Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Blog osobisty Lecha Kaczyńskiego

Blog osobisty Lecha Kaczyńskiego

Money.pl / 2006-03-23 08:43
Komentarze do wiadomości: Blog osobisty Lecha Kaczyńskiego.
Wyświetlaj:
www.proline.pl / 79.186.19.* / 2011-02-22 01:15
Zobacz: www.proline.pl
Damian K. / 82.42.137.* / 2011-02-21 23:17
jak sie nasi kochani politycy oczywiscie w cudzyslowiu kochani :P nie opamietaja to bedzie nie ciekawie :P mialo byc coraz lepiej a jest coraz gorzej :) juz teraz sie martwia jak za kilka lat wyplaca emerytury i kto bedzie pracowal na te emerytury :P jak wiekszosc mlodych osob ucieka za granice XD polska sama sie niszczy powoli a jak dojdzie do skrajnego juz przypadku to bedzie tak jak w egipcie kilka tygodni temu :) po prostu masakra
jawiktoria7 / 87.99.56.* / 2011-02-21 21:59
To jaka będzie Polska zależy od nas. Tak uważam. Musimy chodzić do wyborów i nie pozwolić się manipulować. Oceniajmy polityków za czyny, a nie za słowa, puste obietnice. Polityk mam być odpowiedzialny za to co robi. Jeśli ktoś jest podatny na manipulacje słowno-muzyczne (piar), musi zapisywać sobie ważne przekręty, działanie na szkodę państwa, zamiatanie afer pod dywan. Słuchać wiadomości z różnych środków przekazu. Proszę pamiętać, że media nie są polskie, tylko polskojęzyczne. Kiedyś wmówiono nam, że lustracja podzieli Polaków. Zostaliśmy zmanipulowani przez pracowników służb. Brak lustracji jest ogromną szkodą dla kraju. Powoduje, że ludzie dawnego systemu nadal działają na szkodę Polski. Wielu ludzi nadal jest szantażowanych przez służby. Teraz zostaliśmy sprytnie podzieleni, próbuje się nas także skłócić. Te prymitywne, wulgarne komentarze
w różnych miejscach w internecie mają właśnie takie zadania. Sianie niezgody w narodzie polskim. Atak rodzi kontratak. Wszyscy kochamy Polskę. Nie pozwólmy się niszczyć przez sprytne służby.
kadzidlo / 84.136.187.* / 2011-08-07 23:57
jakie?Kaczynskiego?On juz wszystkich sklocil dokladnie,nawet w kosciele sobie teraz nie ufaja.Ale nie On jeden,ta polityka jest jak pynacy gnojowka,ale nie w pole,a w mozgi ludzkie!
1jasiek1 / 83.12.163.* / 2011-02-21 12:43
Hipokryta i kłamca i nieuk nie powinien zaśmiecać internetu
kalotarek / 83.6.238.* / 2011-02-21 15:42
jaki nieuk 4 języki obce to mało. Za to nasz prezydent nasza duma języki obce/ kompletne zero kompromitacje ludzie kto go wybral wstyd dla narodu !!!!!!1
bobita / 83.6.238.* / 2011-02-21 15:40
jestesmy za kaczynskim po pod ziemie albo w samolot i do smolenska!!!!!!!!
Wielka Dama / 79.163.74.* / 2011-02-21 12:43
jestem ciekawa dlaczego rząd polski nie zrobił lustracji ...Sędziów i prokuratorów oraz policji...
ciągle słychać o "dziurze budżetowej" a państwo wypłaca duże pieniądze wszystkim LIZUSOM KOMUNISTYCZNYM,ORMOWCÓW byłych ...moc i biorą niezłe pieniądze ,..
policjantów....którzy nie liczyli się z ludzmi ....
prokuratorów...którzy robili sprawy za wszystko fałszywe ,nawet za krzywy usmiech....
sędziowie ,którzy NIEJEDNEGO niewinnego wyprawili do więzienia..
A byli i tacy co najpierw kolaborowali z hitlerowcami ,pożniej ze stalinowcami ,pozniej z komunistami ,...i Obecnie biorą ładne i DUZE EMERYTURY...
Dlaczego nie było LUSTRACJI tych zawodów?
Dlatego że więcej donosiło do urzedu bezpieczenstwa ..niż byli LUDZMI?
tepi / 80.150.85.* / 2011-03-17 16:45
wiesz czemu??? bo BOLEK byl umoczony i wielu innych, ktorzy do dzisiaj
rzadza wraz z duchowienstwem. Porusz tylko sprawe lustracji a "nozyce"
sie odezwa i od razu wiesz kto jest umoczony...BOLKI,,,FILOZOFOWIE....ALKI itp.
Emerytka jadwiga / 83.5.48.* / 2011-02-20 16:40
Niektore wpisy graniczą z upośledzeniem myślenia jezeli ono jest.\jestem początkującą internautką a jestem rowiesnica pana Jaroslawa-tylko gratulowac ,pan nie boi się nowych wyzwań,pan ma wytyczony cel -OJCZYZNA i jej dobro ,dobro obywateli.ZAwsze pana spojrzenie na sprawy Polski były mi bliskie.Tak trzymac! Jestesmy z panem !WYGRAMY!
antyjadzia / 87.64.186.* / 2011-04-17 12:05
jadzia idz lepiej sie pomodlic
wydawca / 2011-02-22 08:15
tak jasne wygracie gorzkie zale na fujarce na wawelu dlaczego jestescie takimi baranami kazde ugrupowanie polityczne robi nas w h.....ja ale p****...lna i slonce to juz reżim jest tylko jedna racja i my ja mamy bo nawet jesli racja jest innych to moja racja jest najmojsza to tak jak w dniu swira i otworzcie wreszcie oczy bo zyjemy w kraju w ktorym wszyscy chca nas zrobic w h....ja pozdrawiam
maria18 / 2011-02-27 16:28
p. Błaszczak uciekł przed odpowiedzią - dosłownie jak dziecko. Zapytano go o tzw. domysły swojego Kaczyńskiego , nie zdążył wziąć wskazówek od szefa - ten ZEGARMISTRZ!!! Wstyd!
Damian K. / 82.42.137.* / 2011-02-19 22:38
To najbardziej żenująca wypowiedź jaką w życiu widziałem. mam 25 lat i muszę z przykrością stwierdzić że kto by u władzy nie był czy PIS czy PO czy też inna partia to i tak bagno w Polsce będzie... Każdy dużo mówi każdy dużo obiecuje a przychodzi co do czego jest to samo albo nawet i gorzej... Przeżyłem kilka wyborów głosowałem na PIS i na PO i dalej jest to samo... A największym i najtrafniejszym moim wyborem był wyjazd do Anglii. mieszkam już tu rok czasu żyję godnie niczego mi nie brakuje i na wszystko mogę sobie pozwolić. Zamierzam w Anglii założyć rodzinę żeby moje dziecko żyło dostatnie i wszystko miało i pracować do wieku emerytalnego. Wtedy na stare lata dopiero zjadę do ojczystego kraju żeby zaznać spokoju. W skali od 1 do 10 Polskę oceniam na zero, która nic nie robi dla obywatela. W UK jest inaczej dostaje się Benefity państwo stara się żey obywatel był szczęśliwy.
jas obywatel / 84.136.192.* / 2011-01-30 01:24
Myle ze Twoj czas skonczyl sie,jak urwalo sie zycie brata.Nie obrazam Cie
bo nie jestem Toba.Nic nie uczyniliscie z bratem dobrego,raczej teraz
wyzadzasz POLSCE wiecej zla niz Sam zdajesz sobie z Tego sprawe.Co chcesz zmienic?Sam nic nie zmienisz bo moc pieniedzy jest tak mocna jak malo znacza Twoje slowa.Wiesz o tym tak samo dobrze jak ja,a mowisz do POLAKOW,ze wiesz jak cokolwiek zmienic-NIC nie zrobisz lepiej niz inni,bo Oni rzadza /paru/swiatem.
Moc pieniadza jest tak silna jak motloch ktory zburzony napiera.
angeaa francja / 90.34.229.* / 2011-01-20 17:27
Panie Jaroslawie .wszyscy ktorzy Pana nienawidza sa prostakiami,ktorzy nie rozrozniaja co to jest czlowiek ,a czym jest parita jakakolwiek ona by nia byla .pan prezentuje Pis.ale jak Pan przychodzi do domu jest Pan kochajacym synem ,czlowiekiem wrazliwym, ze swoimi smutkami ,zaloba,moze czasami usmiechem (jak kazdy czlowiek).oni widza tylko Pis ,a Pisu sie boja , od komunizmu nauczyli sie tylko przekrecac ,a Pis tego nie tolerowal,to oni sa moherami bojacymi sie, zeby PIS nie doszedl do wladzy, bo znow nie beda mogli kombinowac.a maja sie czego bac, bo jestem pewna ze Pan jest podwojnie silny, bo Pana brat jest ciagle z Panem jak zwykle nierozlaczny i Pan jest podwojnie silny ,zeby wygrac przyszle wybory!! niech sie lekaja oszusci i Ci ,co Panu zle zycza bo ich czas sie konczy!!
Damian K. / 82.42.137.* / 2011-02-19 23:19
Każdego czas się kiedyś skończy... ciekawy jestem jak zostaną rozliczeni ci politycy tam na górze... miejsca w niebie za KAAPUSTE NIE KUPISZ... skoro nikomu nie udaje się rozwiązać podstawowych problemów gospodarczych polski PiS i PO i innych partii to może mamy za mało inteligentnych reprezentantów RP? albo maja gdzieś Polskę i łapią kapustę dla siebie? pis był u władzy miał swoje 5 minut. i zamiast coś zrobić to zaczął robić sąd ostateczny polaków tak samo Po jest u władzy a jakoś ciągle słyszy się o skandalach i nieprawidłowościach ... HALLO?? chyba coś nie tak z tym prawda?? jest tyle do zrobienia począwszy PKB, sąd, rolnictwo, NFZ, i mógłbym wymieniać dalej... i nic się z tym nie robi!!! Wiec sorry ale nie gadaj ze pan Kaczyński jest taki boski bo ja ich stawiam na jednej Lini zero nic więcej...
wydawca / 2011-02-22 08:36
22 lata w tym samym miejscu.
1980 05 15 Ta, ta... Co teraz? Co?
Co teraz? Powiedz co teraz...
Pytanie... Od 10 lat... Od 10.
Zmiana na lepsze... Ta?? Wątpię.
Wątpię. Nie masz dobrze. Nie ma...
Czy będzie lepiej? Nie będzie.
Nie wiesz tego, nikt tego nie wie. Nikt.
Każdy ma swój czas na ziemi.
Ta... Każdego czas na ziemi przemija.
Taa... Tak już jest...

W bloku szeregach, uliczna wiedza we krwi.
Dla tych co nie uciekli, ustalając werdykt, piątka.
Tu wytrwamy do końca.
Choćby wymaganiom sprostać, w oparciu na wałkach...
Trzeba by zastawić lombard.
Zdziwiony? Mam pracować?
Nie wiem po co.
Mikrofon w moim ręku iskrzy jak Molotov.
Świata mam potąd i w********* wzrasta,
Błędów doświadczam, jakby mi ktoś w dowód nasrał.
Ale co tam, szlochać nie będę.
Utrzymuję dystans.
W czasach gdy co krok, w kieszeń zagląda policja
I system sądownictwa, s******** doszczętnie.
Agresja ich zżera, jak Hannibal Lecter.
Mam ich popierać, nigdy, za czyje krzywdy powiedz.
Jak nie wiesz o co chodzi... to weź się k**** powieś.
Zamiast p******** głupot, poznaj prawdę.
Jak uczciwie nie zarobię, to uczciwie ukradnę.
Na pysk nie padnę, błagając o jałmużnę.
Nie jestem kundlem, co drapie w kolejną furtkę.
Swoje ujrzę, czy na czysto czy po skunku.
Ej i wiesz co kolo... Masz to jak w banku...

Aaahh... Tak tak... Tak tak tak tak....
Jak najdalej od prawnych doktryn.
Czas swoje odbić.
Ustalmy kto z kim, hajsem się rządzi.
Widzisz gotówkę, dotknij.
Czujesz marzenia. Każde z nich jest do spełnienia.
I nie mów, że brak mi sumienia.
Fart raz się miewa. W tym całym chlewisku,
Ludzi walczących o cash, niczym k**** w kiślu.
Nic tu po mnie, swoje dorwę, polityków porwę, zniknę.
Wywiozę na wyspę i po kolei wytnę.
Ej szybki jak Intel Pentium system w miejscu,
Ciągłych narzekań, ja ukradnę tyle, by nie musieć uciekać.
Ustawię setup tak, że będę spać na monetach. Proste.
Przekręt, bo mam dość już widoku,
Szpanujących na mieście kasą ojców.
Los mój jest w moich rękach.
Tak jak nastrój.
Dorwiemy swoje, wierz mi. Masz to jak w banku,
Bo mam dość już problemów, ciążących na karku.

Zero zaufania... proste to...
Nic do dodania... sam wiesz co...
Tworze raj u progu obiecanej ziemi,
Zdziwieni... 10 lat nic nie zmieni.
Zero zaufania... proste to...
Nic do dodania... sam wiesz co...
Tworze raj u progu obiecanej ziemi,
Zdziwieni... 10 lat nic nie zmieni.

Widzisz? Jak nam s******** szczęście?
10 lat temu ktoś obiecał lepszą wersję zdarzeń.
Ch** z moich marzeń.
Jak będzie to się okaże niebawem.
Ale nie licz na poprawę sytuacji.
Nie bądź głupi.
Losu sam jeden nie odwrócisz.
Drogi nie skrócisz.
Za mną Bałuty szare, wieżowce.
Miejsce, które kocham, w którym dorosłem.
Gdzie za komuny dozorca przeglądał mi pocztę.
Zmiany na lepsze? Wątpię.
Masz z bloków historię, tu pełno takich ludzi bez pracy.
Zjawiska ich nie wytłumaczysz, p******* próżny.
Tu płacz nad nędzą. Człowieku, rządzi piekło.
Na własne podobieństwo.
Twierdząc, że w nim sens.
Ej wiesz coś w tym jest.
Ja w siebie wierzę.
Może nie hajsu, ale wiedzy mi nie odbierze nikt tu
Kolo, oby całe życie płynęło pod kontrolą faktów.
Byś miał to jak w banku.

Zero zaufania... proste to...
Nic do dodania... sam wiesz co...
Tworze raj u progu obiecanej ziemi,
Zdziwieni... 10 lat nic nie zmieni.
Zero zaufania... proste to...
Nic do dodania... sam wiesz co...
Tworze raj u progu obiecanej ziemi,
Zdziwieni... 10 lat nic nie zmieni.
małgorzata osika / 89.75.33.* / 2011-01-19 20:24
nie mogę na pana patrzeć kiedy sie pan opamieta niszczy pan polskę i jej tak kruchy dorobek. prowadzi pan swoich pretorianów do nikąd mam nadzieję że będzie pan chociaz smażył się w piekle.
inowi / 194.230.156.* / 2011-05-04 09:52
co za brednie?a moze tak faktami rzucisz£?Pani Baranska! mam nadzeje ze ci sie otworzy wkrotce czakram rozumu ,jak do garnka nie bedziesz miala co wlozyc i nedza cie ogarnie !co wtedy dalej bedziesz bredzila?p
blog kaczynskiego / 94.78.188.* / 2011-01-26 16:06
Ja myślę, że to Ty sobie przygotowujesz dla siebie smażenie w piekle przez tak nienawistne wpisy.
Nie sądz a nie będziesz sadzony.
Juz wkrótce staniesz na Sądzie Bożym i co powiesz Jezusowi?
wydawca / 2011-02-22 08:41
a co zrobicie jesli okaze sie ze boga niema i ze niema piekla ani niema nieba ???
napewnoniemocher / 178.216.31.* / 2011-02-22 08:49
to się nie okaże;to tak jest
napenoniemocher / 178.216.31.* / 2011-02-22 08:38
jaki sąd boży jaki jezus
Damian K. / 82.42.137.* / 2011-02-19 23:28
JA BYM ODPOWIEDZIAŁ NA TO PYTANIE : PRAWDĘ TYLKO PRAWDĘ :)
MONIŚ_30 / 80.50.130.* / 2011-01-18 13:51
SZKODA ŻE NIE ZABRAŁEŚ BRATA ZE SOBĄ TYM LOTEM BO BIJE MU CORAZ BARDZIEJ NA MÓZG.
inowi / 194.230.156.* / 2011-05-04 09:57
uwazaj zebys ty nie musiala leciec albo ktos z twojej rodziny bo jeszcze mozesz gorzko zaplakac.
zula2 / 79.191.123.* / 2011-01-16 18:38
Nie widzę w tej trudnej, osobistej sytuacji najmniejszych szans na rozwój osobowości Jarosława Kaczyńskiego w zdrowym kierunku budowania w sobie pokładów empatii do samego siebie i otoczenia. Ból, cierpienie i chęć odwetu na prawdziwym bądź wyimaginowanym wrogu będą dominowały osobowość przez najbliższe lata, gdyż są to uczucia i emocje, które nie mają szans na osłabnięcie. Możemy zatem oczekiwać działań bardzo ostrych, przekraczających niejednokrotnie granice zdrowego rozsądku, gdyż napędzane są niezwykle dużą siłą odśrodkową. Tak opisał psychologiczny obraz Kaczyńskiego psycholog.
inowi / 194.230.156.* / 2011-05-04 10:03
jakos nie widzialam nigdy testu psychologicznego Tuska?albo Niesiolowski 2 fajne przypadki samozachwyt i obledi i
zwwykly polak / 80.239.242.* / 2010-12-20 13:03
Gdy cie slysze to mi sie chce zygac , juz dawno w polskiej polityce tak nie mieszal ostatnio twoj barat . teraz kolejny kurdupel chce pokazac jaki jest wielki jak bys doszedl do wladzy to bylo by tak jak na bialorusi . JESLI JESTES TAKIM PATRYIOTA TO ZAMKNIJ PYSK I SPADAJ Z POLITYKI
Karaś / 94.78.188.* / 2011-01-26 16:16
Jesteś zwykłym głupim nafaszerowanym przez TVN i POLSAT pyszałkiem nieopierzonym. Popatrz raczej na swojego idola Nisioła obslizłego Marszałka co on wyprawia w Sejmie i nie zabieraj głosu jak jestes bezmózgowcem psełdo Polaku!
fort / 81.190.168.* / 2010-12-02 12:12
Pan Kaczyński powinien udowodnić jakim jest katolikiem i wesprzeć bezdomnych dając im schronienie pod swoim dachem mieszkania. Byłby to dowód jakim dobrym jest katolikiem, bo ciągle tylko mówi o miłości i wierze w imię Boga, ale nie potwierdza tego w czynach.
Wielka Dama / 79.162.186.* / 2011-01-09 12:58
To to już przesada ,a skoro takiś polak udzielający rad ...daj wsparcie bezdomnym ty ...co mianujesz się" fort"
a jak ludziom nie pomagasz to nie każ KOMUS pomagać...zacznij ty daj przykład ...może pociągniesz ludzi za sobą...
Krytykować każdy umie....Ja ze swojej emeryturki ....nie biorę sie za pomoc...samej ....brakuje... na ....PIEKNA EGZYSTENCJE.
wielebny321 / 85.112.209.* / 2010-10-21 14:03
Jarek proszę wybierz się na polowanie z Komorowskim i będzie po wszystkim zawsze na coś zgonią wiatr silny wieje i śrut zniosło wszyscy mają Cie już dość , i tak była by niespodzianka na pewno z kaczki zrobił by się zając

Najnowsze wpisy