Na skróty
Forum Forum ubezpieczeńSamochodoweco sądzicie o WARCIE ??

co sądzicie o WARCIE ??

skomentuj
marek.m / 83.28.99.* / 2008-09-18 21:53
jak w temacie.
Wyświetlaj:
Cezu / 5.172.248.* / 2014-04-16 22:26
Porażką jest likwidacja szkód majątkowych do których wysyłani są rzeczoznawcy samochodowi :)
oszukany295 / 89.72.51.* / 2014-04-02 17:06
BANDA ZŁODZIEI I NIC WIĘCEJ NIE POLECAM. DO MOMENTU PODPISANIA UMOWY WSZYSTKO JEST OK PÓŹNIEJ TWIERDZĄ ŻE NIE MA ZNIŻEK I KAŻĄ DOPŁACAĆ CHORE SUMY... NIGDY WIĘCEJ NIE DAM SIĘ TAK OSZUKAĆ
dron / 83.28.154.* / 2014-03-24 20:41
teraz wiem ze lepiej u soltysa ubezpieczyc niz w warcie ,najwieksze dziadostwo w kraju
dron / 83.28.154.* / 2014-03-24 20:36
nie radze ubezpieczac , i tak cie oszukaja
janek wkurzony / 176.107.171.* / 2014-01-24 15:55
dziadostwo, dziadostwo, dziadostwo....
Nic nie potrafią poza podawaniem kolejnych telefonów, przełączaniem do innych kosultantów i włączaniem debilnej muzyczki na kilkanaście, kilkadziesiąt minut!!!! Majątek stracę na opłatę na oczekiwanie aż ktoś się odezwie.
Dziady, dziady, dziady !!!!!!!
x223 / 46.186.41.* / 2014-03-14 11:12
Popieram, nie radzę ubezpieczać nic w Warcie!!!!
nugi / 37.190.188.* / 2014-01-28 12:05
OSZUŚCI miałem stłuczkę sprawca się przyznał,a ta zasrana WARTA dość że zaniżyła wartość auta to minęło już dwa miesiące a pieniędzy jeszcze nie mama NIE POLECAM NIKOMU---- NAJGORSZA FIRMA jaka jest
monika25k / 79.188.70.* / 2014-01-14 13:09
niestety nie polecam tej firmy nikomu są to oszusci którzy tylko naciągają na ubezpieczenie w przypadku jakiejkolwiek szkody miesiącami zwodza człowieka aby my oddać należne pieniądze mimo, iż wykupił polisę która dotyczyła danej szkody
nie zadowolony / 77.254.254.* / 2014-01-09 23:08
Gorszej firmy jeszcze nie spotkałem. Wypłacają zaniżone odszkodowania.Sąd osadzil współwine w stłuczce a Oni po swojemu uznali ze to była moja wina i nie wypłacili mi należnego odszkodowania !!!!! Zamiast obiecanych 50 % jak powinno być przy współwinie a wypłacili tylko 30%. Koszt naprawy tez osądzili ze jest dużo mniejszy niż w rzeczywistości. Zdecydowanie NIE POLECAM!
markis / 2013-12-20 14:00
Też nie słyszałem o niej dobrze , w rezultacie zmieniłem ubezpieczyciela i w sumie dostałęm nawet lepsze warunki
Ewa989 / 31.1.164.* / 2013-12-20 11:27
Ja również czekam na odszkodowanie i to z ubezpieczenia grupowego w dużej firmie. Paranoja... po groźbach, iż zrezygnuję z ubezpieczenia wypłacono mi za pobyt w szpitalu a drugie roszczenie - za operację nadal czeka. Jak widzicie nie tylko w przypadku ubezp auta tak to wygląda. Za pobyt w szpitalu po terminie 30 dni mi wypłacili bo zaczęłam telefonować a za operację nadal czekam i nic się nie dzieje w mojej sprawie...
ariusz8080 / 89.74.161.* / 2013-10-07 13:04
TUiR WARTA - jezeli jesteś osobą poszkodowaną, nie należy Ci się laweta. Musisz sam zamówić, zapłacić a potem oni oddadzą. Jeżeli laweta zawiezie juz auto do warsztatu - to zawiezie do nieautryzowanego. Potem to Ty musisz przepchnąć auto do wskazanego przez TUiR WARTA, bo ta będzie juz to miałą w dupie, bo "co to za problem przepchnąć auto do warsztatu obok". Przepływ informacji w TUiR WARTA jest taki, ze jak już zamówią lawetę, a ja ją odwołam bo ustalilismy ze auto zostaje tam gdzie stoi, to laweciarz o tym nie wie i przyjeżdza aby przewieżć auto do warsztatu który wskazała wcześniej TUiR WARTA.
Na koniec likwidator szkód mimo zapytania o mój numer konta, przeleje kase na konto warsztatu, w którym auto nie stoi juz od ponad tygodnia.

