Forum Forum finansoweKredyty

Centrum Likwidacji Długu

Centrum Likwidacji Długu

gawraldo / 2015-02-28 16:21
Witam,
W ostatnim czasie chciałem uzyskać kredyt hipoteczny na zakup mieszkania. Myślałem, że wszystko pójdzie w miarę szybko i sprawnie, ale okazało się, że kilka lat temu, wziąłem kredyt, który muszę przyznać, nie był spłacany regularnie... Okazało się, że istnieje coś takiego jak baza BiK, w której ponoć zostały zawarte moje zaległości w płatnościach, przez co mój rating kredytowy mocno spadł. Oczywiście Pani w Banku poinformowała mnie, że są w stanie udzielić mi kredytu, ale na bardzo niekorzystnych warunkach. Gdy wychodziłem podłamany z banku, zobaczyłem na rynnie kamienicy informację o czyszczeniu BiK. Zadzwoniłem pod podany numer, porozmawiałem i okazało się, że można wyczyścić ten cały BiK. I faktycznie, po skorzystaniu z ich oferty, otrzymałem kredyt(oczywiście w innym banku, w którym załatwili mi też finansowanie).
Pomogli też mojemu znajomemu, któremu poleciłem ich działania, bo zajmują się jeszcze oddłużanie. Mój znajomy miał nieciekawą sytuację finansową w związku z utratą pracy(był kierowcą TIRa, głównie jeździł na wschód), napisali kilka pism, wysłali do banków i od razu lepiej mu się oddychało.
POLECAM GORĄCO, NAPRAWDĘ SŁUŻĄ POMOCĄ I PORADĄ PRAWNĄ!!!

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: