Na skróty
Forum Forum ubezpieczeńSamochodowe

co sądzicie o WARCIE ??

co sądzicie o WARCIE ??

skomentuj
marek.m / 83.28.99.* / 2008-09-18 21:53
jak w temacie.
Wyświetlaj:
verita / 87.116.193.* / 2014-11-18 19:25
Bardzo nieuczciwy ubezpieczyciel.Przykro ze jeszcze istnieje, ale tacy egzystuja tylko dlatego ze bogaca sie na ludzkiej krzywdzie. Nie polecam nikomu jakiegokolwiek kontaktu z nimi. Po prostu kpina i zenada.Przypomina mi to czasy PRL-u gdzie musiales sie kłaniac w pas zeby cokolwiek zalatwic.Eh,żalosna WARTO te czasy juz dawno minely,przebudz sie bo zginiesz i nikt za toba nie zatęskni. Zreszta te opinie ponizej same za siebie mówia.Szkoda czasu na takie
"dziadostwo"jest duzy wybor naprawde solidnych firm ktore dbaja o swoich klientow a nade wszystko o swoje dobre imie czego o WARCIE absolutnie powiedziec nie można. Zatrudniaja na infolini ludzi ktorzy nawet nie umieja sie dobrze wyslawiac a co dopiero łagodzic zdenerwowanych i zawiedzionych klientow!!!
Krótko ujmując "nie chce mi sie z nimi nawet gadać"
Arab85 / 178.37.18.* / 2014-10-30 08:21
Jest to najwiekszy naciagacz na Polskim rynku. Miałem ubezpieczony smartfon z orange w Warcie od wszelkiego rodzaju uszkodzeń. Popękał mi wyświetlacz gdy wsiadalem do samochodu, po zgłoszeniu szkody dostałem kod który miałem podac kurierowi. na tego kuriera musiałem czekać 20 dni, w końcu sam zadzwoniłem do tych złodziei i się w końcu dowiedziałem że została wysłana do mnie decyzja odmowna, że wsiadanie do samochodu nie jest skutkiem zewnętrznym który wpłynoł by na uszkodzenie telefonu. najlepsze jest to, że do dziś owe pismo nie dotarło, odwoływałem sie kilkukrotnie bez skutku, w końcu odwołałem się do prawa konsumenta które mówi że w ciągu 14 dni ubezpieczyciel ma obowiązek poinformowania poszkodowanego od odmownej decyzji, ja zostałem poinformowany dopiero 21.09.2014 na maila i też dostałem odmowna decyzje na samym dole tylko dopisali, że jeżeli chcę kwestionować ich decyzje to tylko mogę sprawę sądową założyć. Totalny brak słów. Nikomu ale to naprawdę nikomu nie polecam tego złodzieja.
CZŁOWIEK ANTY WARTA / 78.8.124.* / 2014-09-10 23:19
ludzie trzymajcie się z dala od warty.Babka uderzyła mi w auto,miała polisę w warcie,teraz nie mogę otrzymać odszkodowania za zniszczone auto,moja sprawa ciągnie się drugi miesiąc,a zrobiony kosztorys szkód zaniżony.NIE POLECAM.Wykonałem już około 40 telefonów do marnej warty a oni dalej łączą z innym konsultantem a następny twierdzi że mają odnowę systemu,czy coś takiego.POZDRAWIAM TYCH CO NIE SĄ W WARCIE
Nigdy więcej Warta / 79.185.90.* / 2014-09-01 11:05
Witam. Miałem umowę OC w firmie HDI (konsorcjum Warta), z gapiostwa nie zorientowałem się w ofertach tańszego ubezpieczenia, dlatego też nowa umowa weszła automatycznie, znajomy agent w tym samym czasie znalazł mi ofertę o 100 zł tanszą i powiedział że mogę wypowiedzieć umowę OC w trakcie jej trwania, tak wiec w 3-dniu trwania nowej umowy w HDI wysłałem wypowiedzenie listem poleconym do centrali oczywiście po wizycie w regionalnym biurze HDI, tam mi powiedziano, że nie ma problemu i mogę wypowiedzieć tą umowę, firma natomiast może ale nie musi upomnieć się o składkę za te trzy dni ochrony. Po około 4 tygodniach udałem się do tego samego biura i powiedziano mi ze pismo wpłynęło i sprawa powinna być zamknięta. Niestety nie została zamknięta, a wszystko przez brak malutkiego "a" bo wypowiedzenia przed końcem terminu ubezpieczenia jest z artykułu "28" a w trakcie trwającej polisy z artykułu "28 a", oczywiście nikt mi o tym nie powiedział, po prawie pół roku dostałem wezwanie do zapłaty z centrum windykacji Warta, wyjaśnienia, pisma, skan polisy z innej firmy na auto nic nie dały, sprawę przedstawiłem do rzecznika spraw ubezpieczonych, mimo mojego błędu, wypowiedzenie które wysłałem jest określane jako oświadczenie woli, wiec nie powinni żądać zapłaty składki, a co najmniej skontaktować się w celu wyjaśnienia sprawy. Nic to nie dało, z jednej raty , sprawa przeciągnęła się o tyle że dostałem wezwanie na zapłatę dwóch rat, firma nie ustąpiła, kontakt był utrudniony, dzwoniąc wielokrotnie kontaktowałem się z biurem w Lublinie bądź Kielcach a dokumenty były w Łodzi (Centrum Windykacji Warta), także trudno było się dogadać, gdy konsultant nie wiedział gdzie powstał błąd. Żona kazała mi zapłacić obie raty, prawie 500 zł, bo stwierdziła ze nie są to pieniądze warte ciągania się po sądach. Zdecydowanie zostałem potraktowany jak idiota, nikt się nie zajął sprawą aby to wyjaśnić, nawet oficjalne pismo od Rzecznika zostało potraktowane niepoważnie, gdzie wszystkie dokumenty były zebrane w całości. Wg prawa nie można mieć dwóch ubezpieczeń OC na jedno auto, dla Warty nie był to żaden argument na potwierdzenie mojej niewiedzy o tym, że nieskutecznie wypowiedziałem umowy. Odradzam Firmę za brak profesjonalizmu, bo nie chodzi tu o 500 zł, a o stracony czas na pisanie, tłumaczenie, wiem że praktyka tego typu jest stosowania nagminnie, za gapiostwo trzeba płacić i tu sprawdza się powiedzenie że "Nie znajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania".
Stratna / 83.29.136.* / 2014-11-12 18:57
Gapiostwo to jedna sprawa, ale wprowadzanie klientów w błąd, że wypowiedzenie(28zmiana TU)trzeba dokonać 30 dni przed końcem polisy to chyba żart.
Wypowiedzenie z paragrafu 28a, za jeden dzień każą sobie płacić około 25.00, lub nie respektują tegoż wypowiedzenia jesli polisa kończy się dzisiaj i wypowiedzenie ma dzisiejszą datę, tylko nękają nas windykacjami.Te problemy to tylko z Wartą.
zawiedziony / 89.74.220.* / 2014-11-14 09:04
Problemy problemy i jeszcze raz problemy !Nie polecam tego ubezpieczyciela chyba że ktoś lubi,bo ja nie.Nie odpowiadają na żadne pisma,chociaż przy osobistym zostawieniu obiecują .Nie wysyłają zawiadomienia o zapłatę na adres jak jest na polisie.Przy tym kłamią że wysłano zgodnie z polisą.Na prośbę kiedy wysłano przy osobistym spotkaniu z panią dyrektor nie uzyskasz datę wysłania tylko to że wysłano na pewno na dobry adres.W rezultacie jedna z pracownic warty wysłała mi e-meil o ich pomyłce.Nie patrząc na to że nie otrzymałem 3 krotnego powiadomienia o zapłacie podano mnie do sądu gdzie sąd nie wziął pod uwagę pracownika ,który zamiast dobrze wpisać adres myślał o niebieskich migdałach i nie otrzymywałem pisma.więc musiałem opłacić wartę,sąd i komornika.Mógłbym jeszcze dużo więcej pisać np.o dużej ignorancji pracowników,ale to coś da.Jak widać prawo broni nie pokrzywdzonych.
on>> / 67.250.120.* / 2014-10-20 12:02
racja drobne kwoty wyplaca a jezeli chodzi o wieksza kase jest problem nie warto im kabze nabijac sa nieuczciwi najgorszy ubezpieczyciel na rynku niekompetentni pracownicy zwlaszcza ppaie mianujace sie inspektorami zero wiedzy poprostu tumany
anonim www / 164.126.255.* / 2014-09-17 16:49
Nieznajomość ogólnodostępnej ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych nikogo nie zwalnia konsekwencji. W ustawie jest czarno na białym napisane, w jakich sytuacjach jakie należy złożyć wypowiedzenie. Jest także napisane, że za czas ochrony TU może rościć pieniądze za jej udzielanie.
Oczywiście agent ubezpieczeniowy powinien doradzić dokładnie z jakiego artykułu należy złożyć wypowiedzenie.
Jednak obowiązkiem każde posiadacza pojazdu jest znajomość ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych.
Polecam tę lekturę.
Pozdrawiam
dorfek / 83.14.17.* / 2014-08-11 11:18
Nie wiem jak w innych firmach ubezpieczeniowych, ale w Warcie w przypadku szkody orzekają specjaliści, przy których bohaterowie bajki "Sąsiedzi" kończyli tą samą szkołę. Miałem szkodę w mieszkaniu polegającą na awarii centralnego ogrzewania, czego efektem było zalanie ścian i podpuchnięcie części paneli. Po oględzinach, mimo że zacieki na ścianach były fragmentowe, wyliczono malowanie całego pomieszczenia. Za to przy panelach wyliczono wymianę około 15% powierzchni paneli. Po moim odwołaniu fachura odpisał, że nie ma konieczności wymiany całej podłogi i mam sobie zrobić łatkę z paneli dostępnych na rynku. Jako laik wybrałem się do sklepu z panelami różnych firm i moich kupionych 10 lat temu już nie ma, a dodatkowo wszystkie panele mają inny system montażu. Tak więc po takim werdykcie Warta straci wieloletniego klienta, który ubezpieczał mieszkanie i samochód. Jeśli dla nich powrót do pierwotnego stanu to jest łatka na podłodze, która dodatkowo się nie zazębia z całością, to to są partacze, a nie specjaliści.
canada / 83.20.244.* / 2014-07-29 14:51
Dziadostwo. W PZU na pieniądze za śmierć rodzica czeka się 4-5 dni roboczych, obsługa niezwykle miła i kompetentna. Nawet bez numeru polisy potrafią znaleźć i obsłużyć klienta. W Warcie tylko na telefon, przełączanie od konsultanta do konsultanta, brak kompetencji, jakieś chore wymogi dot. potwierdzania ubezpieczenia przez zakład pracy i oczekiwanie na odszkodowanie przez przynajmniej miesiąc. A wszystko w sytuacji, gdy potrzebne są pieniądze na organizację pogrzebu. Dziady i tyle!!!
Joanna239 / 90.156.21.* / 2014-07-16 19:29
Ja już nie mam cierpliwości z nimi walczyć sk.....yny i tyle. Sprzedałam auto, 5 lat temu zgłosiłam i wymówiłam OC,a oni mi od 5 lat wysyłają z firmy windykacyjnej że jest im winna za składki OC 1000 zł. Piszę pisma, i nawet żadnego odzewu. regularnie co roku otrzymuje pismo od firmy windykacyjnej. Jak poszłam wyjaśnić sprawe to mi powiedziała baba że wszystko jest wyjaśnione. i znowu za rok pisemko. Niekompetentna firma, mają cię w nosie,nie liczą się z tobą a obsługa zostawia wiele do życzenia.
Cezu / 5.172.248.* / 2014-04-16 22:26
Porażką jest likwidacja szkód majątkowych do których wysyłani są rzeczoznawcy samochodowi :)
oszukany295 / 89.72.51.* / 2014-04-02 17:06
BANDA ZŁODZIEI I NIC WIĘCEJ NIE POLECAM. DO MOMENTU PODPISANIA UMOWY WSZYSTKO JEST OK PÓŹNIEJ TWIERDZĄ ŻE NIE MA ZNIŻEK I KAŻĄ DOPŁACAĆ CHORE SUMY... NIGDY WIĘCEJ NIE DAM SIĘ TAK OSZUKAĆ
dron / 83.28.154.* / 2014-03-24 20:41
teraz wiem ze lepiej u soltysa ubezpieczyc niz w warcie ,najwieksze dziadostwo w kraju
dron / 83.28.154.* / 2014-03-24 20:36
nie radze ubezpieczac , i tak cie oszukaja
janek wkurzony / 176.107.171.* / 2014-01-24 15:55
dziadostwo, dziadostwo, dziadostwo....
Nic nie potrafią poza podawaniem kolejnych telefonów, przełączaniem do innych kosultantów i włączaniem debilnej muzyczki na kilkanaście, kilkadziesiąt minut!!!! Majątek stracę na opłatę na oczekiwanie aż ktoś się odezwie.
Dziady, dziady, dziady !!!!!!!
x223 / 46.186.41.* / 2014-03-14 11:12
Popieram, nie radzę ubezpieczać nic w Warcie!!!!
nugi / 37.190.188.* / 2014-01-28 12:05
OSZUŚCI miałem stłuczkę sprawca się przyznał,a ta zasrana WARTA dość że zaniżyła wartość auta to minęło już dwa miesiące a pieniędzy jeszcze nie mama NIE POLECAM NIKOMU---- NAJGORSZA FIRMA jaka jest
monika25k / 79.188.70.* / 2014-01-14 13:09
niestety nie polecam tej firmy nikomu są to oszusci którzy tylko naciągają na ubezpieczenie w przypadku jakiejkolwiek szkody miesiącami zwodza człowieka aby my oddać należne pieniądze mimo, iż wykupił polisę która dotyczyła danej szkody
nie zadowolony / 77.254.254.* / 2014-01-09 23:08
Gorszej firmy jeszcze nie spotkałem. Wypłacają zaniżone odszkodowania.Sąd osadzil współwine w stłuczce a Oni po swojemu uznali ze to była moja wina i nie wypłacili mi należnego odszkodowania !!!!! Zamiast obiecanych 50 % jak powinno być przy współwinie a wypłacili tylko 30%. Koszt naprawy tez osądzili ze jest dużo mniejszy niż w rzeczywistości. Zdecydowanie NIE POLECAM!
markis / 2013-12-20 14:00
Też nie słyszałem o niej dobrze , w rezultacie zmieniłem ubezpieczyciela i w sumie dostałęm nawet lepsze warunki
do początku nowsze
1 2 3 4
skomentuj

Najnowsze wpisy