Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Blog osobisty Lecha Kaczyńskiego

Blog osobisty Lecha Kaczyńskiego

Money.pl / 2006-03-23 08:43
Komentarze do wiadomości: Blog osobisty Lecha Kaczyńskiego.
Wyświetlaj:
Piotr z Bytomia / 88.19.182.* / 2011-10-04 19:40
Większego idioty i kłamcy niż Kaczyński jeszcze nie widziałem.Powinien sobie zrobić nowy spot reklamowy :Kiedyś ukradłem księżyc a teraz ukradnę wam emerytury, może by te moherowe berety zmądrzały.Razem z Rydzykiem sobie mogą ręce podać dwaj złodzieje i oszuści. Jak go widzę w telewizji to mi się rzygać chce.

Ps. Jestem z Bytomia tzw. ukryta opcja niemiecka wg pana Kaczki
jerzydlo / 77.253.97.* / 2011-10-04 12:54
pis to przeklastwo narodu polskiego a jego przywodca to sobie dopasujcie kim jest juz byly takie ugrupowania w europie i to sie zle konczylo szczegolnie dla mego kraju a nie waszego
Liberski Jerzy / 80.54.10.* / 2011-09-04 17:15
Pozdrawiam , nie wiem czy to jest blog Pana Kaczyńskiego ,ale jak jest ,to moja uwaga jest taka teraz okaże ,się czy Polska jest Katolicka ponieważ nie ma prawa wygrać Pan Tusk ,jak Polacy zagłosują ,to chyba na Pana Kaczyńskiego ,ja jestem protestant a głosuję na Pana Kaczyńskiego Z Poważaniem i z Panem Bogiem ,
AndrzejAD / 79.162.91.* / 2011-07-29 07:56
Panie Jarosławie - Ja bardzo Pana PRZEPRASZAM że ostatnio głosowałem na Tuska. Tym razem będę głosował na Pana. Jeszcze raz przepraszam i trzymam za Pana kciuki.
Alina z Bydgoszczy / 83.238.159.* / 2011-06-19 16:35
Możemy Bogu dziękować za to że ,Jarosław Kaczyński tego tragicznego dnia nie leciał z bratem, chociaż takie były wcześniejsze zamiary! Dzięki temu dowiadujemy się całej prawdy co w naszym kraju się dzieje! Wystarczy popatrzeć i posłuchać Tuska i już wiemy wszystko, ile jest zakłamania, fałszu w tym człowieku, ma to po prostu wypisane na twarzy!!!!!!!!!!!!!
jola / 84.136.187.* / 2011-08-07 23:42
baju,baju bedziesz w Raju,ale tylko wlacznie u J:Kaczynskiego!dalej nie zajdziesz,bo przegra wybory i tak

