Forum Forum finansoweKredyty

centrum ochrony dłużnika - ktoś korzystał?

centrum ochrony dłużnika - ktoś korzystał?

pietja001 / 2010-03-29 00:37
Witam wszystkich!

Mam nieco kiepską sytuację finansową, od pewnego czasu zarabiam dwa razy mniej niż wynoszą moje koszty związane ze spłatą różnego rodzaju rat kredytów. Znalazłem instytucję o nazwie "centrum ochrony dłużnika" i zastanawiam się czy warto prowadzić z nimi rozmowy. Obawiam się, że mogą to być kolejni naciągacze i po ich interwencji już w ogóle się nie pozbieram.

Proszę o informacje ludzi, którzy mają pojęcie na ten temat.
Wyświetlaj:
Xawer / 83.10.81.* / 2010-05-20 13:29
To podobna firma jak KMPA Polska. Działają wg. podobnych zasad i obie firmy wydają się godne zaufania. Ja dzwoniłem do obu, wybrałem w końcu KMPA (i jestem zadowolony), ale Panowie z Centrum Ochrony Dłużnika też wydawali się w porządku.
pomocna / 83.18.52.* / 2010-05-18 15:13
Tak jak wcześniejsze komentarze, ja również mogę uspokoić. COD to raczej profesjonalna firma, osobiście nie korzystałam z jej usług, ale znajomi sobie chwalili- wszystko przebiegało szybko, sprawnie, bez żadnych haczyków i kolosalnych kwot.
nnlj / 80.55.119.* / 2011-04-11 20:36
ile można pisać postów z jednego IP? adres się wyswietla od razu widać że robisz im reklame ;/
słon / 84.38.88.* / 2010-03-31 21:12
warto ja u nich załatwiam sprawy
maurizio77 / 91.150.221.* / 2010-03-30 19:27
Moja mama korzystała z ich usług przy "walce" z jednym z banków. Raczej nie mają nic wspólnego z naciągactwem, bo to co obiecali zrobili. Nie krzyknęli sobie ani mało, ani dużo. Tak czy inaczej chyba warto zapłacić te kilka stówek i mieć luz.

Pozdrawiam.
Spamowanie / 83.7.155.* / 2010-07-13 02:21
Paskudny spam :( Ta firm znana jest właśnie z tego że paskudnie śmiecą po forach.
Gargamo / 2010-10-05 20:41
A niech śmiecą. Właśnie dzięki takiemu, jak to nazywasz, śmieceniu , na nich trafiłam i wykaraskałam się z totalnie dowalonych kredytów, niemalże komornika.... Dla jasności, nie zlikwidowali moich kredytów ;) Ale płacę wreszcie normalne kwoty i bank rozciągnął wszystko w czasie.
Z doświadczenia / 93.115.241.* / 2012-01-21 23:32
To zwykli oszuści co to udają profesjonalną firmę prawniczą a aplikanta nawet tam nie uświadczysz ani nikogo kto zna się na prawie i finansach. Same oszołomy od ściemniania, kradzieży baz danych, intenetu i nieuczciwej reklamy jak choćby spamowanie forum. Każdy pracownik mówi co mu ślina na język przynesie, a jak klient zawali w efekcie swoje sprawy i starci przez to szansę na skuteczną pomoc prawną to nikogo to nie obchodzi. Wszyscy pracują jedynie po to żeby klienta złapać i zedrzeć jak najwięcej z niego a potem klient jest już niepotrzebny i olewa się go zupełnie. To taka firma która razem z ebrokerem jedynie zajmuje się sprzedażą i niczym więcej. To taka sprzedaż jedynie dla sprzedaży i w dodatku często nieuczciwej.
synciu / 92.55.208.* / 2012-09-24 11:52
to prawda dałem się nabrać ta firma to oszustwo
Okoń / 91.150.222.* / 2010-10-28 07:12
kwestią jest to, że i tak zapłacisz więcej (w sumie) plus te kilka stówek na początek dla cod... powiem jak jest- znajoma tam pracowała- są pewne wzorce, które się powiela i powiela i powiela...wysyła do banków i czeka i na tym głównie kończy się ich działanie. Jedno pismo za 100 zł? no to dosc dużo jednak. A z komornikiem, czy bankami można się samemu ugadać...niektóre banki w ogólnych warunkach umówi piszą co i jak:) A co do spamu? Faktycznie syf na necie robią jak diabli
ffffff / 135.196.0.* / 2012-02-02 20:08
Albo nie wysyła, Ja tak miałem, z COD z Krakowa. Nic nie wysłalibo sobie zapomnieli. Przypomnieli sobie po kilku miesiącach jak zarządałem pokazania dokuemntów. Nie było w ogóle pism żadnych w dokumentacji. Nie było potwierdzenia nadania czegokolwiek, To banda oszustów, a najgorsze że trafiłem do nich przez stronę ebroker.pl, ktory wyglądał profesjonalnie. Nie dam się nabrać więcej an tanie triki i z ebrokera też korzystać odradzam,
Jan Kowal / 91.240.248.* / 2012-08-24 22:46
Państwo powyżej macie rację. Jest to prawdopodobnie żydowska firma oszustów. Każdy, kto osobiście zetknął się z problemem pętli zadłużenia ten wie, że nie da się tego rozwiązać za pomocą 2 - 3 pism za 399zł.
A czy coś robią czy nie , to w ogóle nie da się sprawdzić. Wykorzystują przerażenie ludzi, którzy są w szoku po utraceniu płynności płatniczej.
Ewa76S. / 91.226.50.* / 2012-08-08 16:55
Ale bzdury piszecie!

Też trafiłam do Centrum przez ebrokera. Myślałam, że dostanę kredyt, ale panowie z ebroker.pl doradzili mi, że lepiej będzie, jak się oddłużę. Rozmawiałam z prawnikiem z centrum i wiem dokładnie co dla mnie zrobią. Jutro, albo pojutrze podpiszę z nimi umowę.

---Skończcie z gadaniem bzdur na forach !! ---
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: