Na skróty
Forum Forum ubezpieczeńInneco sądzicie o fIrmie GENERALI??

co sądzicie o fIrmie GENERALI??

skomentuj
mc_loud / 83.28.232.* / 2008-07-07 21:31
co sądzicie o firmie GENERALI?? Bo widze najstabilniejsza w ostatnim okresie.
Wyświetlaj:
snake 2 / 62.87.243.* / 2014-02-14 17:33
Firma,której nie poleciłbym nawet największemu wrogowi.Bardzo mnie to dziwi że ludzie to wybierają.Wyszedłem z tego bo przejrzałem na oczy,biorą tylko składki,a jeżeli idzie o odszkodowanie to wykręcają się,tylko wynajmując prawników,żeby nie zapłacić.Jeżeli dochodzi do rozprawy to sędziowie pomagają im.Idziesz do sądu po sprawiedliwość , a dostajesz wyrok. To woła o pomstę do nieba
Proszę sprawdzić stronę ,,STOWARZYSZENIE PRZECIW BEZPRAWIU IC w Bielsku-Białej słynie z tego.
kolek75 / 95.160.54.* / 2014-02-11 21:04
Dziadostwo.Przez pomyłkę i niekompetencję agenta tej firmy miałem dopłacić za O.C.miało być za kilka dni.Nie dostałem od nikogo żadnej informacji jaka bedzie to kwota. Po trzech miesiącach dostałem pismo z kwotą od WINDYKATORA.Pytam dlaczego firma ;DZIAD; nie skontaktowała się ze mną żeby przedstawić kwotę jaką miałem dopłacić.
lik33 / 91.193.86.* / 2014-07-17 21:01
Piszesz bzdury ,jeśli agent źle wyliczy składkę,popełni błąd to on ponosi odpowiedzialność -ściągają mu z prowizji.
xjdo / 46.20.59.* / 2014-02-08 21:00
zlodzieje dostalem 150zl za szkode samochodu moj syn stal sie niepelnosprawny i dali 2000zl i to na 2 raty na infolini mowią co chca pan co prowadzi sprawe nie odpisuje na emaile tylko tak mozna sie kontaktowac
2ws3ed / 46.76.3.* / 2014-02-11 14:14
XJDO ... Generali nie ma w zwyczaju odpowiadać na pisma, nawet te ze zwrotnym poświadczeniem odbioru!!!!Całkowita ignorancja. Jedyne co mogę radzić oddać sprawę do Sądu. Będzie trwało ale warto. Wiem to z autopsji.
jazon1 / 82.139.160.* / 2014-02-21 19:08
Zrobiłem to samo.Mialem kolizję z winy kierowcy Generali wszystko szło dobrze do momentu wypłaty odszkodowanie za szkodę spowodowaną z nie mojej winy.Powiedzieli że takie szkody jak są w moim aucie nie mogły powstać w tej kolizji i odmowili odszkodowania.Przekazalem sprawę adwokatowi.na razie czekam na sprawę. Ogólnie firma Generali to zlodzieje i oszuści.
jan 34 / 83.27.7.* / 2014-03-10 19:46
odejdzcie z tej firmy nie placą za parking pomimo że sprawca jest u nich ubezpieczony.
kos347 / 31.0.206.* / 2014-02-19 14:29
Odradzam tego ubezpieczyciela olewa klientów nie odpisuje na emaile nie wypłaca odszkodowania ale najgorsza jest Multiagencja pod nazwą MULTISAVE z Bydgoszczy ich agenci to osoby nie kompetentne mało tego współpracujący z Generali i pomagający im w oszustwach agenci ich sprzedają polisy 20 firm ubezpieczeniowych nie znają warunków OWU żadnej z tych firm ubezieczają po łebkach tak tylko by pobrać prowizje szefowa firmy multiagencji olewa klientów jest bezczelna chamska itd. odradzam wszystkim tą agencje a szczególnie ubezpieczenie przez Agenta P.Piórkowski facet jest z innej bajki powiedział nam podczas ubezpieczenia naszej nieruchomości że budynek gospodarczy i garaż wlicza się w budowle po szkodzie okazało się dziwnie że wszystko jest ubezpieczone prócz akurat tego co zostało zniszczone P.Piórkowski wyparł się wszystkiego to łgarz i kłamca współpracujący z Generali by okradać klientów
lik33 / 91.193.86.* / 2014-07-17 21:04
ubezpieczać się trzeba u agentów wyłącznych a nie w multiagencjach
siska / 31.0.179.* / 2014-01-31 18:38
Generali odmówiło mi odszkodowania za budynek gospodarczy ( zerwany dach) twierdząc że podczas zerwania dachu mogłam na nim sie położyć i go trzymać podczas wiatru ciekawe czy któryś z tych idiotów wchodzi na dach gdy wieje wiatr z prędkoscią 140 km/g chcecie stracić kase jak ja i wielu innych to wykupcie ubezpieczenie u tych oszustów żerują na naszej głupocie
elegant78 / 109.241.47.* / 2014-04-08 12:34
Droga Pani,
a co Pani miała do roboty?mieli rację - trzeba było trzymać ten dach a nie siedzieć w domku i się przyglądać jak wiatr dach urywa..
Pani to musi być z konkurencji,bo nie chce mi się wierzyć,że klientka pisała by takie głupoty..
W0jowniczka / 95.108.44.* / 2014-02-06 16:46
Firma Generali odmówiła mi wypłaty odszkodowania z AC dla mnie i z OC dla współuczestnika kolizji. W związku z powyższym wniosłam pozew do Sądu. Sprawa w toku. Jakież było moje zdziwienie gdy w Generali otrzymałam wiadomość, że mam obecnie zwyżkę za "szkodowość"!!!!. Mówię im, że przecież decyzja wasz jest odmowna ani grosza nie dostałam z AC , z mojego OC tez temu drugiemu nie wypłacili ---> Uwaga tu odpowiedź ubezpieczyciela Genarali " ALE PANI SPRAWA JEST W SĄDZIE to tak jakby była szkoda" ???
Brak słów ehhhhhhhhhhhh
arex74 / 80.53.241.* / 2014-01-15 17:01
witam,
prowadzę firmę, działalność usługową. Wykupiłem u agenta polisę presto z klauzulami 15,16. Agent zapewniał mnie, że jeżeli dojdzie do większej reklamacji (np. podłoga się odklei - zajmuję się podłogami), ubezpieczenie pokryje koszty naprawy. Niestety doszło do reklamacji, a Generali odrzuca moje roszczenia, pisząc, że przedmiot reklamacji jest jeszcze objęty moją gwarancją i to ja powinienem go sam naprawić. To po co ta polisa i po co agenci opowiadają bzdury ?!
Wyrzucone pieniądze...

A w OWU napisane jest, że ubezpieczenie obejmuje błędy i szkody w powierzonym mieniu.

ODRADZAM WYKUPYWAĆ W GENERALI TĄ POLISĘ DLA FIRM, BO TO WYRZUCONE PIENIĄDZE, A Z PROBLEMEM BEDZIECIE MUSIELI RADZIC SOBIE SAMI.
brrr / 91.193.86.* / 2014-07-17 21:16
OWU nie tylko trzeba czytać - ale czytać ze zrozumieniem.
Weszłam na stronę tej firmy i nic nie pisze obłędach.
Jeśli wyk. jakąś pracę to wykonaj ją solidnie a nie licz że za twoje partactwo firma wypłaci odszkodowanie.
Jest teraz dużo pseudo fachowców.
JA261 / 77.242.235.* / 2013-12-14 13:00
Ja również odradzam tą firmę!!! 2 razy już wysłałam im wypowiedzenie umowy Ubezpieczenia OC na auto a oni ciągle mi przysyłają, że mam zapłacić kolejną składkę. Kurde nieprofesjonalni ludzie tam pracują albo mają taki bałagan w papierach!!!! NIE POLECAM
annnaaaa / 31.128.8.* / 2013-11-22 10:46
mój mąż jest ubezpieczony w generali, ja nie jestem nigdzie ubezpieczona i jestem w ciąży. dowiedziałam się, że płacą za poród dziecka, za cesarkę, za pobyt w szpitalu czy może współmałżonek cofnąć 3 miesiące wstecz żeby mnie ubezpieczyć i zebym otrzymała te świadczenia>>
NielubieGenarali / 77.113.27.* / 2013-11-30 21:49
Annaaaao !!! Radzę się zastanowić nad ubezpieczeniem w Generali. Znając jak ciężko u nich z wypłatą- nie jest wykluczone, ze zanim wypłacą pieniądze za poród, pobyt w szpitalu etc... mogą zażądać abyś najpierw przeprowadziła badania DNA na ustalenie ojcostwa. he he he.
ubezpieczyciel0001 / 81.219.244.* / 2013-11-29 13:30
ODRADZAM GENERALI. Zglosilismy zalanie mieszkania gdyz doszlo do awarii wod-kan. Wylala sie woda w domu. Ubezpieczyciel uwaza ze to dewastacja. Firma krzak
kilner / 84.10.1.* / 2013-11-14 14:49
Ja akurat już chyba 2 rok z rzędu mam obniżane oc, bo raz, że zniżki mi rosną, a dwa, że generalnie zeszło w dół na mój model.
XD555 / 95.155.4.* / 2014-02-19 01:28
No to super ! Zobaczymy, czy pochwalisz po likwidacji przez nich szkody
malaga855 / 188.33.222.* / 2013-11-13 15:32
Mam wrażenie, że ten wątek jest wątkiem niezadowolonych. Wiadomo, że wszystkim się nie dogodzi. Szkoda tylko, że osoby zadowolone tak licznie nie wypowiadają się w tym wątku. Ja mam u nich fundusz inwestycyjno ochronny i nie narzekam.
Tadeek88 / 113.146.141.* / 2014-05-10 08:46
@malaga855 / 188.33.222.* / 2013-11-13 15:32
Ja też nie narzekałem jak mi sprzedawali ubezpieczenie. Problem z nimi zaczniesz mieć jak dojdzie do likwidacji szkody lub wypełnienia przez nich ich zobowiązań. Na prawdę trzeba Ci to tłumaczyć ?
Napisz tu w przyszłości jak zakończył się Twój fundusz. I OBY NIE BYŁO TO NARZEKANIE. Mi wypłacali odszkodowanie z AC po trochu przez kilka miesięcy i po ponad roku wciąż brakuje mi ok 2 tys zł
xd555 / 95.155.4.* / 2014-02-19 01:30
Pochwal się jak zlikwidują Twoją szkodę. Może wniesiesz do wątku trochę optymizmu
Stefan Kendys / 80.187.100.* / 2013-11-10 21:20
Będąc w Niemczech spotkało mnie nieszczęście straciłem 2cm palca. Potrzebowałem szybkiej opieki szpitalnej. Po zgłoszeniu mojej prośby o opiekę szpitalną konsultanci z Centrum Pomocy Generali natychmiast się mną zaopiekowali. Od tego momentu kiedy zwracałem się z prośba o wykonanie zabiegów – chirurgicznych w szpitalu po konsultacji z lekarzem dostawałem zgodę. Jak dzwoniłem do Centrum Pomocy Generali zawsze po drugiej stronie odzywał ciepły miły głos który dodawał mi otuchy w tak dla mnie trudnej chwili. Moje należności w kwocie 2700€ za operacje palca i pobyt szpitalu zostały przez Generali w 100% zapłacone. Chciałbym podziękować całemu zespołowi Centrum Pomocy Generali za profesjonalną opiekę oraz profesjonalną pracę wykonaną podczas regulowania moich należności finansowych rachunków za pobyt w szpitalu. Moje Gratulacje dla Dyrekcji Generali za zatrudnianie profesjonalnych fachowców w Centrum Pomocy Generali.

Dziękuję za opiekę Stefan Kendys

Polecam Firmę Generali moja ocena za Profesjonalizm 5
jazon1 / 82.139.160.* / 2014-02-21 19:16
Nie wierzę!Chyba pracujesz w tej firmie i na jej polecenie piszesz takie bzdury!
xd555 / 78.155.38.* / 2014-02-19 01:33
Rodzina ? Znajomy ? Bo nie chce mi się wierzyć, że zwykły, szary klient ! Nie w Generali !
amanto / 213.240.111.* / 2014-02-15 23:23
a gdzie pracujesz w Generali ha! ha!
roma2a@tlen.pl / 5.174.47.* / 2013-11-10 22:11
Stefanie ! krótszy palec dla faceta to ciężki uszczerbek powinni Ci płacić rentę !!!
Stefan Kendys / 80.187.108.* / 2013-11-13 10:13
Dziękuje za zainteresowanie moją problemem życiowym. Dziękuje za podpowiedz. Pozdrawiam. Stefan. K.
rozczarowana / 176.113.207.* / 2013-11-08 17:27
ODRADZAM I NIE POLECAM !

Od kilkunastu lat płacę składki na ubezpieczenie AC.Na początku wrzesnia, jadąc prostą drogą uderzył w moje auto samochod jadący z przeciwka .Uszkodził lewa stroną pojazdów, po czym nie zatrzymując się odjechał.Pościg nie przyniósł efektu.Z miejsc wypadku zabrałam obudowę lustra nalezącego do tamtego auta , widnialy na nim jakies numery.
Zwrociłam się do mojej agentki ubezpieczeniowej Generali z zapytaniem czy wzywac policję .Stwierdziła ,iz mam AC więc nie muszę bo i tak pewnie sprawcy nie znajdą
.Zgłosiłam więc szkodę .Oględziny odbyły się szybko ,była to jednak tylko sesja zdjęciowa,Zero kontaktu i stos papierow na stół do wypełnienia indywidualnie.Po dwoch tygodniach dostałam wiadomość na e-mail ,iz jest szkoda całkowita i propozycja odkupienia auta.Nie zgodzilam się ponieważ wymiana elementów bocznych przywołuje autko do stanu pierwotnego.,Po miesiącu zadzwonili ,iż trzeba zrobic kolejne oględziny, i to miejsca zdarzenia ,bo ze zrobionych zdjęc nic nie wynika.
Moim zdaniem ,oględziny miejsca po upływie tylu tygodni nie miały sensu ,bo nie było juz znaku po stłuczce. Upłynęlo kilka dni i dostałam kolejną wiadomość na pocztę ,iż odmawiają wypłaty odszkodowania, bo szkody na moi pojeżdzie nie mogły powstać na skutek przedstawionego zdarzenia.
W raporcie z oględzin nie było wzmianki ,iż posiadam obudowe lusterka w kolorze auta sprawcy kolizji(a informowalam o tym)jak rowniez pominięto pasażera będącego ze mną w chwili zdarzenia ,którego dane podałam w kwestionariuszu zgłoszeniowym. Udałam się do adwokata i sprawa trafiłaby do sądu jednak szczęsliwym trafem dostalismy namiary na ''uciekiniera''.Odnalezilismy kierowcę i autko .Kierowca przyznał się i wyjaśnił dlaczego odjechal z miejsca zdarzenia.W ciągu niespełna 2 tygodni wypłacono mi odszkodowanie z polisy sprawcy, z PZU.

Jak mogli w Generali podważyć wiarygodność zdarzenia skoro miało ono miejsce i jest na to dowód w postaci uszkodzonego auta i kierowcy?
Jacy ludzi pracuję w tej agencji?Cóż to za ekspert który nie umie ocenić prawidłowo sytuacji.
GENERALI UNIKA WYPŁAT JAWNIE I Z PREMEDYTACJĄ .
Mam w tej agencji wykupione 3 polisy jednak konczę z nimi współpracę !
NIE DAJCIE SIĘ WYKORZYSTAĆ Generali !
snake 2 / 78.9.153.* / 2013-12-29 17:49
Posiadanie polisy w Generali to jedno wielkie
nieporozumienie. Firma nie zasługuje na polecenie komukolwiek .Nawet wrogowi tego nie
polecę.Szkoda cokolwiek więcej pisać.Jedno wielkie szambo.Popieram bardzo gorącą wszystkich którzy kończą współpracę
Papizowa / 77.113.27.* / 2013-11-30 21:37
Rozczarowana !!!! Moją wiarygodność kolizji też podważyli. Wygrałam sprawę po roku w Sądzie. Samochód przez ten czas stał w garażu. Generali zleca wydawanie opinii Stowarzyszeniu Rzeczoznawców Samochodowych w Radomiu. Jest tam zrzeszony pan Wojciech Pa..z .On wydaje opinie na zamówienie Generali . To jasnowidz wydaje opinie bez przeprowadzenia oględzin samochodu. Ciekawe ile mu za taką korzystną opinie płaci Generali??? Panowie z CBA zainteresujcie się wreszcie tym zrzeszeniem. !!!!!!!
wierzba90 / 5.174.47.* / 2013-11-10 22:33
Rozczarowana ! przeprosin ze strony tej firmy się nie doczekasz!!!!. Również uległam kolizji drogowej w centrum dużego miasta. (Rzeczoznawca ze Stowarzyszenia Rzeczoznawców Samochodowych w Radomiu )działając na zlecenie Generali nie oglądając samochodów wykluczył kolizję i i o dziwo!!!! miejsce zdarzenia. Wiecie co napisali w odpowiedzi na mój pozew do sądu ??? Ze trzeba powołać kolejnego rzeczoznawcę celem dokonania oględzin samochodów biorących udział w zdarzeniu. Pytam się !!! dlaczego ich rzeczoznawca nie dokonał oględzin ??? Czy Czy rzeczoznawców z Radomia nie obowiązuje go kodeks etyki rzeczoznawców samochodowych ???!!!!! Typowe działanie na zwłokę . Odradzam ubezpieczanie w tej firmie.
pme / 83.12.170.* / 2013-11-03 20:42
Mialem u nich ubezpieczenie na życie. W wyniku utraty pracy mialem opóżnienie 3-mies. i dostałem pismo o kwocie spłaty z terminem 2-tygodniowym.Zadzwoniłem zeby sie z nimi dogadać gdyż nie miałem ponad 800 zł na jednorazową spłatę. Konsultant kazał napisać prośbę( ku**a -prośbę o ewentulne rozpatrzenie) Jako klient płacący wczesniej regularnie poprosiłem telefonicznie o kontakt z jakimś decydentem w mojej sprawie. Konsultant mnie olał. Dostałem 450zł z 3000 zgromadzonych przez dwa lata. Jednym słowem to
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
agi542 / 78.88.35.* / 2014-03-18 11:45
Dla mnie to porażka. Płaciłam przez 10 lat ubezpieczenie, a jak doszło do wypłaty odszkodowania, to wynajdowali 1000 powodów dla których go nie wypłacić. Żenada.
Nie polecam. Tak się psioczy na PZU, ale przy nich to cudowne Towarzystwo.
Ja swoją sprawę na pewno opiszę w prasie.
wacek68 / 148.81.119.* / 2013-11-03 11:15
Szkoda całkowita, na pełne rozliczenie czekałem rok!!!!, w tym czasie kilkanaście pism do Rzecznika Ubezpieczonych oraz Komisji Nadzoru Finansowego; firma próbuje oszukać na wszystkim, przeciągają wszystko maksymalnie, nie płacą odsetek karnych myśląc, że klient się nie upomni; Pan Szanowny Prezes Generali Artur O. przepraszam w pismach które płyną przez rzecznika, obsługa klienta w tej firmie to ignorancja i lekceważenie z jakim się nie spotkałem; Firma lekceważy klienta i kwitnie (patrz biurowiec centrali), ciekawe kto na to pozwala??
gogi321 / 83.18.169.* / 2013-12-16 10:14
Firma dziad nie wypłaca odszkodowań.Naciąga fakty zdarzeń w celu nie wypłaty odszkodowań.Orzecznik przyjeżdżający oceniać szkodę z góry wie jaka będzie decyzja w sprawie wypłaty odszkodowania.
Nie zapłacili / 79.162.193.* / 2013-10-28 21:48
jest to najgorsza ze wszystkich firm ubezpieczeniowych na rynu, w dodatku niewypłacalna. nie polecam.
braworzecznik / 46.215.101.* / 2013-10-29 14:17
Z raportu Rzecznika Praw Ubezpieczonych za I pólrocze 2013 wynika,że Generali nalezy do tych ubezpiczycieli na których wpłyneła największa ilość skarg.
skomentuj

Najnowsze wpisy