sen

large / 178.37.58.* / 2011-05-20 19:16
odwiedził mnie we śnie już 2 razy! ,chociaż go nie znałem ani on mnie. pierwszy sen to taki się rysował, że szedł razem zemną po cmentarzu w mojej miejscowości. A drugi sen to taki jak pokazywał mi ten czarny silnik pompujący gaz w lodówce, i że poluzowane są śruby drutów i jak szarpnie się nie ma zasilania. Czy duchy zmarłych osób chcą nam cos przekazać przecież on nigdy mnie nie widział a w snie przyszedł domnie , czy uważa mnie zaspoko kolege i obywatela? mowa o lechu kaczyńskim powaga mam różne sny ale te 2 były szczególne pozdr large
Dominik Świetlak / 77.113.158.* / 2011-05-07 17:23
Jeśli to blog o Lechu Kaczyńskim to czemu dużo osób pisze o Jarosławie? Wszyscy zwolennicy PO nie mają prawa nazywać się Polakami a Ci którzy głosowali na Bronka i Donka w wyborach powinni zostać wynarodowieni , ponieważ świadomie poparli inicjatywę aborcji i eutanazji a oddając urząd premiera i prezydenta owym panom bojącym się procesu lustracyjnego rozpoczętego przez Olszewskiego świadomie lub nie oddali władzę nad Polską Rosji. Dzięki temu od roku 2007 i 2010 mamy w coraz większym stopniu powtórkę z lat 1945-1989.
jola / 84.136.187.* / 2011-08-07 23:44
jestes glupszy niz paragaf przeiduje-serce.
kochajacy / 87.160.224.* / 2011-04-11 23:04
Kaczyński to miernota. Dziwię się że ma tylu zwolenników, a zarazem jestem zdziwiony polskim społeczeństwem że jeszcze chce słuchać jego debilnych wywodów.
ha ha / 87.64.186.* / 2011-04-17 11:40
nastepny nawiedziony
wiktor Kumidor / 83.30.200.* / 2011-04-04 22:38
Nazywam się Wiktor Kumidor jestem ojcem siedmiu synów z poparciem dla Lecha Kaczyńskiego Polska Rzeczpospolita Jest Jedna
fale dunaju / 84.136.187.* / 2011-08-07 23:47
no to narobiles sie juz dosyc na emeryture-tatusi i schowaj i zappni porteczki.Polska krj nie bogaty,ale dzieciaty dzieki Tobie
hej siup, cztery baby osiem d ... / 81.190.54.* / 2011-03-17 13:57
Nareszcie zwolennicy "PO" mają się gdzie wypłakać .
I całe szczęście ,że dali im temat o Kaczyńskim tutaj na money.pl , bo przynajmniej nie wyładują swojej złości w domu ,na żonie , mężu i dzieciach .
patryjota / 178.235.133.* / 2011-03-17 13:36
panie kaczynski obstawil sie pan tymi przydupasami i robicie mapet show w telewizji a wiekszosc polakow wylancza telewizor niech pon przestanie robic ten cyrk przed palac em jedz pan lepiej na grub do brata i pomudl sie pan
tepi / 80.150.85.* / 2011-03-17 16:37
ty chyba Kaczynskiego z Tuskiem POmyliles jesli masz na mysli mapet show
z Donaldem..... niedlugo bedziesz z gola D....U..P..A chodzil i dalej te bajki, z ktorych
juz w przedszkolu sie smieja, opowiadal. Nie zostanie PO tobie nawet jota...
Masia / 91.150.221.* / 2011-03-06 00:55
Mam pytanie, Dlaczego nie potrafi Pan wykazać idiotyzmów wypowiadanych przez Tuska? Powoływanie się na jego słowa do nikogo nie przemawia. Czy nie potraficie sklecić filmu składającego się z jego słów? Przecież pamiętam jak mówił z przekonaniem "jeśli wygra Kaczyński benzyna będzie kosztować 5 zł." Bzdury, ale te słowa padły. P.Lech się dziwił...skąd takie przewidywania. No i co mamy dzisiaj? Mówił, że przeciętny obywatel nie odczuje podwyżki vat-u. Pokażcie jak on to mówi, z jakim przekonaniem. Niech ludzie skonfrontują jego słowa z rzeczywistością. Takich przykładów jest więcej. Dlaczego nie zrobicie filmu, który to pokaże tym, ktorzy nie pamiętają, albo nie śledzili wszystkich wypowiedzi? Zróbcie taką filmową prezentację haseł wyborczych i miganiem się. Zarzucają Wam, że w dwa lata nie zrobiliście nic, więc pokażcie to w konfrontacji z tym co oni zrobili przez dwa lata.
.prorok. / 81.190.72.* / 2011-10-04 19:35

jeśli
wygra Kaczyński benzyna będzie kosztować 5 zł.

Jeszcze Kaczyński nie wygrał , a już benzyna po 5,40zł. i stale rośnie !

obywatel nie odczuje podwyżki vat-u.

23% można jeszcze jakoś strawić , ale z planowanymi 25% będzie już znacznie gorzej.
margareta / 84.136.187.* / 2011-08-07 23:51
ales z wariatkowa sie urwales,a moze sam Idol Kaczynski cos konkretnego powie a nie stale Vetto!czy nie zauwazyles ze tesz tylko grozi,
wali,akonkrettow zadnych"my uczynimy Polske te prawdziwa,ale z czego?naleje,bawi sie w Jezusa?
łoł / 91.150.221.* / 2011-03-06 01:12
Jestem za filmowym mixem. Sam gubię się w tym co on mówił, a co robi. Już same słowa "zrobię wszystko zeby PIS nie wygrał" mówią same za siebie, ale trzeba to skomentować. Można to zrobić...to kupę roboty, ale trzeba ludziom otworzyć oczy. Nie ma obiektywnej telewizji i choć nie lubię Radia Maryja to słucham je jak dawniej Wolnej Europy, bo chcę mieć swoje zdanie.
ewa100 / 91.150.221.* / 2011-03-06 01:01
Ważne są nie słowa, ale wizerunek Tuska...przekonanie, obiecanki...i potem kicha. To trzeba jasno wyłowić i pokazać ludziom. Nie gadać, ale pokazać, przypomnieć.
patryjota / 178.235.133.* / 2011-03-17 13:24
panie kaczynski dlaczego jest pan tak zachlanny wladzy pan by spalil ten kraj aby tylko dostac sie do koryta
Zatroskany / 178.73.63.* / 2011-03-04 21:38
Myślę że pana Jarosława można nazwać: BLAGIER ,od kiedy gromada usłużnych przydupasów dorabia mu gębe nowoczesnego przywódcy na
kształt równie nowoczesnego(!) Napieralskiego,który z idiotycznym lizusowskim uśmieszkiem przymila się do przyszłego (jak mu się wydaje)
wodza.Obaj są żałośni , a ich ,,notowania" świadczą jak najgorzej o
poziomie wielbicieli.
TomaszzKrakowa / 90.142.169.* / 2011-03-03 15:11
DWANAŚCIE HISTORII Z ŻYCIA WODNYCH KROPEL


Pewnego razu uczeń zapytał swojego nauczyciela: „Jak mam znaleźć Prawdę?”. Nauczyciel odpowiedział: „Nie ty jeden jesteś daleki od Prawdy, takich jest wielu. Opowiem ci dwanaście krótkich historii, od razu będą ci się wydawać bardzo proste. Powinieneś je powtarzać setki razy i kiedy będzie ci się wydawało, że już je rozumiesz, nie przestawaj ich powtarzać aż do momentu, kiedy przenikniesz w ich istotę i kiedy małe historyjki nie zamienią się w duże, a duże znowu w malutkie.”

PIERWSZA HISTORIA: Żyła sobie w morzu wodna kropla, która twierdziła, że morza nigdy, przenigdy nie było. Tak samo bywa i z ludźmi - oni chodzą pod Bogiem i mówią, że Boga nigdy przenigdy nie było.

DRUGA HISTORIA: „Dajcie mi swobodę”- żądała wodna kropla w głębi morza. Morze było dobrym i pomogło jej się podnieść na powierzchnię. „Dajcie mi swobodę”- znowu żądała kropla, a słońce usłyszało jej głos i pomogło podnieść się jej na chmurę. „Dajcie mi swobodę”- znowu żądała ona - chmurka odpuściła ją i kropla znowu znalazła się w morzu.

TRZECIA HISTORIA: Inteligentna wodna kropla- jednak nic więcej ponad to, że inteligentna wodna kropla.

CZWARTA HISTORIA: „Wszystkie te wodne krople nic a nic nie są warte” - mówiła w morzu wodna kropla.

PIĄTA HISTORIA: „Niewątpliwie coś osiągnęłam, a więc mam trochę większe znaczenie niż morze”- mówiła w morzu wodna kropla.

SZÓSTA HISTORIA: „Pewnie nie dane będzie mi spotkać się z morzem” - wzdychała w morzu wodna kropla.

SIÓDMA HISTORIA: „Co mnie obchodzi morze” - mówiła w morzu wodna kropla.

ÓSMA HISTORIA: Jedna wodna kropla narzekała na swój los, ponieważ mieszkała w morzu, a sama nawet znać o nim nie chciała.

DZIEWIĄTA HISTORIA: Wodna kropla w morskiej głębi wzywała inne wodne krople do powstania przeciwko morzu.

DZIESIĄTA HISTORIA: „Siłą moich praw” - mówiła jedna wodna kropla do innej wodnej kropli w morskiej głębi - „Siłą moich praw z dniem dzisiejszym wykluczam cię z morza.”

JEDENASTA HISTORIA: „Jestem przepełnione miłością do ciebie”- mówiło morze do wodnej kropli. Ale wodna kropla nie słyszała, ponieważ sama była pełna miłości do innej kropli.

DWUNASTA HISTORIA: „Jeżeli by mi się udało...”- tak rozmyślała wodna kropla, - „otoczyć moją miłością każdą osobną wodną kroplę to sama stała bym się morzem”. Zaczęła otaczać swoją miłością jedną kroplę za drugą. Ale jednak znalazła się taka jedna kropla, która kiedyś bardzo ją obraziła, obraziła najbardziej w jej życiu i dla tego bez względu na całą swoją miłość, nie było żadnej możliwości przebaczenia tej obrazy. I tylko dla tego, że jej się nie udało polubić jednej kropli, tylko jednej kropli, - ona nie stała się morzem.


Znowu przyszedł uczeń do nauczyciela: „Powiedz nauczycielu, czy była kiedykolwiek taka wodna kropla, która stała się morzem ?”
Wtedy nauczyciel opowiedział ostatnią historię:
„Żyła sobie wodna kropla. Ona starała się być spokojna jak morze. Ona starała się być głęboka jak morze, jej staranie było ogromne i ona umiała przebaczać. Nagle morze powiedziało jej: „Ty to ja, ja to ty” i ono otwarło swoje objęcia i połączyło się z pragnącą go kroplą. Wtedy wszystko co było właściwością morza, stało się jej właściwością. Ona stała się spokojem morza, stała się bezmiarem morza, a jej głębia stała się błogosławieństwem dla całego świata.
I tobie, mojemu uczniowi należy wiedzieć, że morze opiekuje się tymi, którzy go lubią i przyjmuje ich w swoje łono jeżeli oni rzeczywiście tego pragną”.
„A jeżeli kropla zabrudzi się błotem, to co wtedy?” – zapytał uczeń i wtedy nauczyciel głośno się roześmiał. „Kropla nie może być na tyle brudna, żeby morze nie mogło jej oczyścić”.
Wielka Dama / 188.47.212.* / 2011-02-23 19:15
Już widać jaka Polska. W panoramie 23 lutego 2011 jest wzmianka o zasądzonych rowerzystach ...których jest w więzieniach dużo.
sędziowie Rzeczpospolitej ....pilnie przestrzegają SZACUNKU dla STARSZYCH i jednocześnie 4 przykazania ..DEKALOGU... Szanuj Ojca i Matkę...
za kilkakrotną jazdę po PIJANEMU MĘŻCZYZNA DOSTAŁ 7 LAT WIĘZIENIA...
Z tej CAŁEJ niezawisłosci I niezaleznosci ...WIDAC SĘDZIOWIE POGŁUPIELI...
ONI NIE ROZUMIEJĄ ZE PSUJĄ OPINIĘ CAŁEMU KRAJOWI,SKAD TYCH ...BURAKÓW SIE NABRAŁO NA STANOWISKACH SĘDZIOW I PROKURATORÓW?
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy