Forum Polityka, aktualnościPolityka

Co drugiego Polaka nie obchodzą eurowybory

Co drugiego Polaka nie obchodzą eurowybory

Money.pl / 2009-05-20 09:00
Komentarze do wiadomości: Co drugiego Polaka nie obchodzą eurowybory.
Wyświetlaj:
Robur1971 / 194.28.48.* / 2014-06-07 21:14
A co to może obchodzić ludzi którzy pracują za 1.100 zł miesięcznie na umowę zlecenie w Warszawie!!!po której nie mają nawet zasiłku. To nie jest kraj dla ludzi tylko dla polityków , szarego człowieka mają głęboko w D...liczą się tylko sądarze wyborcze
poloczek / 83.24.56.* / 2009-06-01 10:43
Ja też nie biorę udziału w tej farsie jak obecne wybory,
daczego, ano --- wczoraj prostowanie bananów, dziś zakaz
produkcji tradycyjnych żarówek, i co jeszcze wymyśli ta
przechowalnia europejskich pajaców.

KIEDYŚ JUŻ RAZ MNIE OSZUKALI Z TYMI WYBORAMI !!!

A teraz to Ja jestem GÓRĄ bo na te wybory nie mam zamiaru iść i
nie pójdę.

Czasem jest tak, że nie trzeba robić z "gęby - dupy", a dziś to
Ja mam to w tym drugim.

Z Poważaniem dla tych którzy popierają.
historyk / 89.77.25.* / 2009-05-20 09:35
smutne ale poziom wiedzy i świadomości politycznej polskiego społeczeństwa jest żenujący i dlatego taka nieudolna władza i politycy niskiego poziomu mogą egzystować. Prawdą jest również brak należytej wiedzy o instytucjach europejskich, media wydaje sie celowo nie informują niech mocherowców będzie więcej, a politycy będą mieli wolna reke. Wcale władzy nie zależy na tym aby wiecej obywateli brało udzieł w wyborach do PE, wystarczy te świadomych 20% wiadomo na co można oczekiwać.
Czy wiadomo skad bierze sie Komisja Europejska, jak głosują frakcje lub choćby wiekszość obywateli wie jakie tematy są poruszane na posiedzeniach PE, jak np głosowała nasza komisarz
nie pis / 90.129.115.* / 2009-05-20 09:00
Nieprawda, mnie interesuja bardzo, a szczególnie to, żeby nie dostał sie do PE żaden osobnik z pisuarów, bo oni nie chcą UE tylko jej pieniądze.

Najnowsze wpisy