Forum Forum prawneBudowlane

co to jest mieszkanie komunalne?

co to jest mieszkanie komunalne?

on7372 / 2011-12-30 09:45
mam pytanie co to jest dokladnie mieszkanie komunalne? nalezy ono do spoldzielni czy do urzedu miasta?
Wyświetlaj:
prezbtc / 37.248.157.* / 2019-12-19 15:02
Nowy Biznes na którym dobrze zarobisz ponad 22.000zł/miesiecznie- Crypto Profit to jedna z lepszych polskich platform do zarabiania z wykorzystaniem kryptowaluty Bitcoin. W branży jestem już ponad 4 lata od blisko roku pokazuje na forach internetowych jak zarabiać z wykorzystaniem softów takich jak Crypto Profit.
Crypto Profit nowość na Polskim rynku od 2019
Platforma Crypto Profit dopiero wchodzi na Polski rynek i to jest właśnie ten moment, kiedy należy się nią zainteresować. Jeżeli właśnie czytasz mój wpis to jest to odpowiedni moment do inwestowania w Bitcoin. Wszystkie prognozy inwestycyjne mówią jedno.
Bitcoin w 2020 będzie wart ponad 20.000$ obecnie kurs bitcoin wynosi 10.000$ masz szanse w ten sposób zarobić 100% swojego kapitału w zaledwie pare miesięcy.
Sprawdź wszystkie opinie na stronie: http://systemzarabiania.pl
Crypto Profit obecnie posiada najlepsze Opinie !
Jak sam już pewnie zauważyłeś Crypto Profit posiada w sieci najlepsze opinie! Nie ma o tej aplikacji hejtu ani złych opinii. Osoby, które inwestują po prostu robią swoje i nie potrzebują krytykować !
Zarabianie z Crypto Profit jest bardzo proste!
Wchodzisz na stronę: http://systemzarabiania.pl
Wypełniasz szybki formularz kontaktowy a następnie czekasz na kontakt z konsultantem lub sam zaczynasz inwestowanie min,imum.
Po chwili i tak skontaktuje się z Tobą konsultant aby poprowadzić Cię krok po kroku! Nie czekaj ! Dołącz teraz na stronie: http://systemzarabiania.pl
Kamikopa / 178.235.187.* / 2019-12-19 06:30
Witam mam pytanie odnośnie mieszkania komunalnego .Od kilku lat starałam się o wpisanie mnie na listę osob oczekujacych na mieszkanie komunalne .W końcu mi się to udało miejski zarząd lokalami jako pierwsza propozycje zaproponował mi mieszkanie dla samotnej matki z 2 dzieci w kamienicy do remontu odrazu się ucieszyłam pomyślałam nieważne że w kamienicy mozna przecież zrobic remont ale gdy poszłam je obejrzeć zalałam mieszkanie sklada sie z pokoju przechodniego przedpokoju wspólnego z iinnym lokatora gdzie zaznaczę że przedpokoju nie kladki schodowe tzn że z pokoju aby przejść do kuchni musiala bym przejsc przez wspólny przedpokoj bo kuchnia znajduuje się po przeciwnej stronie pokoju mieszkanie nie posiada ani toalety ani łazienki powiedzcie mi czy w 21 wieku miasto ma prawo zaproponowac jeszcze takie mieszkanie komunalne podkreśla nie socjalne komunal jakiejkolwiek rodzinie oczywiscie odmowilam tego mieszkania moje pytanie czy moeszkanie komunalne przyznawane przez mzl w Radomiu mosi spełniać jakieś minimalne standardy czy moge się jakoś od tego odwolac gdyż będzie to odnowienie pierwszego mueszkania ktore mi zaproponowali wiec pozostanie mi tylko 2 propozycje przydziału mieszkania komunalnego a pizniej mogą mnie skreślić z tej długo oczekiwanej listy prosze o poradę gdzie moge się z tym udać
renia7165 / 31.178.97.* / 2019-07-13 22:52
Takie mieszkanie to też jest nieraz pułapka. Dostajesz je, bo masz niski dochód, a jak nie płacisz to cię wywalają i nie chcą nawet na raty rozłożyć nie chcieli.Odsetki rosły i rosły aż chcieli odzyskać dług. Z pomocą prawnika z kancelarii Klisz i Wspólnicy udało się jednak zrobić tak, żebym nie płaciła. Przedawnił się dług czy jakoś tak.
didzias / 2013-07-01 11:26
Mieszkania komunalne, nazywane dawniej kwaterunkowymi, to mieszkania należące do gminy. Każda gmina ma ustawowy obowiązek zapewnienia mieszkań osobom i rodzinom o niskich dochodach (art. 4 i 20 ustawy o ochronie praw lokatorów). Niestety, nie wszyscy potrzebujący mają możliwość uzyskania mieszkania komunalnego.
wiwan / 2012-01-02 12:33
Należy do GMINY, urząd miasta nadzoruje swoją jednostkę ( Zarząd Zasobu Komunalnego, Mienia Komunalnego itp. ), która jest zarządcą mieszkania/ nieruchomości lub zleca to na zewnątrz. Urząd rozpatruje wnioski o przydział takowego mieszkania.
rezaa / 2012-01-02 15:01
jakie warunki trzeba spełnić by móc się w ogóle o takowe mieszkanie starać?
wiwan / 2012-01-02 20:06
Na ogół dochodowe i powierzchniowe w obecnym miejscu zamieszkania.
Dlaczego "na ogół"- bo to gmina w swojej uchwale decyduje o tych kryteriach jak i o innych preferencjach- stan cywilny, liczba dzieci czy długość zameldowania na terenie gminy.

Zatem po info należy udać się do swego urzędu ( np. referat ds lokali) lub na jego stronę WWW

Najnowsze wpisy