Forum Polityka, aktualnościKraj

Badania prenatalne w Polsce. Ostra krytyka systemu

Badania prenatalne w Polsce. Ostra krytyka systemu

Wyświetlaj:
547yyhy / 88.199.162.* / 2014-07-21 08:37
sumienie nie pozwala ginekologom na badania prenatalen bo jak okaże sie że jest źle to kobieta może chciec usunąć ciążę. Ale na prywatnej praktyce to nie ma sprawy do załatwienia w przerwie między jedną a drugą aborcją wykonywanymi tasmowo jak fabryce. RObia to albo ci sami lekarze tak "sumenni" na NFZcie albo członkowie ich rodzin - tez lekarze, prowadzący prywatny rodzinny interesik.

Chyba juz wiadono jakiej religii wyznawcami są tak ustosunkowani ludzie.
Waniek / 2014-07-21 08:18 / Bywalec forum
Wszystko ładnie pięknie tylko pacjentka się czuje gorzej a dziecko zmarło!!! Ups większość badań nawet w dużych miastach w polsce to katastrofa nfz na własne życzenie!!! Po co się przemęczać, kiedy nie ma ginekologów, położników anastezjologów lepiej niech dzieci umrą przed porodem. A krytyka jakiegoś ciecia z warszawy guzik mnie obchodzi!!!
Ciąża to nie choroba a stan błogosławiony / 178.37.246.* / 2014-07-21 07:56
Spotykałem się z dziećmi kalekimi przez zaniedbania w czasie porodu i wypadkami obumarcia ciąży przez badanie z brudnymi łapami. Powątpiewam też w nieszkodliwość badań USG, zwłaszcza we wczesnym etapie ciąży, ale kierunek na powszechną kontrolę wydaje się mieć drugie dno i pachnie ładnie opakowanym innym celem. Bez trudu mogę sobie wyobrazić masowe uszkadzanie np. zdolności umysłowych dzieci nienarodzonych przy okazji tzw. badań obowiązkowych. Przypomnę pojawienie się w szkołach automatów z napojami gazowanymi mimo wiedzy o mało pozytywnym wpływie na zdrowie dzieci. Marketing rządzi światem, więc zarabianie, zwłaszcza na emocjach, jest normą.Teraz ajenci mogą powrzeszczeć:))

Najnowsze wpisy