Forum Forum prawneKarne

Badanie wariografem

Badanie wariografem

samotna44 / 2012-02-17 14:20
Czy ktoś wie na czym polega badanie wariografem? Moja znajoma jest podejrzana o coś, czego nie zrobiła i chcą jej pzreprowadzić właśnie takie badanie, ale nie wie czy się zgodzić i trochę się boi bo nie wie czego się spodziewać. Miał ktoś z was dośiwadczenia z wariografem?
Wyświetlaj:
Karina166 / 109.173.156.* / 2015-12-18 09:39
Jeżeli, nie ma nic na sumieniu to nie ma się czym przejmować. Ja bylam badana wariografem w Instytucie Badań Wariograficznym w Białymstoku i oczywiście jakiś tam stres zawsze się pojawi ale obsługa była na tyle profesjonalna, że jakoś przez to przeszłam.
R.S. / 119.42.67.* / 2012-12-13 13:44
W polskim sytemie prawnym badanie wariografem odbywa się wyłącznie za zgodą osoby badanej.
Badanie polega na rejestrowaniu reakcji organizmu na bodźce zewnętrzne, nie tylko pytania ale także przedmioty, zdjęcia itp.
gonorek / 80.239.242.* / 2012-12-07 16:23
pomocy mam pytanie co zrobic jak uniknac wiarografu bo żona chce isc zemna i tu jest problem bo nie wiem co bedzie sie pytac czy da cos zrobic moze oszukac piszcie gonorek@o2.pl
benjaminB / 2012-02-20 11:42 / Bywalec forum
Badanie wariografem polega na zadawaniu 3 rodzajów pytań, na które badany odpoiwada tylko "tak" lub "nie", badane są w ten sposób reakcje na dane pytania, np ciśnienie krwi, czy puls, oddech. Do ciała są popodłączane takie specjalne czujniki, ktore to rejestrują. JEżli znajoma jest niewinna, to nie ma się czego bać.

Najnowsze wpisy