Forum Forum finansoweBanki

BZ WBK rzekomo nowoczesny bank..

BZ WBK rzekomo nowoczesny bank..

grzegorz 71 / 93.105.197.* / 2014-08-25 17:24
Szanowni Państwo,

Otrzymałem ostatnio mailowo kilka zaproszeń do skorzystania z usług WBK, postanowiłem spróbować z kartą prepaid - w Skierniewickim 1szym Oddziale. Na początek nic nie zapowiadało żenady która miała nastąpić, Pani, która od ręki się mną zaopiekowała była miła i chętna załatwić sprawę, jak powiedziałem o prepaidzie z paypassem nastąpiło małe zamieszanie, które opanowano jak się okazało tylko na pozór sprawnie..

Szkoda czasu na pisanie o wszystkim..., w skrócie, rzekomo zawiesił się lub zablokował system na kolejne 20 minut, następnie poproszony Kierownik Oddziału rzekomo załatwił sprawę, kierując do pomocy kolejną osobę, stuknęło kolejne 20 minut .., Miałem wrażenie ze poprosiłem o arcy trudną usługę, każdy krok w systemie, który się cudownie odblokował, był konsultowany online przez telefon. W takiej atmosferze spędziłem w placówce około 70 minut, kiedy to oznajmiono mi o sukcesie!

Niestety to nie był koniec, przeprowadzono mnie do kolejnego miejsca, gdzie miałem dokonać błahej z pozoru czynności - wpłaty prowizji i zasilenia karty.
Spędziłem tam kolejne 30 minut,!! nie dowierzałem że to jeszcze tak może wyglądać, konsultacje telefoniczne i EWIDENTNY BRAK WIEDZY O PRODUKCIE, który są zobowiązani oferować klientom.

Po 1h i 40 minutach wyszedłem z banku z kartą w ręku aby dokonać aktywacji w Bankomacie BZWBK - informacja wyświetlona :
"Nie można dokonać aktywacji karty"

Oddałem kartę i umowę Dyrektorowi Oddziału na biurko z jednym komentarzem - ŻENADA, proponuję inwestować w szkolenia i rzetelność obsługi, mam nadzieję że rynek wyprze taką obsługę na margines.

Pozdrawiam,

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: