Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Co nam da plan Hausnera?

Co nam da plan Hausnera?

Alex / .* / 2004-02-05 13:44
Komentarze do wiadomości: Co nam da plan Hausnera?.
Wyświetlaj:
Anga / .* / 2004-02-09 08:25
Moi drodzy nie mogę przejść obojętnie obok artykułu, który sugeruje że emerytura jest wydatkiem socjalnym. Drogi autorze, czy haruję w pocie czoła kilkadziesiąt lat, płacąc zus i podatki tylko po to, żeby dowiedzieć się, że moja emerytura jest świadczeniem socjalnym? Czyz jej nie wypracowałam? Co innego renta albo świadczenie przedemerytalne ale nigdy emerytura. Drodzy czytelnicy nie dajcie sobie robić prania mózgu.
jaho / .* / 2004-02-08 08:10
a co nam dała socjalistyczna gospodarka lat 1990-2004? Dokładnie nic poza dalszym ograbianiem naszych portfeli i dalszym zubożeniem. Czerwona banda nadal będzie nas doić w myśl swoich idełów marksistowskich czyli zabrać tym co mają (już ne bogatym) i dać innym (niekoniecznie biednym) a przy okazji tego dzielenia budżetu nachłapać się (policz sobie ile Tobie zabiera Pańtwo bo mi 66,73 % moich wszystkich dochodów !!!). Jak tak dalej będzie to powtórka z Argrntyny murowana. Jeżeli nie obnizymy podatków i systemu socjalniego to lepiej nie będzie
LIFE / .* / 2004-02-06 07:29
Ciekawe co za mądrala wymyślił planowany wzrost PKB na poziomie 5 % rocznie . Przecież to jest nierealne!!!
??????? / .* / 2004-02-06 05:46
Ja ciagle zastanwiam się jak z upartością "wariata" ktoś chce wydawać społeczne pieniądze na pomoc w znalezieniu pracy ludziom starszym, a nie robi nic aby znaleść prace dla ludzi młodych. Przecież to debilizm!!!!!!!!!!!!
tom / .* / 2004-02-06 07:16
OCZYWIŚCIE.To co piszesz uważam za słuszne.Co nam jeszcze zabierze plan Hausnera dla ratowania "chłopaka-bystrzaka" Millera"(opinia MFRakowskiego).
Alex / .* / 2004-02-05 13:44
Patrząc na założenia planu HAUSNERA nasuwa się pytanie: dlaczego ten plan robiony jest na KONIEC rządów SLD ? Takie działanie powinno być przeprowadzone raczej na POCZATKU!!! Natomiast liczby pokazują odpowiedź: ponieważ SLD na pewno przegra wybory. Wygrana partia dostanie w spadku mało popularne ograniczenia wydatków oraz nakaz obcięcia stanowisk publicznych (Oszczędności w sferze administracyjnej województw). Po kolejnych 4 latach wróci SLD (elektorat uzyska obiecując stanowiska w Administracji - bo będzie ich wiele) i znowu zacznie swój populistyczny marsz wydatków i braku koncepcji tego kraju.ŻENADA.
Piotr / .* / 2004-02-05 21:45
Obawiam się, że masz rację.
tadeusz / .* / 2004-02-06 08:14
Piotrze,każdy ma prawo myśleć jak chce, ale Ty myslisz czysto politycznie. Ta kategoria myselnia zabija w tej chwili nasz kraj.

Najnowsze wpisy