Tak mniej więcej wygląda moja przygoda z nimi..i to wszystko w ciągu 3 tygodni
Mam nowy slogan reklamowy dla nich: Warta.. gówno warta.
tomasz2013 / 2013-09-12 10:47
WARTA NIC NIE WARTA
Jako moja firma ubezpieczeniowa w przypadku b.watpliwej kolizj z policjantem w cywilu ta szczegolnie nieuczciwa firma nie tylko nie spytawszy mnie o przebieg zdarzenia zaocznie uznala mnie winnym kolizji w ktorej oba pojazdy mialy slady na tylnych zderzakach jeden po prawej a drugi jego lewej stronie przy cofaniu z obu stron jednokierunkowej ulicy uznajac ze jedynym winnynm bylem ja czego zaprzeczeniem sa slady i ich charakterystyki. Sa zdjecia i absurdalne dywagacje trzech inspektorow w sumie mojej firmy ubezzpieczeniowej grajacej role Brutusa sztyletujac wlasnego klienta w dodatku zaocznie. Chetnie dostarcze zdjecia i trzy opinie kazdemu amatorowi lub profesjonalnemu rzeczoznawcy do oceny. Sprawa praktycznie nadaje sie do wielkiego rozglosu. Skandal, brak etyki i oszustwo. Dzial prawny nie udzielil informacji na jakiej podstawie uznano mnie zaocznie winnym bez ustalenia ze mna okolicznosci i zawiadomienia o ich decyzji . Warta nie zasluguje na lojalnych klientow bo sama nie jest. Jest to firma wylacznie pod siebie bioraca nic nie dajaca I dziala z pozycji sily, jest czas aby uswiadomic wszystkim jakie ponosza ryzyko wiazac sie z ta firma.
Były Klient / 89.77.206.* / 2013-07-16 17:07
To jest prawdziwa wiocha. Jestem klientem tego złodziejskiego tworu od kilku lat. Miałem w nim kilka samochodów ubezpieczonych. Po sprzedaży każdego z nich informowałem o fakcie zbycie drogą mailową. Dowiedziałem się na infolinii że jest taka możliwość. Zgodnie z zasadami wysłałem skan umowy kupna sprzedaży w ciągu 14 dni od zbycia. Sądziłem że mamy 21 wiek i mogę pozwolić sobie na tą odrobinę luksusu i nie stać w kolejce na poczcie. Otóż przez dłuższy czas było ok. Po jakimś roku czasu zadzwoniło do mnie jakieś wstrętne babsko i zawiadomiło mnie że mam nieopłaconą polisę na auto które sprzedałem ok. roku wcześniej. Dodam tylko że auto sprzedałem z ważną polisą. Ja odpowiedziałem grzecznie że auto było zbyte w okresie kiedy była ważna i opłacona polisa i że mam na to dowód w postaci umowy kupna – sprzedaży. Ohydny babulon odpowiedział że to nie ma znaczenie bo ona nie dostała skanu w odpowiednim czasie i kazała mi szukać maila sprzed roku. Warta z z powodu swojego średniowiecznego charakteru i niekorzystania z poczy e-mail przedłużyła mi polisę na nie mój samochód. WIOCHA. Niestety kopii maila nie mam ponieważ zmieniałem kompa i nie archiwizuje maili. Oczywiście w innych ubezpieczycielach wystarczy przesłać umowę kupna sprzedaży ( i to nawet w czasie dłuższym niż przepisowe 14 dni ) i dają spokój. Warta zafundowała mi komornika, a jak wiadomo u nas szary obywatel nie ma nic do gadani w starciu z japońską czy tam chińska korporacją (jak ktoś nie wie kapitał warty jest już dalekowschodni). A więc przestrzegam, jeżeli nie musicie nie ubezpieczajcie w warcie, a jeżeli jesteście już klientami to na wszystko bierzcie potwierdzenie PISEMNE i żadnych ustaleń drogą mailowa czy telefoniczną wszystko na piśmie. A co jest najgorszą z ich strony głupotą tracą klientów takich jak ja który naprawdę przez długie lata ubezpieczał u nich auta.
Mam szczera nadzieję że moja historia odbierze tym złodziejom chociaż kilku klientów. Unikajcie jak ognia.
Warta? DNO!!! / 31.42.15.* / 2013-06-04 20:45
Witam. Kupiłem ciągnik rolniczy ubezpieczony w warcie i dalej tam kontynuowałem ubezpieczenie, które opłaciłem w wysokości 60zł na rok bo mam wszystkie zniżki po pewnym czasie przyszło mi upomnienie oraz grozby windykacyjne stwierdziłem, że to jakaś pomyłka i Pani ubezpieczycielka z warty to potwierdziła uznając sprawę za błąd którym nie muszę się przejmować. Kilka tygodni dalej żona przyznała się że przyszło drugie ponaglenie z grozbami i zapłaciła kwotę 200zł to suma OC bez zniżek. Bardzo się zdenerwowałem bo żona pomyślała że jestem nieodpowiedzialny. Wystosowałem odpowiednie pismo do ubezpieczyciela wraz z ważnym OC oraz dowodem wpłaty dodatkowego ubezpieczenia 200zł (nie wiem z jakiej paki) i po czasie 60 dni żadnej odpowiedzi. Mam zamiar wystąpić na drogę sądową nie są to spore pieniądze ale gardzę oszustami i z całym przekonaniem odradzam tą firmę bo oszukali mnie drugi raz. Kilka lat temu miałem kolizję nie z mojej winy, naprawa kosztowała 3500, a otrzymałem 2600zł bo policzyli jakiś niewielki procent i to z zamienników. WSTYD I KPINY
WARTA nic nie WARTA !!! / 89.71.180.* / 2013-06-25 11:38
Będąc w Hotelu na Mazurach,której ubezpieczyciel jest TUIR WARTA SA.
Schodząc z schodów za haczyłem butem o wystającą metalowa listwę,upadając uszkodziłem kolanowe więzadła wewnętrzne i z tego powodu otrzymałem 3 miesiące zwolnienia lekarskiego.Za pośrednictwem Prawnika zwróciłem się do WARTY o odszkodowanie i wiecie co mi odpisali:"Zdaniem TUiR Warta SA wypadek jakim uległ poszkodowany nosi znamiona nieszczęśliwego wypadku.Biorąc pod uwagę powyższe ustalenia podjęto decyzje o odmowie wypłacenia odszkodowania....."

Ludzie omijajcie szerokim lukiem tą dziadowską Firmę!!!
Idę z nimi do Sadu.
wr366 / 77.255.60.* / 2013-05-20 18:03
totalne dno nigdy więcej ,mam nadzieje że upadną !!!!
maly778 / 89.171.250.* / 2013-05-13 22:22
g... warta przekrety i koniec Mam 60proc znizek w innych firmach a te padalce po kupnie auta przy wypowiedzeniu polisy policzyli mi 100 proc.paniusia stwierdzila ze to ich dobra wola ze mi udziela znizki a ze niemaja dobrej woli to policzyli 100 proc za okres paru dni zanim im wypwiedzialem umowe. czyli za 14 dni 180 zeta poszlo.odradzam wszystkim kontaktu z nimi.
do początku nowsze
1 2 3
skomentuj

Najnowsze wpisy