Forum Polityka, aktualnościGalerie zdjęć

Co wyswietlił na ekranie komputera Janusz Korwin-Mikke? Internauci mają swoją wersję. Memy

Co wyswietlił na ekranie komputera Janusz Korwin-Mikke? Internauci mają swoją wersję. Memy

Wyświetlaj:
anonim617 / 31.42.25.* / 2015-01-18 10:57
Janusz, szacun. Jestem po twojej stronie. To był ostatni raz kiedy wszedłem do money.pl chociaż robiłem to niemalże codziennie. P.
re957 / 46.170.3.* / 2015-01-16 13:24
Należałoby się raczej zastanowić, czemu tak napisał, i czy jest osamotniony w tym myśleniu, że niekoniecznie każdy podziela poglądy ten niszowej lewicowej gazety.
Że też Money.pl też zmienia się w gazetę typu FAKT, czy Wyborcza...
karczmarz. / 109.243.217.* / 2015-01-15 16:45
Janusz jesteś Mistrzu!!! Gratuluje charyzmy. Masz u mnie plusa.
diana_grabska / 2015-01-15 15:53
Jest trochę racji w tym co wyświetlił, ale bardzo mi się nie podobało, że nie wstał razem z resztą, aby uczcić pamięć zabitych w zamachu. Wyświetlanie wyświetlaniem, ale w stać powinien.
Gość 1234 / 81.219.237.* / 2015-01-15 13:13
Na przestrzeni lat to co było nienormalne dziś funkcjonuje jako akceptowalne i wyznacza pomału normy jako normalne. Ci którzy jeszcze starają się utrzymać zasady normalności i głupoty we właściwej relacji wypracowane na przestrzeni wieków uważa się ich teraz za oszołomów. Komuna zbiera żniwo na każdym kroku i w tak wielu krajach. Te odwieczne prawdy dopiero nas "wybudzają z letargu" gdy doświadczymy wielkiej krzywdy bo wtedy domagamy się sprawiedliwości i przypominamy sobie o potrzebie NORMALNOŚCI.
ateista / 78.30.82.* / 2015-01-14 18:54
Może i Mikke jest oszołomem ale czasami ma rację, w tym wypadku ma 100% racji i należy go poprzeć a nie pluć na niego. Islamiści niedługo zaczną nas zabijać, wszyscy o tym wiedzą ale udają że tego nie widzą. Ciekawy jestem co islamscy faszyści musieliby zrobić żeby patologii popierającej multikulti wreszcie odpadły klapki z oczu. UE to twór sztuczny i niestety przypomina coraz bardziej ZSRR tylko że nawet w ZSRR nierobów nie nagradzano zapomogami w EU nieroby i patologia żyją na koszt pracujących i przez to islamskie prymitywy tak się rozpanoszyli, nic nie robią państwo im płaci na utrzymanie, państwo daje darmowe mieszkanie to mnożą się jak króliki i wszystko wskazuje że wkrótce stworzą nam w Europie swój islamistyczny raj, wprowadzą demokratycznie prawo szariatu i cofną nas do wczesnego średniowiecza.
wd123456 / 193.111.166.* / 2015-01-14 14:03
no cóż wsrod internautow nie brakuje osiołków.
a osiołek to głownie osiłek. na pewno nie Einstein .

Najnowsze wpisy