Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

Centrum Edukacji Lingua - warto tam pracować ?

Centrum Edukacji Lingua - warto tam pracować ?

Hencowaa / 2013-01-22 10:45
Czy ktoś pracował w tej szkole jako lektor języka angielskiego i mógłby się podzielić wrażeniami ?
Wyświetlaj:
AZanetka / 84.10.11.* / 2017-03-28 10:03
Pracowałam tam jakiś czas jako nauczycielka angielskiego. Wszystko ok. zajecia prowadzilam u nich. Polecam. Dalo mi to duzo doswiadczenia.
Gienia640 / 37.190.179.* / 2015-04-17 07:44
Potem jak pójdziesz do placówki, to z wielkimi oczami na Ciebie, że co tam robisz. Najgoorsze to że dyrektor owej placówki nie przyjmuje tylko ta firma i potem brak współpracy w przedszkolu i utrudnianie w pracy. Tak było w przedszkolu w Mielcu. Nie polecam
Nulla / 89.25.189.* / 2014-10-29 14:13
Podpisałam z tą firmą umowę na prowadzenie zajęć tanecznych. Wszystko początkowo było zgodnie z ustaleniami- Dostałam harmonogram zajęć i wykaz placówek. Nadszedł dzień pierwszych zajęć, więc pojechałam do wskazanej szkoły godzinę wcześniej niż zaplanowano zajęcia żeby przedstawić się dyrektorce placówki. Jakież było jej zdziwienie, że jakieś zajęcia mają być prowadzone w jej szkole. Potwierdziła, że z firmy dzwoniono do niej z zapytaniem czy byli by zainteresowani zajęciami tanecznymi dla dzieci, ale na tym się skończyło- żadnych ustaleń, konkretów i umowy. Gdy próbowałam się skontaktować z firmą nie udało się to przez 4 następne dni! Ostatecznie okazało się, że wszystkie placówki (przedszkola i szkoły), które widniały w moim harmonogramie nic nie wiedzą na temat współpracy z firmą CeLingua. Dzięki poradzie prawnej udało mi się unieważnić umowę bez kary finansowej, która jest bardzo wysoka. Na współpracy z tą firmą wyszłam stratna o koszty poniesione za paliwo (dojazd na spotkania do Katowic) oraz czas, który mogłam poświęcić na znalezienie wiarygodnego zatrudnienia.
Hubert589 / 89.64.208.* / 2014-09-23 22:26
Osobiście pracuję w Centrum, zarobki, atmosfera, szkolenia, naprawdę warto.
Bożena910 / 83.5.239.* / 2014-09-21 22:51
Wszystko układa się ok już od paru lat. Płacą w terminie, super atmosfera.
Jola423 / 195.94.211.* / 2014-09-19 15:15
Pracuję w tej szkole już dwa lata, nie mogę powiedzieć złego słowa. Liczne szkolenia i terminowo wypłacana pensja.
ronde / 79.191.225.* / 2014-06-30 22:29
Oszukują!!! Nie płacą tego co obiecują!!!
Przestrzegam przed współpracą z nimi, a jeżeli już, to bardzo dokładnie i szczegółowo ustalajcie wszystko z najdrobniejszymi szczegółami (w umowie).
Marlena945 / 83.4.130.* / 2019-11-05 17:55
Kompletne dno.Moja siostra była tam na stażu.Załatwiała wiele spraw,które nie należały do jej obowiązkow.Po czterech miesiącach została odprawiona z kwitkiem ,mimo ze powinna zostać zatrudniona.Kto następny...?Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..Praca w szczególnych warunkach-fatalna atmosfera-zgryżliwe starsze koleżanki z kwaśnymi minami traktujące młodego wykształconego pracownika jak powietrze.Kochane panie oby wasze dzieci też kiedyś mówiły 'dzień dobry' do ściany.
ina123 / 87.239.222.* / 2018-10-22 18:47
witam, pracowałam w firmie miesiąc, szczerze nie polecam się tam zatrudniać, na rozmowie wszystko pięknie, jakie to są wysokie zarobi u nich, dogodne godziny pracy, itp, itd. Zaczęłam prace, na początku wszystko dobrze, miałam stanowisko biurowo-terenowe czyli raz byłam w biurze a raz w terenie. To była umowa o dzieło 1,5 mies trwała. Podczas rozmowy już na podpisaniu umowy pytałam Panią która mnie przyjmowała o tzw "zaliczke" w treści umowy, nie była ona tam wyjaśniona, ponieważ z umowy wynikało, że wypłata dopiero byłaby po 2 miesiącach pracy, zapytałam czy ta zaliczka odnosi się do wypłaty i czy można ją podzielić na pół ponieważ potrzebuje środków do życia (rozmowa rekrutacyjna była w lipcu, a do pracy chcieli dopiero we wrześniu). Otrzymałam odpowiedz, że ależ oczywiście, jasne że tak można, to zrozumiałe, po czym kiedy się o to upomniałam otrzymałam informacje, że nie ma takiej możliwości, musiała mnie Pani źle zrozumieć to chodziło o coś innego.
To był pierwszy minus tej pracy, wprowadzają pracowników w błąd, bardzo mi się to nie spodobało.
Drugi minus to chaos w biurze, każdy musi robić wszystko, najlepiej by było jakbym na raz robiła wszystkie czynności bo inaczej "to nie wyrabiam normy" ponieważ szukanie kadry i wręcz proszenie przez telefon ludzi żeby pracowali za grosze na zajęciach które mają 15-30 min, jest trochę żenujące, a jeśli się kogoś nie znalazło cały dzień i jeszcze nie była nabita liczba wrzuconych ogłoszeń to krzywo patrzyli. Kolejny minus to to, że pracowałam na mega starym sprzęcie, rozwalający się stołek, zniszczone stare telefony i malutki stolik przy którym musiałam siedzieć z ewentualnym stażystą który przychodził co drugi dzień ktoś inny (darmowa siła robocza?). Byłam pracownikiem który starał się dawać z siebie to 100% podczas pracy więc i w trasie byłam dłużej i więcej placówek odwiedzałam niż to było wymagane, zaś moja koleżanka która pracowała w tym samym czasie, miała ograniczenie czasowe ze względu na dziecko i w pewnym momencie zaczęto ją straszyć karami ponieważ nie wyrabiała "NORMY" odwiedzania placówek w ciągu pracy, co było bzdurą.
Kolejny minus i kolejne kłamstwa ze strony firmy i umowy.
Jeśli odwiedzało się placówkę i podpisało się z nią umowe na jakieś zajęcia to od każdej umowy podpisanej należała się pewna kwota. Po czym jak odeszłam z wielu powodów i upomniałam się o te umowy to okazało się, że nagle ponad 3/4 moich podpisanych umów jest nie do wypłacenia ponieważ Pani (kierowniczka) nie znalazła kadry do tych przedszkoli. Co jest śmieszne bo człowiek stara się i znajduje dla nich klientów, a firma ma to gdzieś i obcina pracownikowi wypłate z lenistwa :)
Nie polecam firmy jeśli nie chcecie się pakować w szambo pełne kłamstw.
Kolejna sprawa, nie wypłacają terminowo pieniędzy za prace, przekonałam się o tym, więc opinie wyżej są niewiarygodne dla mnie.
Pozdrawiam użytkowników forum i radze uważać na ich ogłoszenia, często nie podają firmy w ogłoszeniu żeby nie było wiadomo, że to oni.
benek401 / 89.75.35.* / 2013-06-21 09:22
Pracuje już drugi rok szkolny i jak na razie jest ok. Płacą w terminie a Panie z biura zawsze służą pomocą, oby tak dalej.
Marzanna874 / 94.23.0.* / 2013-01-22 12:11
Ja pracuję jako lektor jezyka niemieckiego, osobiście mogę polecić prace w Lingua.
Pracaowałam już w kilku szkołach językowych i mam porównanie. Uczciwi i rzetelni kierownicy, zdarzają się spięcia, ale tak jest wszędzie przecież.
Jacco / 91.206.27.* / 2013-01-22 13:07
Nie przekonasz się póki nie spróbujesz. Idź na rozmowę i wszystko Ci powiedzą, jak to się mówi wyłożą Ci kawe na lawe. Ja w Lingua pracowałem rok i nie spotkałem się z trudnościami.
Adam Ryś / 2013-01-22 15:41 / Bywalec forum
moża żona tam pracuje od lat 5 zdaje się i jest zadowolona, doszkala się cały czas, robi jakieś kursy

Najnowsze wpisy