Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Chcesz wiedzieć ile zarabia sąsiad, szef i celebryta? Norwegowie mogą to sprawdzić w kilka minut

Chcesz wiedzieć ile zarabia sąsiad, szef i celebryta? Norwegowie mogą to sprawdzić w kilka minut

Wyświetlaj:
gość2016 / 5.172.247.* / 2016-04-09 14:25
Dopóki będziemy dopuszczać zamaskowanych polityków-złodziei do władzy dopóty takie przepisy nie będą mogły zostać przyjęte u nas. Pokazuje to szczególnie 8 lat rządzenia RP przez Partię Oszustów, podczas których doszło do największych przekrętów finansowych i mordów politycznych. Dlatego powstała ich przybudówka "Nienowoczesna" krętacza Petru, która ma chronić tyłki całej tej mafii niby "III RP" a w rzeczywistości obcej naszej ojczyźnie agenturze.
AntySystem / 62.29.136.* / 2016-04-08 09:12
Straszycie polaków komuną, a prawdziwa komuna gości w Norwegi, Szwecji itd.
W tych krajach jeden drugiemu zajrzał by nawet między poślady by wiedzieć co który jadł.
Porypy do potęgi entej
elka1960 / 87.239.217.* / 2016-04-08 09:07
Czy tam korzystają z rajów podatkowych. Nasi bogacze mimo ,że mają kasy jak lodu, korzystają. Płacą podatki tylko uczciwie pracujący. Teraz dołożą jeszcze większy podatek do paliwa, zapłacą zwykli ludzie, bo polityków wożą służbowymi, biznesmeni odliczą od podatku, a zwykli obywatele 2 sortu zapłacą. To sprawiedliwość i równość zapisana w konstytucji.
Meph / 80.87.37.* / 2016-04-08 09:04
Zacofany kraj ta Norwegia. Nie mają ustawy o ochronie danych osobowych, a my mamy. I gdzie bogatym żyje sie lepiej?
MNBV / 194.126.210.* / 2016-04-08 09:01
UKRYWA DOCHODY TEN KTO SIĘ WSTYDZI ICH POCHODZENIA LUB MA COŚ DO UKRYCIA. .
Dawniej zarobki były jawne i nikt z tego powodu na nikogo nie napadał. Stworzono ochronę prawna dla kanciarzy a kretyni się z tego cieszą.
antygłupimpomysłom / 31.61.141.* / 2016-04-08 09:07
a ja sobie nie życzę, bo nie, choć nie mam nic do ukrycia....wytłumacz więc po co ci taka wiedza??? a są osoby, który na tym pożerują....skoro tego nie wiesz i nie rozumiesz, to musisz być zwykłym prostym ignorantem, co to ma za mało, robic mu się nie chce, ale po nie swoje łapę by chętnie wyciągnął, no bo przeciez sąsiad ma...a ty lubisz jak za komuny wszyscy tyle samo...bez względu na wkład.... mnie nie jest potrzebna wiedz o Twoich zarobkach do niczego...możesz sobie zarabiac i 500 razy więcej ode mnie, skoro na to zasługujesz...
osto / 195.243.49.* / 2016-04-08 09:11
Jaka jest definicja słowa "zasługujesz"? Chodzi o kobiety o super ładnych nogach albo wysokich mężczyzn?
antygłupimpomysłom / 31.61.141.* / 2016-04-08 09:19
Ty na prawde masz problem ze sobą...szukasz go tam gdzie go nie ma... zasługujesz tzn. jesteś odpowiednio wykształcony, cały czas inwestujesz w swój rozwój, dużo pracujesz, i jesteś pewien swojej wartości jako człowiek, mąż czy żona, ojciec czy matka, pracownik, kolega, przyjaciel, filantrop....takim osobom do niczego nie jest potrzebna wiedza o czyimś stanie posiadania...są zajęci własnym życiem, nie narzucają innym swoich racji ani światopoglądu są otwarci na innych....wiedzieć tylko po to , żeby gryźć się z innymi, to marny argument, a właściwie żaden...za to typowo polskie, i katolickie, a jakże...
osto / 195.243.49.* / 2016-04-08 09:23
Oprócz zasad ortografii, nie potrafisz zrozumieć innej, podstawowej rzeczy. Chcąc podejmować optymalne dla mnie decyzje, powinienem posiadać informacje, na podstawie których mogę zoptymalizować swoje postępowanie. W przypadku pracy bardzo istotną informacją jest to, jak firma wycenia mnie i innych pracowników.
Rafał786 / 46.227.242.* / 2016-04-08 09:00
I co może ktoś powie że to normalne ? Że każdy wie o każdym wszystko... oby nasz Rząd nie wpadł na takie pomysły bo znająć nienawiść tego Narodu w iluś tam procentach to będą nas lustrować zamiast wzwiąć się za robotę i z********** a nie siedzieć na zasiłku... W Polsce jak zarobisz bo masz głowę do biznesu to powiedzą "Ty ale nakradł znowu nowe auto" w cywilizowanym kraju człowiek nie zazdrości tylko pracuje nad sobą żeby piąć się w górę ...
krakus57 / 83.22.220.* / 2016-04-08 08:56
dlaczego w panstwie prawa nie podacie ile zarabia netto wraz z emerytura wykładami na uczelniach sędzia Andrzej Rzeplinski stary stetryczały komunistyczny sędzia
osto / 195.243.49.* / 2016-04-08 08:54
Tym, którzy udają, że nie rozumieją, wytłumaczę, do czego taka wiedza jest potrzebna uczciwemu człowiekowi. Przeważnie ludzie pracują w grupie (niektórzy głupcy mówią na to team, ale wiadomo, co mają na myśli, więc można im to wybaczyć). Praca jest wyceniana indywidualnie w postaci pensji, premii itd. Jeżeli wiem, że kolega albo koleżanka obok otrzymuje dwa razy więcej pieniędzy za swoją pracę i wiem, jak pracuje, wtedy znacznie szybciej mogę podjąć decyzję o przejściu do firmy, która mnie doceni. Innymi słowy, praca z czasem zacznie być wyceniana odpowiednio do efektywności pracy.
Polakxs / 178.219.30.* / 2016-04-08 09:09

Tym, którzy udają, że nie rozumieją, wytłumaczę, do czego taka wiedza jest potrzebna

Ano potrzebna jest zlodziejowi bandycie i innym takim aby wiedzieli gdzie najlepiej udac sie na "łowy""
antygłupimpomysłom / 31.61.141.* / 2016-04-08 09:02
odejść z firmy - to możesz zrobić zawsze, a tak niskich lotów uciecha jak zaglądanie do czyjegoś gara nie jest ci do niczego potrzebna...poza tym jak kogos nie lubisz to twoja ocena jego pracy będzie mocno subiektywna i na pewno niesprawiedliwa....masz syndrom macierewicza - szukaj, szukaj,szukaj....i zniszcz....weź się lepiej do roboty
osto / 195.243.49.* / 2016-04-08 09:07
Zarabiam 55000 Euro rocznie, więc odrzucam argument, o ile jest to argument?, że powinienem się wziąć do roboty. Tak samo odrzucam argument, że kogoś nie lubię i dlatego uważam, że źle pracuje. Napisz, proszę, ile masz lat?
antygłupimpomysłom / 31.61.141.* / 2016-04-08 09:13
hahahahahaha a to dobre.....skoro masz duży dochód i dużo pracujeszi jestes taki patriotycznie uczciwy, to po co mieszasz w kotle? byle mieszać? nie chcesz, więc nie bierz się do roboty... i nie oceniaj kolegów - od tego jest szef nie ty. a nie chciałbym miec takiego sabotażysty za pracownika....55000 euro rocznie taaaak jasne.... i co ma mój wiek do tego?twoje posty jasno pokazują, że nie potrafisz obiektywnie ocenić tego co dzieje się w twoim otoczeniu....zatem miłej pracy...
osto / 195.243.49.* / 2016-04-08 09:18
W którym miejscu napisałem, że chcę ograniczać szefa w ocenianiu pracowników? Przecież to szef utajniając dochody ogranicza możliwość podejmowania przeze mnie najlepszego dla mnie wyboru. A podana kwota to stawka brutto i wcale nie tak rzadko spotykana. Skoro piszesz euro zamiast Euro już wiem, że kończyłeś gimnazjum, więc nie podawaj swojego wieku.
mysliwy44 / 81.18.214.* / 2016-04-08 08:52
Idiotyzm. Co mojego sąsiada obchodzi ile zarabiam? To piękna wskazówka dla przestępców, bo ktoś może żyć skromnie a zarabiać krocie.
antygłupimpomysłom / 31.61.141.* / 2016-04-08 09:03
dokładnie, za to patola mentalna zza ściany miałaby uciechę.... co za chory naród ( no na pewno nie cały:)
Heja Norge / 89.67.25.* / 2016-04-08 08:49
Skoro jest tak dobrze to czemu jest tak źle ? Norwegowie to najsmutniejszy naród w Europie, najwyższy wskaźnik samobójstw. Rozrywka to wlać w siebie maksymalną ilość procentów w weekend, najlepiej do urwania filmu. Mam okazję pływać często promem Szwecja - Polska i widzę zerwanych ze smyczy Szwedów i Norwegów, co już wyczyniają. Co do bogactwa, to niektórzy znowu przeliczają NOK na złotówki. Otóż za minimalną żyje się tam jak dziad, bo co z tego że zarabia się 5 x więcej niż w Polsce skoro wszystko kosztuje 6 x więcej ? A co do wartości mieszkania, to Norweg musi pracować na własne M dłużej niż Polak i żyje w stresie bo aktualnie w Norge zwalnia się po 10 tys. osób miesięcznie. Oczywiście dostanie się wysoki zasiłek, ale to i tak może być za mało bo tam ludzie mają wszystko w kredycie. Jednym słowem, wpadnijcie do Norwegii zanim zaczniecie pisać jak to tam jest cudownie. Do tego zmasowane dochodzenie do władzy muzułmanów. PS Nie bierzcie małych dzieci, bo jednego dnia się nie uśmiechnie i już do was nie wróci, trafi pewnie do jakieś muzułmańskiej rodziny "zastępczej". In' ch 'Allah to znaczy Heja Norge !
marek119 / 51.175.220.* / 2016-04-08 09:40
Moj Boze , Chlopie! Co Ty wypisujesz? 1.Zerwni jka piszesz ze smyczy Szwedzi-chleja bo alkohol kosztuje mniej niz w sklepach ale przede wszystkim dlatego, ze na promie pija anonimowo!!! Sasiad nie zajrzy do ogrodka i nie wyklepie dalej..tak jest w malych miescinach tez w Polsce. Wszyscy o wszystkim wiedza i plotkuja. Promy to tez sposob na wypoczynek nie calkiem zreszta celny- tak jak w Polsce chodza ludzie na gieldy samochodowe( tak! to sposob na zycie.smieszne ale tak jest!) ogladaja samochody jedza kielbaski z grilla, pija piwo....i pol niedzieli jak z bicza.- pochodze z Poznania i widze.Nigdy nie moglem tego pojac, ze mozna w ten sposob zyc ale coz, nie moja sprawa. Popatrz lepiej na zerwanych ze smyczy Polakow na promie! Tojest dopiero moralny upadek. ale o tym nie piszesz. 2.Co do bogactwa- w pewnym sensie tylko masz racje- na min poziomie zyje niewielu Norwegow ale na min poziomie tu i w Polsce to diametralna roznica!!!!! Poza tym na tym minimum zyja czesto Ci ktorzy faktycznie maja alergie na prace i jest im z tym dobrze. Co do mieszkania czy domu? Zdecydowana wiekszosc Norwegow-tak jak w Polsce-otrzymuje je w spadku wiec nie musi myslec o 100 proc kredycie nawet w przypadku kiedy musi dojsc do podzialu majatku. Ziemia jest droga ale to tez zalezy od miejsca-stac Cie na zakup mieszkania w centrum Warszawy? Czy moze w centrum malego miasteczka? -tak jest i tu. 3. Pracownikow zwalnia sie wszedzie- nie tylko w Norwegii. W tej chwili zwalnia sie bardzo duzo w branzy statoil dlatego, ze byla ona przerosnieta do granic wytrzymalosci juz z 10 lat temu. Kazdy chcial dobre pieniadze zarobic i powstalo mnostwo niepotrzebnych stanowisk o czym gazety Norweskie trabily juz z 10 lat temu. Musialo do tego dojsc wczesniej czy pozniej. W prywatnym sektorze nie widze zadnej roznicy poza zmniejszeniem zlecen ale to juz problem za duze ilosci imigrantow ekonomicznych jak Polacy, Estonczycy, Litwincy, Ukraincy.....itp. Muzulmanie nie dochodza zmasowanie do wladzy-nie wierz we wszystko co zobaczysz w internecie. Oczywiscie bedzie tu problem Muzulmanow- taki sam zreszta jak w calej Europie zachodniej. Na razie jednak zapedy pewnej partii pro-unijnej- zreszta sa hamowane zreszta jak wygorowane zadania muzulmanow. Co dalej bedzie? Nie wiem. Zobaczymy jak z ta religia poradza sobie Polacy juz niebawem. Nie bierzcie malych dzieci??????? Co to za idiotyczny tekst? Mam male dziecko, ktore jest tu od urodzenia-syn- smieje sie i placze jak kazde dziecko, reke sobie zlamal w czasie zabawy, czasami kloci sie z kolegami, czasami dostanie ode mnie opieprz czy to przy sasiadach czy przy nauczycielu....nie wiem co jeszcze pisac. Poprostu najnormalniej-jak w Polsce. Powiem wiecej mam znajomych ktorzy byli na skraju rozwodu i to co sie dzialo w tym domu czasami to bylo pieklo-doszlo nawet do tego ze Ona zaskarzyla Go za gwalt!!!!! Policja, sady itd nie obylo sie tez bez Barnevernet- bo mieli 4-letniego syna- przychodzili do nich bardzo czesto pytajac czy juz lepiej bo syn stal sie przez to bardzo agresywny w przedszkolu. Trwalo to pol roku moze rok. Nikt nic im nie zabral!!!!!! Juz teraz jest ok( w miare) Barnevernet juz dawno nie przychodzi a jesli czytasz o takich przypadkach w gazetach to zastanow sie czy nie ma tam o wiele wiekszej patologii w takim razie. Myslisz, ze w Polsce tez nie zabraliby dziecka gdyby matka byla notorycznym bywalcem dyskotek i pubow a ojciec chlalby do zeszczania?
Max2015 / 176.101.128.* / 2016-04-08 08:45
I po co wam ta wiedza????? żeby donosić na sąsiadów ,kolegów z pracy???? to ostatnio takie POlskie..wystarczy poczytać komentarze o kamerkach w samochodzie. w dziale Moto!!! POrąbany naród!!!
tyu / 109.241.166.* / 2016-04-08 08:39
USA to światowy bandyta ! PUTIN na prezydenta Polski ! ! !
Rysiek tysiące / 83.8.184.* / 2016-04-08 08:39
A co na to nasz Rysio Petru? Wydał już oświadczenie w tej sprawie?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy