Forum Forum inwestycyjneFundusze

AXA premia wasze opinie

AXA premia wasze opinie

ziko / 77.255.75.* / 2010-01-09 14:52
niedawno założyłem fundusz inwestycyjny w axa co o nim myślicie
Wyświetlaj:
trbn / 62.233.211.* / 2013-10-03 10:02
Wpłaciłem przez 5 lat już prawie 15000 zł i na minusie jestem ponad 1000 zł. Jeszcze ani razu nie wyszedłem na plus mimo że robię konwersję i alokację tak jak mi mówią pseudo fachowcy z tych funduszy !!! Ostrzegam przed zakupem tej polisy. Wpłacać trzeba przez 5 lat a wybrać pieniądze dopiero po 10 latach ( jak coś na koncie zostanie).
Doradca of1 / 82.160.131.* / 2013-10-04 20:53
Okradają Cię każdego dnia a Ty nie możesz z tego gówna wyjść. Za pomocą takich podłych i perfidnych ,małych ludków z OPEN FINANCE wciągają uczciwych ludzi w tzw. POLISY. Nawet splunąć na nich nie warto.
TREFL1 / 82.160.131.* / 2013-10-04 20:39
W ZAŁOŻENIU ZOSTAŁA UTWORZONA W POLSCE PO TO BY PERFIDNIE OKRADAĆ SWOICH tzw. UBEZPIECZONYCH.
nedyash / 91.221.158.* / 2013-08-25 22:08
Ja jestem zadowolony i to bardzo

Mam zyski (różne w zależności od miesiąca,ale są)... i wiem,że bez tego płacenia co miesiąc niewiele (jeśli cokolwiek) bym odkładał, bo zawsze coś się pojawi innego (większe zakupy,jakieś p*******, wymiana tv czy cokolwiek innego)...
A tak ma to w przelewach stałych, comiesięcznych i saldo stopniowo rośnie :)

Przez ostanie 11 lat nic nie odkładałem,bo zawsze były inne wydatki, w pewnym momencie bardzo tego pożałowałem...

Teraz odkładam pieniądze i nie powiem,że wiele sobie odmawiam,bo też niewiele zarabiam,ale wiem,że pracuję też dla siebie i to mi się należy i dzięki temu uda mi się zebrać pieniądze za 10-15 lat.
Nie wiem czy wtedy będą mi potrzebne,ale wolę je mieć niż żałować,że wszystko wydawałem, bo mogę się ponownie znaleźć w nieciekawej sytuacji jak 2 lata temu (utrata pracy i ciężka choroba w rodzinie).
gargamel33 / 82.160.131.* / 2013-08-20 20:21
Wszystko co wyjaśniają panie Partycja Dębska - kierownik wydziału spraw klientów w Warszawie jak i pani Małgorzata Iwaniuk - specjalista ds. zarzadzania satysfakcją klientów to bezczelne i wierutne kłamstwa. Asystenci inwestycyjni wynajęci przez AXA, którzy oszukując klientów wciągają ich w tzw. POLSY AXA szkoleni są po to by podstępem złapać swoją ofiarę. W banku na spotkaniu potrafią obiecać prawie wszystko, nawet to jak to Oni właśnie gwarantują roczny zwrot z inwestycji na poziomie 10 procent. Nigdy nie informują o możliwości wycofania z inwestycji. Nie wysyłają tez Polis na czas po podpisaniu deklaracji przystąpienia tak by klient nie był w sanie wycofać się z polisy. Nie informują o sprawach najistotniejszych tak by klient tylko wdepnął w to gówno. Nie informują np. iż każdy fundusz może być w każdej chwili zlikwidowany a jedyną formą informacji pozostanie internet. To NAJGORSZE TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ w Polsce. Powiązani z OPEN FINANCE hieny żerujące na ludzkiej naiwności.
sjack / 195.225.246.* / 2013-08-25 19:14
Ja mam od paru lat rozwiązanie inwestycyjne z AXA i bardzo sobie chwalę. Jeżeli podejmuje się decyzję dotycząca swoich pieniędzy , to trzeba o wszystko zapytać a nie teraz narzekac jak przedszkolak.Zwrot roczny mam spokojnie na poziomie 10%, a najwazniejsza jest cierpliwośc, bo to zarobi jeszcze więcej, ale nie za 1, 2 lata tylko 8, 10 lat. Powinnes się cieszyc e masz ten produkt:)
gargamel33 / 82.160.131.* / 2013-08-20 20:20
Wszystko co wyjaśniają panie Partycja Dębska - kierownik wydziału spraw klientów w Warszawie jak i pani Małgorzata Iwaniuk - specjalista ds. zarzadzania satysfakcją klientów to bezczelne i wierutne kłamstwa. Asystenci inwestycyjni wynajęci przez AXA, którzy oszukując klientów wciągają ich w tzw. POLSY AXA szkoleni są po to by podstępem złapać swoją ofiarę. W banku na spotkaniu potrafią obiecać prawie wszystko, nawet to jak to Oni właśnie gwarantują roczny zwrot z inwestycji na poziomie 10 procent. Nigdy nie informują o możliwości wycofania z inwestycji. Nie wysyłają tez Polis na czas po podpisaniu deklaracji przystąpienia tak by klient nie był w sanie wycofać się z polisy. Nie informują o sprawach najistotniejszych tak by klient tylko wdepnął w to gówno. Nie informują np. iż każdy fundusz może być w każdej chwili zlikwidowany a jedyną formą informacji pozostanie internet. To NAJGORSZE TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ w Polsce. Powiązani z OPEN FINANCE hieny żerujące na ludzkiej naiwności.
spaxa / 82.160.131.* / 2013-08-08 22:31
Nikt na tym nigdy nie zarobi i nie zarobił. Sprzedawanie tych Polis to przekręt większy niż afera AMBER GOLD. To oszuści finansowi powiązani z OPEN FINANCE ,tylko po to by wciągnąć swoją ofiarę i ją skubać na długie lata. Podstawieni ,podli ludzie, owładnięci chęcią zysku mogą tylko zachwalać takie produkty.
Majusia1975 / 83.21.134.* / 2013-08-18 21:53
Mam ten produkt od trzech lat,jestem bardzo zadowolona.Mam tam wpłacone prawie 10 tys.Nigdy bym takiej sumy nie odłożyła.gdyby nie obowiązek comiesięcznych wpłat.
zmorcia / 95.40.227.* / 2014-02-06 16:56
Odłożone to może jest tylko nie do odzysku przez odkładającego !!!
jack2010 / 195.225.246.* / 2013-08-15 11:38
Ten krótki tekst, pokazuje twój poziom wiedzy, której nie masz wcale. Ja mam produkt PI AXA PREMIA od 2010 i nie mogę narzekać na to rozwiązanie. Trzeba po prostu zrozumieć mechanizmy działania giełdy, które przedstawił mi agent, i można spać spokojnie, nawet jak nieraz jest minus na koncie , to i tak jednostka jest wtedy tańsza i kupuję ich więcej i kiedyś sprzedam po dobrej cenie. Nie jest to rozwiązanie dla tych którzy za 1, 2,3 lata chcą już mieć zysk i wypłacać. Polecam w 100%
Viator / 178.42.86.* / 2014-03-01 10:04
Nic nie może Pan polecać, bo nic Pan nie wie, skoro (tak samo jak prawie wszyscy tutaj) dopiero Pan zaczyna oszczędzać z AXA. Podobnie jak niemiarodajne są opinie negatywne osoby, która oszczędza 3 czy 5 lat. Jak napisze ktoś, kto zaczął przed rokiem 2000, to będzie miał rzeczywiście coś do powiedzenia. Na razie znalazłem jedną taką opinię osoby oszczędzającej 15 lat - jej opinia była negatywna.
zadowolony68 / 195.225.246.* / 2013-08-15 11:26
Na jakiej podstawie piszesz takie p*******, Na pewno sam nie oszczędzasz i tylko słyszałeś coś gdzieś tam. Ja mam PI AXA SELEKT i jestem z tego rozwiązania bardzo zadowolony. Zgadzam się z mikołajem1969 że to rozwiązanie dla ciepliwych i rozsądnie myślących, a niestety u nas każdy patrzy żeby tylko krytykować, nieraz nie wiedząc co. To tak jak jeden baran zacznie ryczeć to inne za nim.
mikołaj1969 / 83.20.115.* / 2013-08-08 12:07
Oceniać wynik inwestycji np.20-letniej w 3 czy 7 roku to bzdura!!
Ludki - giełda pracuje jak np. samochód na drodze. Pokonujesz trasę 100 kilometrów w 80 minut, choć czasem jedziesz z prędkością 130km/h a czasem tylko 45km/h. Nie podniecajcie się tam gdzie nie trzeba. Wynik końcowy będzie składową chwilowych wzlotów i upadków. Stety i niestety inwestycje finansowe są przeznaczone dla cierpliwych.
samobój333 / 82.160.131.* / 2013-08-14 22:15
Nie oceniaj frajerze tylko strzel sobie od razu w łeb, możesz się jeszcze utopić ale i tak na tym nie zarobisz a ONI na pewno.
r564 / 89.66.164.* / 2013-08-02 00:37
Po 4latach z czego 3lata i 3m-ce wpłacałem kasę, straciłem już 4100zł z 7800. najciekawsze że ostatnie 600 nie zaksięgowano albo przepili!!
Jedno wiem, jak kiedyś jakieś ścierwo przyjdzie jeszcze do mnie z AXA-a, to wyjedzie na wózku inwalidzkim!!
A zaległe 3700 i tak sobie odbiorę w inny sposób -zawsze mogę mieć powódź w domu, prawda?? :P
Rozumny / 5.185.108.* / 2013-07-24 17:26
Ja mam swój plan od 2007 roku. Początkowo byłem niezadowolony, bo na koncie miałem po dużych spadkach nawet 30 % mniej kasy. Mój doradca wyjaśnił mi, że to normalne, że raz giełda spada a potem idzie do góry i że założyłem plan na kilkanaście lat i po tym go ocenię i że odrobię jeszcze straty. Rzeczywiście w chwili obecnej mam więcej na koncie niż wpłaciłem, odrobiłem straty i to z nawiązką. Może zysk nie jest oszałamiający, ale czytam gazety i widzę jaki był kryzys na giełdach. Nie rozumiem jak można mieć o to pretensję do doradców finansowych, przecież nikt nie przewidział kryzysu.
wtajek / 82.160.131.* / 2013-07-29 19:55
Nigdy na tym nie zarobisz a oszustom z AXA będziesz przez długie lata nabijał kiesę a Oni śmieją Ci się w nos jak to dobrze zrobiłeś - frajerze. Pokaż tą dobrą inwestycję na ,której tak świetnie wychodzisz. nie ma takich.
misiek87490 / 195.225.246.* / 2013-07-26 12:39
ja mam dopiero od 2010 , ale widzę że wszystko w porządku, jest opieka i zrozumiałem jedno że zysk będzie najważniejszy po latach , kiedy to planuję wypłacić pieniądze. to ma być zabezpieczenie na przyszłość, dlatego teraz nie "podniecam" się zyskiem czy stratą które są tylko wirtualne. Najważniesze teraz dla mnie jest to żeby nakupić tanio jak najwięcej jednostek a pózniej je drogo sprzedać.
M8505 / 83.4.53.* / 2013-07-19 18:41
Ja początkowo też tak miałam... byłam zła że dałam się "namówić", "omamić" do podpisania tej umowy... miewałam różne nastroje... złość- że znów muszę płacić, raz się cieszyłam, że ją mam... i tak w kółko- zależało to wszystko od zawartości mojego portfela! TERAZ jestem szczęśliwa że dałam sie "namówić" na podpisanie tej polisy bo wiem że NIGDY W ŻYCIU nie uzbierałabym tych pieniędzy "do skarpety", które są na koncie mojej polisy! Gdyby nie to, że nie opłaca się ruszać tych pieniędzy gdyż opłaty likwidacyjne w pierwszych latach są dość wysokie (co uważam teraz za przywilej) to już sto razy wyciągnęła bym te pieniądze... bo wiadomo, każdy z nas ma jakieś zachcianki, wydatki niespodziewane, itd...! ale na te bieżące sprawy zawsze jakoś coś wykombinujemy a gdyby mozna bylo te pieniądze tak swobodnie sobie wypłacać to ta polisa już w pierwszym roku by nie istniała! Jestem osobą rozrzutną- przyznam się bez bicia;-) i wiem że większość z Was również... a bo co tam, raz sie żyje;-) Ale ja dopiero teraz zrozumiałam po kilku latach po co tak naprawdę są tego typu polisy! To nie ma być pieniądz który pocieszy nas na chwilke, tylko po to żeby móc naprawdę z tego kiedyś w przyszłości skorzystać! Trzeba się nauczyć oszczedzać i myślę że jest to jeden z najlepszych produktów na rynku pod każdym względem gdyż jest on dostosowany do naszych potrzeb!
basia33 / 37.30.59.* / 2013-07-16 12:39
Ja też posiadam plan inwestycyjny Axa Premia i potrzebuję jakąś KOMPETENTNĄ osobę która pokieruje mi ta polisą. Czy ktoś jest mi w stanie kogoś polecić?
andry / 31.0.91.* / 2014-01-03 20:25
Polecam Maciej Lech tel 604 429 388
axjometrjometr / 82.160.131.* / 2013-07-16 10:44
Gdzie Ci zadowoleni i z czego. Podłe produkty i jeszcze bardziej podłe umowy nie wspominając o przedstawicielach- oszustach wynajętych przez AXA, wciskających te gówna jako super inwestycje.
mika881009 / 195.225.246.* / 2013-07-30 22:56
Ja jestem zadowolona z PI AXA i nie rozumiem tych głupich niektórych wpisów, moze sam wogóle nie masz takiego rozwiazania, a piszesz głupoty z zazdrości żeby innych zniechęcić żeby nie oszczędzali.
asia77 / 195.225.246.* / 2013-07-15 19:30
mam plan PI AXA od 2010 i jestem zadowolona, głównie z dobrej obsługi, rekomendacji portfela oraz opieki firmy, nie rozumiem tutaj niektórych opini, czy ci ludzie nie czytaja warunków umowy, sa to plany długoterminowe i tylko tak można zarobić a nie biadolić że po 1, 2 latach się jeszcze nie zarobiło.
tom688 / 195.225.246.* / 2013-07-14 17:04
jedno z lepszych rozwiazań na rynku, ale musi tez byc do tego odpowiednie doractwo i opieka, bo majac ten sam produkt jeden może być niezadowolony jak nieraz widać po komentarzach a drug jest zadowolony , ponieważ jest odpowiednio pilotowany.to tak jak z dobrym samochodem tej samej marki; jeden go zajedzie a drugi wie jak dobrze jeżdzic
igor781 / 83.8.116.* / 2013-06-04 21:31
ostatni raz wlazłem w to gówno.z przyczyn losowych musiałem zakonczyc umowę .co miesiąc składka 450 zł.wpłaciłem ponad 5000 dzisiaj otrzymałem pismo że nalezy mi się 0zł.Wolę te pieniądze wpłacac na konto oszczędnościowe niż dawac tym h...zarabiać.pozdrawiam eszystkich inwestorów.
Marek225 / 37.190.171.* / 2013-06-06 12:48
Jeżeli chcecie Państwo osiągać na inwestycjach zyski należy inwestować według planu/strategii.

Istnieją na rynku gotowe rozwiązania z których można korzystać za opłaty abonamentowe(roczne).

Ja korzystam akurat z Invest Help(www.investhelp.pl) i nie moge powiedzieć nic złego. Polecam
woj1964 / 77.254.44.* / 2013-06-02 14:51
Uwaga poszkodowani przez oszustów, czyli pseudodoradców finansowych i inwestycyjnych firm AXA, Openfinance, Openlife, HomeBroker i innych pokrewnych klonów. Oprócz pozwu zbiorowego przeciw tym firmom można by było złożyć wniosek w prokuraturze lub złożyć pozew cywilny na konkretnego pracownika firmy, który wprowadziła Nas w błąd, oszukał doprowadzając do nieświadomego rozporządzenia naszymi środkami finansowymi. Taka osoba musiała by występować w roli pozwanego i na etapie szczegółowych przesłuchań musiała by ujawnić prawdziwe fakty zawierania z Nami umów (celowe wprowadzanie w błąd, przed podpisaniem umowy nie zapoznała Nas z dok. dot. proponowanego produktu, nie informowała Nas o rodzaju i kwotach pobieranych opłat itp. czyli działała niezgodnie z prawem). Może to by było dobrym rozwiązaniem aby udupić zgraję oszustów i wreszcie położyć kres tym nagannym praktykom. To pozwani doradcy finansowi pogrążyli by składanymi zeznaniami swoich pracodawców. Może to jest jedyne wyjście aby odzyskać swoje utopione pieniądze, a ilość pozwów przeciw pracownikom tych firm została by zauważona przez organy państwa stworzone do kontroli tych instytucji. A tak na marginesie gdzie tu jest przyzwoitość tych pseudodoradców, etyka zawodowa, uczciwość i profesjonalizm. Człowiek jest większą świnią niż wymienione zwierzę, nie ma honoru i ważniejsze jest dla niego nie dobro klienta ale pobrana prowizja.
Rozdmuchajmy ten problem w mediach niech kolejni ludzie nie zostaną oszukani, a wymienione firmy stracą zaufanie klientów i pogrążą się same.
js68891 / 195.225.246.* / 2013-07-14 16:57
widac nie masz pojecia o tych sprawach, nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo ja jestem akurat zadowolony ze swojej inwestycji i mam konkretna opieke i doractwo
nedyash / 91.221.158.* / 2013-08-25 21:44
Zgadzam się :)
W każdej branży mamy do czynienia z lepszymi i gorszymi... można wylądować na fotelu dentysty,który ma gdzieś Twoje uzębienie i źle wpakuje Ci plombę licząc na to,że wrócisz do niego,aby to poprawić tylko po to,aby on mógł zarobić... Albo trafisz do kogoś, kto zrobi to raz a porządnie i sam wiesz,że do niego wrócisz w przyszłości...

Tak samo z doradcami...
Albo trafiamy na kogoś kompetentnego albo na tzw.sprzedawczyków...
Warto,żeby nasz doradca był z firmy niezależnej od jakiegoś towarzystwa albo banku i żeby firma sama w sobie istniała od dłuższego czasu :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy