Forum Polityka, aktualnościKraj

Biedne rodziny bez szans na pomoc państwa

Biedne rodziny bez szans na pomoc państwa

Money.pl / 2011-05-11 08:17
Komentarze do wiadomości: Biedne rodziny bez szans na pomoc państwa.
Wyświetlaj:
paulinakierzkowska28 / 2019-08-06 15:07
Bardzo proszę o pomoc
https://pomagam.pl/bdcrcec9
mcaldaras709 / 2019-08-08 03:12
Oferta pożyczki między poważnym a niezawodnym
Udzielamy pożyczek firmom ludzkim, innym publicznym i prywatnym oraz wielu. Jesteśmy dostępni, aby

udzielić Ci pożyczki, nieruchomości, finansowania i innych. Oferujemy również pożyczki krótko- i

długoterminowe. Skontaktuj się z nami już dziś i uzyskaj najwyższej jakości usługi finansowe.
Kontakt:
Sorina / 134.19.189.* / 2019-08-08 02:55
Pomoc inwestycyjna
Potrzebujesz eksperta finansowego
inwestycja - pożyczka samochodowa - dług konsolidacyjny - wykup
kredyt-utknąłeś. Skontaktuj się z nami dzisiaj, a następnie wykonane
mamy kwotę, którą musisz mieć
czy podajesz więcej informacji?
uzyskać tę pożyczkę w możliwie najkrótszym czasie i po rozsądnej stopie procentowej. poważny
i szczerze, skontaktuj się z nami. W rzeczywistości rozmawiam ze wszystkimi
od sklepu do dyrektora finansowego, od drogi do urzędnika ... ale
szczególnie dla potrzebujących:
-Wszystkie osoby, które nie mają dostępu do kredytu w banku.
- Osoby bezrobotne lub bezrobotne.
- Ludzie w umowach na czas określony, tymczasowych, pomogli
umowy poza CDI.
Osoby potrzebujące środków finansowych na swoje wesela lub przyjęcia.
-Surresements, Bank of France (FICP) i świat.
- Również dla inwestorów, traderów, którzy chcą zarabiać
ich kapitał. Prosimy o kontakt na naszej stronie internetowej lub pocztą elektroniczną
Halina500 / 91.232.46.* / 2019-02-04 10:20
Poszukuje biednej rodziny potrzebującej pomocy rzeczowej z Żukowa i okolic pow. Kartuski.
mcaldaras709 / 2019-08-08 03:02
Pomoc inwestycyjna
Potrzebujesz eksperta finansowego
inwestycja - pożyczka samochodowa - dług konsolidacyjny - wykup
kredyt-utknąłeś. Skontaktuj się z nami dzisiaj, a następnie wykonane
mamy kwotę, którą musisz mieć
czy podajesz więcej informacji?
uzyskać tę pożyczkę w możliwie najkrótszym czasie i po rozsądnej stopie procentowej. poważny
i szczerze, skontaktuj się z nami. W rzeczywistości rozmawiam ze wszystkimi
od sklepu do dyrektora finansowego, od drogi do urzędnika ... ale
szczególnie dla potrzebujących:
-Wszystkie osoby, które nie mają dostępu do kredytu w banku.
- Osoby bezrobotne lub bezrobotne.
- Ludzie w umowach na czas określony, tymczasowych, pomogli
umowy poza CDI.
Osoby potrzebujące środków finansowych na swoje wesela lub przyjęcia.
-Surresements, Bank of France (FICP) i świat.
- Również dla inwestorów, traderów, którzy chcą zarabiać
ich kapitał. Prosimy o kontakt na naszej stronie internetowej lub pocztą elektroniczną
priv178 / 77.255.93.* / 2018-12-07 19:48
Witajcie,Potrzebna pomoc dla mojej znajomej która jest w trudnej sytuacji.

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Pomoc finansową. Myślę, że pisanie wprost będzie łatwiejsze.
Nie jestem chora, nie zbieram na dzieci z Afryki. Być może wyda Wam się to niestosowne, ale mam nóż na gardle i chwytam się każdej nadziei.Mam konto na zrzutka pl i potrzebuję wsparcia .Jestem rencistką i mam problemy finansowe z którymi z renty sama nie dam rade próbuję jakoś wiązać koniec z końcem ale jest coraz gorzej bez pomocy innych nie podołam.Na normalne życie bez problemów z którymi sama sobie nie poradzę proszę o pomoc i wsparcie
Uzbierano
1 zł

Wpłat
1

Do końca
26 dni

Postęp
0 %

Indywidualny numer konta tej zrzutki
87 1750 1312 6885 0505 5204 8000
mcaldaras709 / 2019-08-08 03:13
Oferta pożyczki między poważnym a niezawodnym
Pamela Rosa Flores / 105.112.121.* / 2018-10-27 17:01
Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej, skontaktuj się z nami. Możemy udzielić ci zdywersyfikowanej formy pożyczek na niskim poziomie. Mamy ważne zasoby finansowe, aby zaspokoić wszystkie twoje problemy finansowe. Aby dowiedzieć się więcej o zasadach finansowania, skontaktuj się ze mną poprzez e-mail. E-mail: pamelarosaflores11@gmail.com
Angelika839 / 5.173.232.* / 2018-10-27 01:07
Witam. Znam rodzinę bardzo biedna mąż żona i 2 niepełnosprawnych umysłowo dzieci.To są biedni ludzie ale bardzo dobrzy nie piją nie pala. Mama tych dzieci wraz z dziećmi choruje na epilepsje bardzo często ma ataki dzieci mają różne choroby często jeżdżą po szpitalach jedna dziewczynka potrzebuje rehabilitacji bo nie może chodzić nikt im nie chcę pomóc..ojciec pracuje mają 500plus ale mieszkają na stancji płacą 1300 zł dziecia muszą leki kupować co miesiąc i matka też nawet nie jest zdolna do pracy bo jest bardzo chora. ta kobieta w życiu wiele wycierpiała.byla w rodzinie zastępczej gdzie ja bili bardzo mieszkała 5 lat na śmietnikach z bezdomnymi przeżyła piekło a jest tak dobrym człowiekiem że ostatnia kromka chleba by się podzieliła jej dzieci są bardzo dobre grzeczne uczynne strasznie mi przykro jak wiem że sama często nie zje by dzieci miały pomaga w szlachetnej paczce a jej nikt jeżeli ktoś był by tak dobry by pomóc tej rodzinie na święta do końca życia będę się modlić za tą osobe proszę im pomóc ja jak mogę też im pomagam oni nie proszą o pomoc ale im trzeba pomóc bo na to zasługują..
mcaldaras709 / 2019-08-08 03:06
TWOJE ROZWIĄZANIE FINANSOWE W MAŁYCH GODZINACH
Szanowni Państwo!
Szukasz pożyczki na realizację projektu?
Czy zostałeś odrzucony przez swoje banki?
Czy potrzebujesz pożyczki, aby spłacić długi, spłacić rachunki lub rozpocząć projekt?
Twoja trauma finansowa się skończyła,
Jestem Sorina, akcjonariusz i operator finansowy.
Moja zdolność do udzielenia pożyczki wynosi od 5.000 € do 8.000.000 € z rozsądną stawką 3,75%, warunki

są bardzo proste i bez problemu.
Pożyczam także inwestycje i pożyczki między osobami fizycznymi wszelkiego rodzaju. Moje oferty

kredytowe są krótko-, średnio- i długoterminowe, a moje przelewy są ubezpieczone przez Bank w celu

zapewnienia bezpieczeństwa transakcji dowolnej osobie.
Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną poprzez imię i nazwisko lub adres domowy za

pośrednictwem mojej strony internetowej:
Uwaga: kredyt Cię zaciąga i musi zostać zwrócony. Sprawdź swoje umiejętności
Zwrot kosztów przed popełnieniem.
dziękuję
martaw / 82.29.189.* / 2018-12-05 22:52
Angelika839 podaj jakies namiary chocby adres tych ludzi i tel ciezko pomoc tak bez niczego.
Honorata313 / 46.95.191.* / 2018-11-16 02:01
Moze pani podac maila?
Agata Barbara Miszczak / 185.246.208.* / 2018-07-20 02:13
Witam wszystkich

Czy jesteś w potrzebie kredytu? Możesz dostać swoje problemy rozwiązać, gdy biegniesz do niej, jestem Agata Barbara Miszczak z Polski, szukałem pożyczki do zapłaty za mój dług, mam się do rąk różnych oszustw i byłem oszukany przez różnych kredytodawców, jeśli nie dla Sandra, który jest moim dobrym przyjacielem wprowadzić mnie do Pani Favour Elena (C. E. O) za Elena pożyczki firmy, a ona mi pomóc z pożyczki 75,000 zl bez trudności mój dobry lud Polski, można skontaktować się z nią za pośrednictwem poczty elektronicznej: favourelena1@hotmail.com i nie zapomnij powiedzieć jej, że mogę przedstawić wam jego Firmy

Pozdrowienia
Agata Barbara Miszczak
ewa1161 / 178.217.251.* / 2018-07-12 15:43
prosimy o pomoc jestesmy mlodzi mamy dwojke dzieci wynajmujemy mieszkanie i dalej ciezko jest nam zyc. jesli ktos by mogl nam pomoc to moj numer 515793406
mcaldaras709 / 2019-08-08 03:08
Pożyczanie pieniędzy bez protokołu
Jestem pani Sorina. Składam ofertę pożyczki między osobami, abyś mógł spełnić swoje marzenia bez

zmartwień.
Piszę mój tekst na tej stronie, aby pomóc ci uzyskać szybkie i poważne finansowanie.
Jeśli potrzebujesz pilnych pieniędzy, odpowiedz mi, abym mógł podzielić się swoją ofertą.
Moje oprocentowanie wynosi 3,75% i obejmuje całą pożyczkę. Moja zdolność finansowania wynosi 8.000.000

euro.
Mój adres e-mail:
serdecznie
madziula1234 / 2018-03-13 13:38
Prosimt o pomoc na swieta dla mnie coreczki i chorej mamy prosimy o zywnosc srodki czystosci ubranka moj adres marta123wp.pl.1991@wp.pl
mcaldaras709 / 2019-08-08 03:09
Oferta pożyczki i finansowania
Poszukujesz pożyczki, aby ożywić swoje działania, zrealizować projekt lub kupić mieszkanie, ale

niestety bank stawia ci warunki, których nie możesz. Nie martw się, udzielam pożyczek w wysokości od

5.000 € do 8.000. 000 € dla każdego, kto jest w stanie spełnić warunki uzyskania specjalnej pożyczki o

oprocentowaniu 3,75%. Albo potrzebujesz pilnych pieniędzy z innych powodów. Proszę o kontakt w celu

uzyskania dodatkowych informacji lub na naszej stronie internetowej
Madzia1068 / 193.59.133.* / 2018-03-13 10:30
Bardzo prosze o pomoc na swieta dla siebie corki i chorej mMy potrzebujemy zywnosci srodkow czystosci ubran na coreczke i butow moj adres marta123wp.pl.1991@wp.pl
mcaldaras709 / 2019-08-08 03:09
Poważna oferta pożyczki za darmo w 24h!
Oferuj pożyczki uczciwym osobom, które potrzebują wsparcia finansowego w celu stworzenia lukratywnych

działań lub zapewnienia lepszego jutra przy bardzo niskiej stopie procentowej. Chcę powiedzieć, że

jestem gotów udzielić pożyczki w wysokości od 5 000 EUR do ponad 8 000 000 EUR. Więc udzielanie

pożyczek podczas zwrotu kapitału pomoże mi również zwiększyć dywidendy.
Skontaktuj się ze mną:
Madzia1068 / 193.59.133.* / 2018-02-24 21:11
Prosimy o pomoc sama wychowuje dziecko mieszkam z rodzicami mama choruje na raka prosimy o zywnosc srodki czystosci ubrania kazda pomoc wazna moj adres marta123wp.pl.1991@wp.pl
Madzia1068 / 193.59.133.* / 2018-02-24 21:08
Witam potrzebujemy pomocy sama wychowuje corke mieszkam z rodzicami mama choruje na raka prosimy o zywnosc.srodki czystosci ubrania prosimy o najmniejsza pomoc mmy jestesm z wojmswietokrzyskiego moj e meil marta123wp.pl.1991@wp.pl
mcaldaras709 / 2019-08-08 03:10
Oferta pożyczek osobistych
Osoby fizyczne Irlandia, Szwajcaria, Kanada, Belgia, Francja, Polska, Włochy, Gwadelupa, Gujana,

Martynika, Reunion Majotta, na całym świecie oferujemy pożyczkę w wysokości od 5000 € do 8 000 000 €

każdemu, kto może ją spłacić wraz z odsetkami Oprocentowanie wynosi 3,75% dla każdej żądanej kwoty.

Robimy to w tym obszarze
-Pożyczka finansowa
- hipoteka
- pożyczka inwestycyjna
- Automatyczna pożyczka
- Dług konsolidacyjny
- Wykup kredytu
- pożyczka osobista
-Utknąłeś
Jeśli naprawdę potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się z nami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w przypadku wszystkich problemów finansowych.
Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt na nasz adres e-mail:
Elasia / 90.206.8.* / 2018-01-05 05:51
Witam posiadam kortki i buty dla 7-9 letniej dziewczynki sukienke komunijna ksiazeczki dla dzieci w jezyku angielskim oraz krótki i buty dla chłopca -7 10 lat,garnitor komunijny i drobne zabawki przekazane przez moje dzieci,przesyłka spakowana i czeka na kogos dobrego kto jest w potrzebie. Wieżę że odezwie się uczciwa osoba po to która zasluguje na pomoc.posiadam jeszcze kortki i plaszcze kobiece rozmiar 12 Uk oraz inne damskie ubrania oraz buty size 7UK
mcaldaras709 / 2019-08-08 03:10
Pomoc finansowa dla Twojej firmy
Oddajemy do Państwa dyspozycji pożyczkę od 5.000 € do 8.000.000 € na bardzo prostych warunkach.

Wykonujemy również wszelkiego rodzaju inwestycje i pożyczki. Oferujemy kredyty w krótkim, średnim i

długim okresie.
Rywalizuj z nami
Elasia / 90.206.8.* / 2018-01-05 05:51
Witam posiadam kortki i buty dla 7-9 letniej dziewczynki sukienke komunijna ksiazeczki dla dzieci w jezyku angielskim oraz krótki i buty dla chłopca -7 10 lat,garnitor komunijny i drobne zabawki przekazane przez moje dzieci,przesyłka spakowana i czeka na kogos dobrego kto jest w potrzebie. Wieżę że odezwie się uczciwa osoba po to która zasluguje na pomoc.posiadam jeszcze kortki i plaszcze kobiece rozmiar 12 Uk oraz inne damskie ubrania oraz buty size 7UK
Elasia / 90.206.8.* / 2018-01-05 05:50
Witam posiadam kortki i buty dla 7-9 letniej dziewczynki sukienke komunijna ksiazeczki dla dzieci w jezyku angielskim oraz krótki i buty dla chłopca -7 10 lat,garnitor komunijny i drobne zabawki przekazane przez moje dzieci,przesyłka spakowana i czeka na kogos dobrego kto jest w potrzebie. Wieżę że odezwie się uczciwa osoba po to która zasluguje na pomoc.posiadam jeszcze kortki i plaszcze kobiece rozmiar 12 Uk oraz inne damskie ubrania oraz buty size 7UK
Kasia 1975 / 37.47.3.* / 2017-12-28 08:48
Witam serdecznie chciałam prosić o pomoc dla mojej rodziny. Mąż pracuje ja choruje na nowotwór mamy czworo dzieci. Ja mam orzeczenie o stopniu znacznym niemam renty. Proszę o jaką kolwiek pomoc mój nr 511110839
Kaludia / 31.0.70.* / 2019-11-16 19:32
Witam . Proszę mi powiedzieć czy mieszka Pani na ponorzu
mcaldaras709 / 2019-08-08 03:11
Pomoc finansowa
Potrzebujesz pożyczki na wypadek sytuacji kryzysowej, na projekt zakupu, pożyczki conso lub personelu.

Utknąłeś w banku lub zbanowanym banku. Proponujemy konkretne pożyczki on-line w krótkim, średnim i

długim okres do 8.000.000?. Miesięczna rata i stawka są stałe i różnią się w zależności od charakteru,

kwoty i czasu trwania pożyczki. Czas trwania spłaty od 12 miesięcy do 150 miesięcy i więcej. Dostępność

kwoty pożyczki w 3 dni po podpisaniu umowy po przyjęciu pliku aplikacji. Brak ukrytej klauzuli.

Zapewniamy dyskrecję, to proste, nie ma zbyt wielu dowodów do dostarczenia, szybka i 100% gwarancja.
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy