Na skróty
Forum Forum ubezpieczeńInne

co sądzicie o fIrmie GENERALI??

co sądzicie o fIrmie GENERALI??

skomentuj
mc_loud / 83.28.232.* / 2008-07-07 21:31
co sądzicie o firmie GENERALI?? Bo widze najstabilniejsza w ostatnim okresie.
Wyświetlaj:
Wpieniony / 195.162.17.* / 2014-12-09 09:57
Generali to jakaś masakra. Nie polecam i ostrzegam. Pracownicy olewają klienta – lalunia po miesiącu odpowiadania na moje maile zorientowała się w końcu, że ”rozmawia” nie z tą osobą co powinna rozmawiać (żona jest właścicielem auta a ja w dniu małej kolizji kierowałem autem i dlatego też pisałem maile). Oczywiście odpowiadała na maile dotyczące ogólników, jak zadawałem pytanie kiedy będzie odszkodowanie? Cisza. Uważam, że każdy, nieco bardziej rozgarnięty człowiek, posiadając przed sobą wszystkie dokumenty dotyczące kolizji po moim pierwszym mailu odpisałby, że nie jestem osobą upoważnioną do korespondencji i prosi o kontakt właściciela auta. Temat można było rozwiązać w przysłowiowe 5 minut. A ta cała Wioletta jak ”przyszło” do konkretów to nic nie pisała. Po prostu: pełny ”profesjonalizm”. Infolinia? Tu były też niezłe hece. Jedna osoba na infolinii mówi, że pieniądze już zostały przelane ale aby zorientować się dlaczego jeszcze nie ma ich na koncie to żona miała podać - w celu weryfikacji – numer konta. Dzwonimy po kilkunastu minutach aby podać ten cały numer konta, odbiera inna osoba na infolinii i czego się dowiadujemy? Kasa poszła przekazem pocztowym! Po prostu, kiedy już odszkodowanie było przyznane a z racji, iż podałem swój numer konta, a Wiolka (jako ”profesjonalny” pracownik nie potrafiła dotrzeć do właściciela auta) wypłaciła pieniądze przekazem pocztowym! Tylko się pytam: na infolinii mają taki p****…..ik, że nie wiedzą o co chodzi? Ogólnie sprawa ciągnęła się ok 40 dni i dotyczyła kwoty aż na całe 300zł (słownie: trzysta złotych!) W całej sprawie byłem poszkodowanym, na szczęście nie mam u nich ubezpieczenia, ubezpieczył się tam sprawca całego zdarzenia i po tych przejściach już wiem: nigdy ale to nigdy nie ubezpieczę u nich auta (tym bardziej, że w 2015 roku zmieniamy z żoną auto), mieszkania i jakiegokolwiek ubezpieczenia na życie nie wykupię w Generali i to samo polecam czytelnikom. Polecam wam MTU, nie pracuję w tej firmie ale wiem, że szkody na takie kwoty wypłacają bez żadnych komplikacji, żadnych cudów na kijach o ile oczywiście ktoś nie robi wałków. Pozdrawiam.
Mb777 / 109.44.1.* / 2014-12-12 07:25
Witam Serdecznie.
Przeczytałem właśnie Pana recenzje na temat owej firmy i muszę stwierdzić ze jestem w szoku. Mieszkamy z żona na stałe są granica Polski. Pod koniec września 2014 roku nadpłacił sie n dom w Polsce ktory wynajmowaliśmy dwóm rodzinom. Na szczęście nikomu sie nic nie stało. Dzień pózniej zgłosiłem sprawę do generali w Polsce i muszę powiedzieć ze po odebraniu zgłoszenia ma infolini jakieś 2-3 godziny pózniej zadzwonił do mnie na mój zagraniczny numer pan Jacek przedstawił sie ze będzie od teraz prowadził moja sprawę. Następnie po około 2 dniach zgłosił sie telefonicznie rzeczoznawca w celu zrobjenia oględzin. Sprawa ciągnie sie do dzisiaj ale to jest spowodowane biurokracja ponieważ sprawę musiała zbadać prokuratora. Jedno muszę powiedzieć obojętnie kiedy wysłałem zapytanie najpóźniej po 3 godzinach dostałem odpowiedz. Nie wiem ile jeszcze dostaniemy z ubespieczalni zapewne będzie to śmieszna suma ale naprawdę muszę przyznać ze pan Jacek sie stara. Jedynie co mnie raz zdenerwowało to pani na info lini. Kurde gadała jak komputer bez żadnego zaangażowania. Koszmar. Ale ogólnie jak na razie jest spoko. Poczekamy. Według pana Jacka. Dzisiaj ma być już decyzja. Pozdrawiam.
Aha i jeszcze jedno. W kwietniu miałem wypadek autem tutaj za granica i do dzisiaj czekam na wypłatę dlatego nie tylko w Polsce są dziadowskie firmy.
Pozdrawiam. Maciej
paweł528 / 195.60.216.* / 2014-12-01 10:50
Zdecydowanie odradzam!
Generali jest pierwszą firmą ubezpieczeniową, z którą miałem do czynienia, nie polecam! Ludzie robią wszystko, żeby nie wypłacić kasy - sąsiad zalał mi sufit łazienki oraz przedpokoju - dostałem wycenę na 45 zł - mam zamiar naprawić szkodę na fakturę - zrobioną przez fachowca- i przedstawić ją firmie- jednak przy takim podejściu spodziewam się, że nie będzie łatwo. Słyszałem że są towarzystwa, gdzie współpraca układa się przyjemnie, na pewno do takich firm nie należy GENERALI!
Najgorsze jest to że jak zwykły człowiek nie zapłaci 10 zł rachunku to papiery idą do komornika, jak duża firma robi ludzi w ciula to jest wszystko ok - powinniśmy wysłać do nich komornika!!! Przestrzegam
Cześ / 95.51.15.* / 2014-12-01 14:06
U mnie też siad zalał łazienkę, był ubezpieczony w Generali. Wycenili na 47 zł. Ciekawe jak odremontować sufit i część ściany razem 5,5 m2 za takie pieniądze? Chyba, że Generali mają Firmę remontową, która wykona remont za takie pieniądze, dam nawet napiwek.
ewq / 77.65.28.* / 2014-11-18 18:08
złodzieje ludzie odradzam kradną waszą kasę
Marek K. / 213.158.218.* / 2014-11-13 16:00
Głupie ludziska! Ja w Generali mam wszystko kompleksowo ubezpieczone i NIGDY nie było problemu z wypłatą odszkodowania :)
Tylko jak się patrzy na to, żeby składka była jak najniższa, a nie ubezpiecza się porządnie to później wychodzi jak wychodzi.
Albo chcecie rzeczywiście chronić co macie, albo tylko płacić...
Polecam tą firmę!
Pozdrawiam Panią Hanię z Poznania ;)
dddddddddddddddd / 37.248.254.* / 2014-12-17 11:33
pospolici złodziej nic więcej dodać powino się zamykać takie firmy a ludzi pracujacych na sibir ciekawe jak ludziom w oczy patrzą
Wpieniony / 195.162.17.* / 2014-12-09 11:01
No chyba, że się trafiło na sprawcę kolizji, który ubezpieczył się w tej nędznej firmie a później ja, jako poszkodowanym miałem problemy z otrzymaniem odszkodowania.
yaroo55 / 94.254.193.* / 2014-11-04 19:24
Banda oszustów. Biorą pieniądze za polise a przy szkodzie przysyłają negatywną decyzję. Sam doświadczyłem. Psu na bude ich polisa. U mnie na czarnej liście. Odradzam wszystkim!!!!
janka1030 / 77.95.55.* / 2014-10-28 16:44
UWAGA TO OSZUŚCI. odradzam zdecydowanie nic Wam nie wypłacą nie ma na co liczyć
220joana / 194.41.12.* / 2014-10-25 20:22
po przepięciu mam straty na 3tys przysłali mi likwidację szkody na 200zl,niejaki kierownik z generali łuczak twierdzi że moje urządzenia(silnik do wody,elektronika i automatyka) podlegają okresowej wymianie i chyba przyszedł na nie czas ale odszkodowania nie będzie.pozatym jak podałam dane do protokołu szkody to zaczęły się oferty kredytów ,gnojki udostępniły mój numer i maila
Oszukany przez generali / 77.254.23.* / 2014-10-25 01:13
NIGDY W ŻYCIU GENERALI ŻYCIE TO NACIĄGACZE, WPŁACIŁEM PRZEZ TRZY LATA PONAD 6TYŚ ZŁ W CHWILI ROZWIĄZANIA UMOWY ZWRUCILI TYLKO 1800zł NA ŻYCZENIE PRZEDSTAWIE ROZLICZENIE NA EMAIL
Jaxxxa / 46.205.166.* / 2014-10-15 07:41
Polisa na dom .oszuści, przy szkodzie na 2500 zł bez kosztów instalacji szmaciarze wyliczyły 179 zł. omijać pejsów,za talmud kiedyś odpowiedzą
mariano69 / 91.233.160.* / 2014-09-26 13:43
Masakra dopełniłem wszelkich formalności związanych z odszkodowaniem AC Śmieją mi się w nos pieniędzy niema Dostałem pisemko że sprawę mogę oddać do sądu No to oddaję bando naciągaczy
Renata K. / 83.7.21.* / 2014-10-15 13:33
Generali ma sposób na klientów. Ustalają tzw. likwidatora szkody, jednak nie ma z nim kontaktu, jedyną możliwością kontaktu jest infolinia, tutaj nikt niczego nie wie, w ten sposób nie dowiesz się o stanie swoich spraw. Mają nawet na stronie internetowej, po wpisaniu numeru sprawy,rzekomą możliwość sprawdzenia stanu sprawy, jednak nic z tego. Numer sprawy, nazwisko likwidatora widnieją, jednak to jest wszystko, nadal nic nie wiem. PIENIĘDZY NIE WYPŁACAJĄ I JUŻ. SKANDAL!!!
rott / 37.7.110.* / 2014-08-28 10:57
A to jakiego polecasz?
1959 / 83.10.231.* / 2014-08-27 19:36
ubezpieczenie na życie to u nich ściema. Za szkodę (trawały uszczerbek na zdrowiu) dostałam 3% u innego ubezpieczyciela 12% (mam dwie polisy + NNW samochodu) Dla nich uszkodzenie trwałe kręgosłupa i trwałe uszkodzenie ręki jest warte 3%. Acha im wyższe w polisie odszkodowanie tym oni przyznają niższy procent. Nie chcą się zgodzić na komisję (ich) lekarską. Szkoda kasy dla tych wyzyskiwaczy. Ponieważ mam ubezpieczenie grupowe to stwierdzam, że zaniżanie odszkodowań to ich specjalność. Wszystkie odszkodowania jakie otrzymywali pracownicy to 2-3%. Nawet gdy uszkodzenia były duże. Ludzie omijajcie ich z daleka, to nie jest rzetelna firma. Jeżeli są tu jakieś pozytywne opinie to pisane przez nich. W mojej firmie ubezpieczonych jest 800 osób, więc różnych zdarzeń było dużo i wszystkie na oszukańczym 2-3%.
zdtokarz / 31.61.129.* / 2014-07-29 20:54
Jakaś koszmarna firma z którą mam ciągłe kłopoty straciłem masę pieniedzy przez tą firmę
okazało się że posiadam jakiegoś MERCEDESA sprawa trafiła do sądu i wystarczyło tylko wezwanie do zapłaty wyobrazcie sobie jako dowód wpłaty komornik zabrał mi z kąta 1200zł.Obecnie ciągle przysyłają mi jakieś niedopłaty chcę nadmienić że opłaty robię u ich agenta bezpośrednio odradzam tą firmę ludzie daleko od tej firmy teraz mi kończy się ubezpieczenie i spadam jak najdalej od nich.
jarus238 / 148.122.187.* / 2014-07-29 18:17
nie zadawac sie z tymi oszustami,zaluje ze wczesniej nie przeczytalem opinii o nich.graja na zwloke,nie odpowiadaj na pytania,jak najdalej od nich
terrrr / 80.238.107.* / 2014-09-30 23:10
dziwne, ja mam u nich ubezpieczenie miszkania i przy odszkodowaniu nie robili mi zadnych problemow.
poszkodowana547 / 109.241.89.* / 2014-07-28 11:46
Tragedia minął miesiąc jak czekam na przelew widzę ze działa na nich hasło auto zastępcze bo dzięki temu dostałam decyzję na przelew tylko teraz przelewu brak i znowu musze dzwonić do nich tragedia to nazwę Generali na pewno zapamiętam i odradze każdemu
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
do początku nowsze
1 2 3 4 5
skomentuj

Najnowsze wpisy