Forum Forum ubezpieczeńInne

copmensa ubez. turystyczne opinia

copmensa ubez. turystyczne opinia

Edyta188 / 87.205.195.* / 2015-08-03 22:49
Jeżeli chodzi o ubezpieczenie to pakiety i ich ceny to jedno, ale tak na prawdę najważniejsze jest czy ubezpieczenie zadziała. Dla mnie istotną rzeczą jest przekazywanie informacji w prostym języku bez jakiś naukowych określeń. Najlepiej dogadałam się w sprawie ubezpieczenia turystycznego z babką z compensy. Moje wakacje raczej nigdy nie są związane z uprawianiem sportu, dlatego też wolałam wybrać jeden z podstawowych pakietów. Ogólnie polecam.
Wyświetlaj:
danko285 / 194.181.20.* / 2016-06-22 11:46
wiem jedno że trzeba się ubezpieczyć od nieszczęśliwych wypadków przy wyjazdach czy to w kraju czy za granicę w razie braku ubezpieczenia koszty leczenia itp mogą być bardzo wysokie.
Aleksandra322 / 31.63.158.* / 2015-08-09 17:23
Moim zdaniem compensa ma dobre ubezpieczenie turystyczne. Przede wszystkim ma na myśli to obejmujące podwyższone ryzyko. Jadąc na urlop nie mogę zakładać że nie będę jeździć rowerem lub że nie wybiorę się na górska wycieczkę. Dlatego wykupiliśmy u nich polisę bo gwarantowała ochronę tego typu.
Pola z kutna / 84.10.51.* / 2015-08-05 14:04
Ile kosztuje podstawowy pakiet?Czy to jest uzależnione od miejsca wyjazdu?
oecompensa / 2015-08-23 16:56
Tak, cena ubezpieczenia jest uzależniona od miejsca wyjazdu. W Compensie mamy dwie opcje ubezpieczenia w zależności od miejsca wyjazdu: Europa (kraje europejskie i kraje basenu Morza Śródziemnego) oraz Świat (cały świat). Na cenę ma również wpływ suma ubezpieczenia wskazana na koszty leczenia oraz wybrane ubezpieczenia dodatkowe, które mogą się przydać podczas wyjazdu (NNW, OC, Bagaż).

Zapraszam na www.compensa.pl, gdzie w zakładce dotyczącej ubezpieczeń podróży będzie mógł Pan sprawdzić wysokość składki oraz od razu zakupić ubezpieczenie turystyczne. Nasze ubezpieczenie można kupić już od 21 zł na tydzień.

W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Online Ekspert Compensa
Katarzyna Jurkiewicz / 2015-09-08 15:48
21 zł na tydzień?! Serio? Co mają Państwo w ofercie w tej cenie i jakie są szczegóły oferty?

Najnowsze wpisy