Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

CI Games sprzedał już prawie 1 mln egzemplarzy gry Lords of the Fallen

CI Games sprzedał już prawie 1 mln egzemplarzy gry Lords of the Fallen

Wyświetlaj:
lewe_loff / 193.22.252.* / 2015-05-22 13:27
Przy założeniu, że to była całkiem nowa gra, bez większego marketingu, sprzedała się do tej pory w nakładzie 1mln to dość dobry wynik. pierwsza część została dobrze odebrana, kolejne mogą być tylko lepiej odebrane, już teraz wielu moich znajomych czeka na kolejne części. no i oczywiście wejście na rynek mobilny doda tutaj niezłego ruchu. także CIGames idzie w dobrym kierunku, a wraz z nim, w dobrym kierunku pójdzie wartość firmy.
am797 / 95.215.233.* / 2015-05-19 16:45
To są b.dobre wyniki jak ne grę która nie miała dużego nagłośnienia, z tego co pamiętam to jedynymi reklamami Lords of the fallen były wszelakiej maści artykuły w necie no i parę dobrych w czasopismach a także jakieś imprezy typu Urodziny CD-action itd. ale jako tako nie było głośno o niej w telewizji czy też Jak Wiesiek na bilbordach. Można śmiało pogratulować sprzedaży.
marko304 / 89.76.218.* / 2015-05-18 21:07
Myślę że sama gra Lords of the Fallen była warta zdecydowanie większej uwagi i powinna lepiej się sprzedać, ale może jeszcze się odbije po premierze wersji mobilnej. Co do samego Sniper: Ghost Warrior 3 to myślę że jeżeli na targach E3 CI Games pokaże coś konkretnego to przekonają do siebie graczy po ostatniej ich produkcji. Myślę że gdyby ludzie mieli inne podejście do CIG to ich gry są w stanie wypaść bardzo dobrze jeżeli chodzi o sprzedaż.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy