Forum Forum finansoweBanki

BZWBK - co lepsze? Ratio czy spłata minimalna?

BZWBK - co lepsze? Ratio czy spłata minimalna?

Trelli / 89.71.241.* / 2013-09-18 22:54
Witam. Mam pewien problem, otóż nie wiem na co się zdecydować. Mam zadłużenie na karcie kredytowej i nie wiem co lepsze, uruchomienie usługi ratio czy spłata minimalna i uregulowanie zaległości w późniejszym terminie? Od razu nadmienię, że już jedną część kwoty spłacam w ratio - jestem w połowie harmonogramu. Kwota jaką chcę spłacić pózniej to jakieś kilkaset złotych, nie więcej, stąd moje pytanie co lepsze.

Z góry dziękuję za wszystkie rady.
Wyświetlaj:
sylka / 79.184.169.* / 2014-05-29 17:42
niech pan lepiej zadzwoni i zapyta jakie ma pan zadluzenie na karcie kredytowej bo ja tez byłam w połowie spłacania w systemie ratio i okazało sie ze mam takie samo zadłuzenie jakie miałam 9 miesiecy temu.pan na infolinii wyjasnił mi ze jezeli nadal korzystam z zej karty to ona mi sie nie splaca.
Grisz / 89.74.183.* / 2014-11-21 04:48
"pan na infolinii wyjasnił mi ze jezeli nadal korzystam z zej karty to ona mi sie nie splaca."

Czy ty się słyszysz kobieto ?

Jak ma się spłacać skoro Pani cały czas sprowadza saldo konta w kierunku ujemnym. Jeśli coś idzie w kierunku minus, a potem plus, to wychodzi na 0. W Pani przypadku nie następuje zatem żadna spłata kredytu. Brawa za logikę.
klient167 / 188.191.205.* / 2017-04-18 17:40
Jest dokładnie tak, jak napisała ta Pani. Karta kredytowa na kwotę 4.500 zł. 4 tys. przelane na konto, 500 zł pozostaje na karcie.W rozmowie z konsultantem poinformowano, że kwota 4000 zostaje rozłożona na raty, a raty będą pobierane z konta głównego. Kwoty 500 zł, która zostaje na karcie lepiej nie ruszać. Sprawdzałam harmonogram spłat. Raty były przypisywane, a należność zmniejszała się. Nie przyszło mi do głowy, żeby sprawdzić czy raty sa pobierane z konta głównego. Po kilku miesiącach pracownik w placówce zwrócił moja uwagę na fakt, że pożyczka się nie spłaca. Napisałam do banku, nie zauważyli żeby coś było nie tak. Zadzwoniłam na infolinię. Po 40 minutach sprawdzania, okazało się, że raty przypisano do mojego archiwalnego konta i dlatego się nie pobierały (!). Koszmar. Czekam na termin spłaty i zobaczę co dalej.... Odradzam bank KB BZWBK. Stanowczo.

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: