Forum Polityka, aktualnościKraj

Bank BPH blokuje konto giełdy Bitcoin. Kto ma rację w tym sporze?

Bank BPH blokuje konto giełdy Bitcoin. Kto ma rację w tym sporze?

Wyświetlaj:
Waldemar213 / 89.71.64.* / 2015-02-14 00:20
Autor tego tekstu niestety chyba nie doczytał wszystkich źródeł odnośnie partaczy z Bitmarketu...
Co do Banku jest inna giełda która ma konto w BPH i im nie zamykają konta?

To jest bardzo niebezpieczna giełda i bardzo niestabilna.
Bitmarket przeszedł wszystkie wpadki jakie można było zaliczyć...
Został okradziony już po pierwszych 2 tygodniach, wyczyścili im konto na ponad 100 tyś + BTC. Błąd w dzwigni na początku pozbawił ludzi na rynku LTC kasy a potem na BTC.... co w efekcie było przyczyną cofania licznika giełdy oraz wszystkich transakcji. Obsługa klienta nigdy nie odpowiada, wszystko trzeba wypominać na forum...
Forum bitcoin.pl niestety jest bardzo mocno cenzurowane i wszystkie wpadki oraz błędy Bitmarketu są ukrywane.
Jadwiga518884 / 89.69.54.* / 2015-01-30 03:25
Bank nie tylko blokuje konta ale i sam ustala limity na kartach dolarowych nie pozwalając mi wydać więcej niż 3400$ na transakcje internetowe pomimo posiadanych środków . Nie informuje o tym klientów i ogranicza moja swobodę obywatelska do zakupów czy innych płatności. Na koncie internetowym są zakładki do zmiany limitow , ale niestety nie można nic z tym zrobić wiec po co to jest? W innych bankach np. Mbank nie ma problemu ze zmiana limitow. A tłumaczenia pracownikow ze taki limit sobie bank ustalił jest jawnym naruszaniem praw konsumenckich i obywatelskich. Nikt nie może decydować co js będę robić ze swoją kasa a zwłaszcza bank który na mnie zarabia i jest dla klientow
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
programista / 89.68.51.* / 2015-01-29 16:42
A może opłata za ochronę przed realizacją 45% transakcji?
LKIJOLJ / 93.154.172.* / 2015-01-29 14:55
mzuszoana? nielegalne "pieniądze" mieszają się z legalnnymi - to się nazywa PRANIE BRUDNYCH PIENIĘDZY :/ kto i kiedy będzie siedział za to?
Japka tylko:))) / 178.36.252.* / 2015-01-29 13:36
Walutą powinny być japka. Mamy ich dużo i szybko gniją.
biznesmen_USA / 62.111.218.* / 2015-01-29 12:23
Ludzie!!! Przecież te Bitcoin-y to pralnia pieniędzy, omijajcie to z daleka.
Alex_P / 77.255.82.* / 2015-01-29 12:41
Bitcoiny nie są pralnią pieniędzy. To mit krążący po sieci. Waluta sama w sobie jest czysta i jest przyszłościowym rozwiązaniem płatniczym, o czym mówi podczas Forum w Davos, pisze WSJ i wiele innych poważnych mediów, Ewentualnie taką pralnią mogą być nieuczciwe giełdy/kantory. Współpracowałem z giełdą BitBay i wiem, jak wiele pracy pracownicy giełd poświęcają weryfikacji użytkowników i transakcji. Dopuszczanie do "prania pieniędzy" nie leży w interesie ani poważnych giełdy ani członków społeczności Bitcoin.
OKIJLO; / 93.154.172.* / 2015-01-29 14:56
CZŁOWIEKU ILE W TO WTOPIŁEŚ? CHCIAŁEŚ OKRAŚĆ LUDZI? MASZ SUMIENIE? :/
Alex_P / 77.255.82.* / 2015-01-29 15:43
Nikogo nie okradłem. Wypraszam sobie. Zainwestowałem i zyskałem. Poza tym korzystam z portfela Bitcoin do płacenia za legalne oprogramowanie. Wiele sklepów i firm oferuje dokonywanie płatności w bitcoin: http://coinmap.org/

Najnowsze wpisy