Forum W wolnym czasieKulinaria

Cukier słodka trucizna

Cukier słodka trucizna

Norbert33 / 2012-10-11 23:03
Szklanka wody wypita przed snem eliminuje sensację głodu podczas całej nocy u prawie 100% osób, które przestrzegają dietę – wykazuje badanie na Uniwersytecie Waszyngtońskim.

Brak wody jest głównym powodem uczucia zmęczenia w ciągu dnia. Początkowe badania wskazują, że 8 do 10 szklanek wody dziennie może znacznie zmniejszyć bóle pleców i stawów u 80% osób, które cierpią na te bóle.
Zwykłe zmniejszenie wody w ciele ludzkim o 2% może spowodować krótkotrwałe zakłócenie pamięci, problemy z liczeniem i trudności z koncentracją w używaniu komputera albo czytaniu.
Picie 5 szlanek wody w ciągu dnia zmniejsza ryzyko raka odbytnicy o 45%, może zmniejszyć ryzyko raka piersi o 79%, o 50% prawdopodobieństwo raka pęcherza..

http://verdienenonline.blog.com/woda-czy-coca-cola/
Wyświetlaj:
vegePaulina / 2018-03-27 15:25
Faktycznie biały cukier może nam nieźle namieszać w organizmie i dodatkowo spowodować np. cukrzycę. Lepiej całkiem go wyeliminować, albo zastąpić np. trzcinowym lub stewią.
Divine / 93.176.203.* / 2013-09-05 18:49
Biały cukier lepiej jest zastąpić np. stewią. Wiele osób stosuje ją przy odchudzaniu, ale według mnie nawet nie będąc na diecie warto stosować ten zamiennik. Nie tylko jest dużo zdrowsza, ale i w smaku identycznie smakuje jak cukier – nie widać różnicy jak w przypadku słodziku. Jedna pastylka odpowiada około 1 łyżeczce cukru, chociaż może nawet więcej, bo wcześniej do herbaty dawałam półtorej lub dwie łyżeczki, a teraz jedna pastylka mi wystarcza. Możecie więcej sobie poczytać na ten temat na stronie http://likemed.com/pl/oty%C5%82o%C5%9B%C4%87-i-nadwaga/. Mają tam fajne artykuły.
CPU_marcin / 2012-11-06 11:58
Dlatego proponuję zastąpić go ksylitolem - naturalnym cukrem brzozowym :)
zuska023 / 2012-11-06 11:35
Gorzka herbata nigdy w życiu. Nie żyję cukier.:P
miszka223 / 2012-10-22 07:46
ja już ograniczyłam cukier nie tylko z tych powodów bardziej patrzyłam na to by zgubić parę kg. Jeśli woda tak dobrze na mnie wpływa to ciesze się że zaczęłam jej więcej pić.

Najnowsze wpisy