycyjny w AXA, doradzało mi z 5 osób (przeszkolonych pracowników AXA, niby to znawców, mających extra dostęp do tajemnej wiedzy, której 'użyczali' swoim klientom), swoją drogą rotacja pracowników przeogromna. A moich zysków jak nie było, tak nie było, ani raz nie pojawił się wzrost, były wyłącznie spadki, mimo, czasem co kilka tygodni, przerzucaniu z akcji na obligacje (za radami ich doradców). W końcu po 5 latach zabrałam pieniądze, realizując stratę na poziomie wielu tysięcy zł. (Mieli chyba pozew zbiorowy, bo dawniej przy likwidacji obowiązywał haracz 1,4 składki rocznej, czyli przy 250 zł m-sc = 4.200 zł, obecnie jest to 10 % wykupu, czyli już nie 4.200, a ok 1600 zł, zależy..Dodam, że wg OWU maja 30 dni na wypłatę wartości, u mnie to jeszcze nie nastąpiło, a minęło dni 40...NIE POLECAM! NAJLEPIEJ TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA!
AntyAXA / 79.161.26.* / 2017-09-13 11:18
Człowieku, te polisy w AXA to najgorsza ściema na świecie!!! Gwarantują Ci, że w najgorszym wypadku, na 99% po 10 latach wyjmiesz to co włożysz, a potem mówią, że jest im przykro, bo niestety jest ten 1%, że się nie uda i się akurat nie udało. przez 10 lat straciłam 5000,00 z tego co wpłaciłam. Znam 14 osób, które mają takie same polisy jak ja i nie zgadniecie... oni też byli w tym 1% i też stracili po kilka tysięcy złotych każdy z nich. PORAŻKA!!! NIE POLECAM NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI!!!
Zbyszek0808 / 89.64.3.* / 2018-02-21 17:10
100 % prawd, nędza i nic nie warte, szkoda czasu i pieniędzy
macieko / 83.30.201.* / 2018-02-12 10:26
To oczywiście prawda. Ale pamiętajcie jedno z takiej' ' Polisy " można zrezygnować. każda połata likwidacyjna jest w Polsce prawnie nielegalna.
HCGosc / 84.10.116.* / 2016-05-08 18:45
Ja również nie polecam. Zauważyłem jaki mają mechanizm. Na początek coś tam urośnie i człowiek się cieszy, oczywiście to niewielki wzrost może z 2 %. Potem gwałtowne spadki na poziomie 5 -10 % i tak trzymasz kasę rok dwa i nic się nie dzieje. Czekasz bo chcesz odzyskać kasę ale można się nie doczekać.
Doradca przesyła jakieś głupie wykresy i opinie co tam się dzieje na giełdach a to, że wina sytuacji politycznej bla bla bla. Ja umoczyłem i przestrzegam już lepiej lokata, mało bo mało ale przynajmniej się nie traci.
gość2016 / 5.172.247.* / 2016-04-01 14:22
Musisz być sam dla siebie inwestorem i maklerem a dla AXA masz płacić haracz za to, że żyjesz :-).
investments / 195.117.22.* / 2015-10-30 10:26
Czy to nie jest przypadkiem tak, że po 2-3 latach wrzucania środków własnych do funduszu przesyłają oni nieprawdziwe wykresy i podają mylne notowania wskazujące na in minus twoja inwestycję tylko po to, żebyś wcześniej zrezygnował? I kto tu nie ma cierpliwości?
Beata...strata / 79.189.46.* / 2015-10-22 11:39
Płaciłam od 2008 i rozpacz, bo okazało się że nie mogę się wycofać bo koszty likwidacji są przeraźliwie wysokie. ze składki 1000 mam już prawie 1300. Już nawet nie liczę straty bo bo po się dołować. Od kwietnia nie płacę a kasa topnieje. Złodziejstwo i tyle w temacie
Odpolisowani / 94.254.158.* / 2017-11-22 13:52
Czy udało się Pani wyjść jakoś z tej sytuacji? Czy zlikwidowała Pani polisę?
Darek667 / 83.29.228.* / 2015-04-05 10:02
Witam! Osobiście mam w Axa podpisane 3 umowy
selekt Prestiż każda na kwotę 1000 złotych miesięcznie. Pierwszą podpisałem 20 grudnia 2011. Na obecną chwilę mam ponad 16% więcej od tego co wpłaciłem do tej pory(93000 wpłat-107000 w sumie). Szału nie ma, ale jest to plus po 40 miesiącach oszczędzania.
gość2016 / 5.172.247.* / 2016-04-01 14:29
Widać żeś naganiacz od AXA bo nie wspominasz o sumie opłat dla nich w wysokości ok. 4% nie od własnych pieniędzy a od wartości inwestycji zwanej "polisa", która cały czas traci kolejne procenty wartości zainwestowanych pieniędzy z powodu ogólnoświatowego kryzysu gospodarczego.
Dawid754 / 188.137.89.* / 2015-09-02 09:11
Moze przy wiekszych kwotach nie jest tak zle. Ja placac miesieczna skladke 240zl pobieraja mi 40zl oplat administracyjnych i za zarzadzanie. zeby to odrobic trzeba baaaardzo dlugo czekac. mi niestety po 6 latach jeszcze nie udalo sie wzjsc na plus.
aksjometr1. / 83.30.230.* / 2015-01-05 21:45
Wtopiłeś bracie i masz to pewne jak w banku .Jaką ściemę Ci wcisnęli [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
krystian_siakala / 2014-10-21 23:24
Doradca który widzi przed sobą osobę która nie ma wiedzy na temat inwestowania powinien automatycznie odradzać to jest doradca zazwyczaj doradca wciska taka polisę bo jest chciwy proste jak but przychodzi okien do open finance pyta o kredy hipoteczny no i przy okazji wciska mu sie polisę ze składka regularna no bo nie wolno sie tylko zadłużać trzeba też oszczędzać wykresy zyski tylko brać i tu jest haczyk ludzie podpisują ja doradzę prawdę nic za to teraz nie dostane NIE PODPISYWAC NIE WPLACAC JESLI MOZECIE REZYGNOWAC Z DALSZYCH WPLAT NIGDY NIE ZYSKACIE POŻRĄ WAS oczywiście pelno tu takich wynajętych przeplaconych co zachwalają nie sluchajcie i nie czytajcie ich to specjalni ludzie szkoleni do wciskania kitu ale trzeba im zostawić potrafią wkręcić nieświadomychjescze raz dla tych co się wachaja rezygnujcie z dalszych wplat wiem co mowie pozdro
emilx42 / 89.207.128.* / 2014-11-26 11:23
Ostatnio w banku zaproponowali mi jakiś ich własny chyba plan inwestycyjny. Nie pamiętam już nawet nazwy, bo zainteresowany nie byłem w ogóle, jako, że posiadam już polisę z AXA, ale wysłuchałem dla śiwętego spokoju. Najlepsze, że nie potrafili mi nic powiedzieć na temat warunków, odesłali do jakiejś broszurki. A ja wtedy pomyślałem o moim doradcy, który wszystko dokładnie mi wyjaśnił przed podpisaniem umowy, chociaż i tak wcześniej już się dowiadywałem różnych rzeczy sam. I do tej pory jestem z nim w kontakcie. Jednak nie wszystkim zależy na wciśnięciu polisy nieświadomym ludziom.
dora_444 / 5.79.78.* / 2014-10-24 12:45
Pracuję jako doradca, ale nie zdarzyło mi się, abym wciskała klientowi do ręki długopis, żeby podpisał umowę, gdy nawet nie rozumie o co w tym chodzi. Jestem od tego, aby wytłumaczyć na czym to wszystko polega, tak aby mógł on podjąć decyzję. W sieci można sobie dużo poczytać na temat inwestowania w fundusze i wcale nie są to tylko negatywne opinie. Nie każde dobre słowo musi być zaraz opłacone. Naprawdę nikt nie bierze też pod uwagę, że Ci, którzy odradzają choćby samo zapoznanie się z ofertą, również mogą dostawać za to pieniądze?
AKSJOMETR111 / 83.30.223.* / 2014-11-27 13:17
Bzdura i ściema gdyby Szanowna Pani powiedziała na czym to wszystko polega żaden klient nigdy nie wszedł by w to gów.o. Te produkty są po to by tylko AXA osiągnęła i tylko ona tak naprawdę korzyści i zysk. Klient tak naprawdę otrzymuje rozbiegane oczy, fałszywe gesty ,szyderczy uśmiech pseudodoradców AXA i być może "dobre" słowo na koniec - cóż frajerze nauka kosztuje.
nuella34 / 176.10.99.* / 2014-12-19 09:45
Z tej wypowiedzi wynika, że albo sam nabrał się Pan na "rozbiegane oczy" i "fałszywe gesty" i to zachowanie nie przeszkadzało, żeby podpisał Pan umowę bez zastanowienia. Czyli jest Pan frajerem? Albo nie zdecydował się Pan na produkt i potwierdził tym samym, że jednak nikt nikogo do podpisywania nie zmusza.
axjometr 1 / 83.30.227.* / 2014-09-05 15:49
Oszczędzanie z AXA to tak jakbyś oddawał pieniądze mafii ,nie masz prawa ich ruszyć. Oni robią z nimi co chcą a Tobie po dziesięciu latach frajerze oddadzą gołą sumę pomniejszona o prowizje i opłatę manipulacyjną. Tylko kretyni i podli doradcy mogą wciskać banialuki o możliwych zyskach i pokazywać fałszywe wykresy i symulacje. Całe to Towarzystwo jest siebie warte łącznie z AXA Direct . Jedynym ,który u nich zarobił to PUDZIAN na reklamie.
parpar / 204.8.156.* / 2014-09-12 09:20
Rozumiem, że ten komentarz poparty jest własnymi doświadczeniami, tak?
Proszę się zastanowić czy jednak nie z prawdziwą mafią miał Pan doczynienia, bo na pewno nie z funduszem inwestycyjnym. Robią co chcą z pieniędzmi? Klient ma możliwość decydowania w jaki fundusz chce zainwestować. Nikt mu tego nie zabrania, a nawet taka aktywność jest jak najbardziej wskazana. Banialuki o zyskach? Oczywiście, że zyski są możliwe, tak jak i strata. Jest to uzależnione od sytuacji na rynku finansowym, na który ani klient ani żaden doradca nie ma wpływu. Zawsze jednak można przeczekać lub po prostu zmienić strategię inwestowania.
axsjometr 2 / 178.181.110.* / 2014-10-08 18:51
Tylko ,że na spotkaniu które zorganizował Wasz czyli AXA przedstawiciel notabene w oddziale NOBLE BANKU wszystko co tam przedstawił okazało się nieprawd a bank cóż przeprosił i stwierdził jedynie ,żę ten pan już z niki czyli z Noble Bankem nie współpracuje, Wszelkie reklamacje mimo próby wyjaśnienie też spełzły na niczym, bo Panie z AXA do współpracy z klientami , z centrali w Warszawie przestały merytorycznie odpowiadać na kolejne pisma. Teraz została tylko droga sądowa. Wszelkie regulaminy funduszy nawet w trakcie trwania okresu inwestycji zarząd potrafi zmieniać na niekorzyść klienta - tak było np. z funduszem IDEA obligacji ale nie tylko. N
m@rtulla / 109.163.235.* / 2014-09-01 15:10
Osoby piszące krytyczne opinie na temat długoterminowych inwestycji w większości zrezygnowały z produktu przed czasem, zanim zaczął on przynosić zyski. Nie bez powodu minimalny okres trwania umowy to 10 lat. Jeśli komuś brakuje cierpliwości i determinacji to powinien wybrać inną formę oszczedzania na emeryturę.
jasskier / 188.138.1.* / 2014-10-15 14:03
Najpoważniejszym i niestety najczęstszym błędem popełnianym przez inwestorów, jest robienie wyjątków od obranej wcześniej strategii inwestycyjnej pod wpływem emocji. W długoterminowych inwestycjach ważne jest przygotowanie sobie planu, dużo zdrowego rozsądku i samodyscypliny.
daxu4 / 5.104.224.* / 2014-09-01 14:38
Regularne składki wpłacane na polisę inwestycyjną to dobry sposób na oszczędzanie dla osób, które nie zgromadziły jeszcze kapitału pozwalającego na inwestycje jednorazowe.
tulipan889 / 5.104.224.* / 2014-08-29 11:47
Systematyczne oszczędzanie z UFK jest według najbezpieczniejszym wyjściem. Prawda, że człowiek zobowiazuje się na długie lata, ale nie musi obawiać się sytuacji, w której źle zainwestuje jednorazowo dużą kasę i w jednej chwili wszystko straci. Potrzeba lat doświadczeń, żeby zarabiać na giełdzie, ale nawet i to nie urchoni przed błędami.
axsjometr / 83.30.221.* / 2014-07-24 20:48
AXA to Towarzystwo podle oszukujące swoich klientów we współpracy z Open Finance. Korzyści i profity są ale tylko i wyłącznie dla nich reszta to ściema i naiwne wykresy oraz dywidendy wypłacane tylko dla swoich. Cokolwiek podpiszesz z TU AXA to tak jak byś wpadł w SZAMBO.
madu80 / 37.157.195.* / 2014-08-07 20:40
Jestem klientem AXA od ponad 3 lat i wcale nie czuję się przez nich oszukiwany. Może to dlatego, że w chwili podpisania umowy miałem pojęcie co podpisuję i na jakich zasadach działa tego rodzaju inwestowanie.
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy