Forum Forum pracyDokumenty

CV na zamówienie

CV na zamówienie

kan..ia / 2012-07-04 13:11
Czy opłaca się zlecać napisanie cv ludziom, którzy sie profesjonalnie tym zajmują? Coraz więcej powstaje ofert pisania CV na tak zwane zamówienie, idealnie dopasowane do indywidualnego profilu kandydata, tylko czy to faktycznie ziwększa nasze szanse na zdobycie pracy?
Wyświetlaj:
Erwin810 / 89.186.13.* / 2020-03-03 21:58
W dzisiejszych czasach, gdy ludzie (w tym pracodawcy / rekruterzy) są wzrokowcami, etap selekcji CV jest jednym z najistotniejszych w całym procesie rekrutacji. Ja polecam niebanalny serwis: cv.ca-team.pl
niestraszny / 194.99.105.* / 2019-09-23 06:35
a tam samemu najlepiej stworzyc jak jest mozliwosc a jest bo darmowy kreator na pracujpl maja np to mozna cos fajnego wytworzyc
Tomasz94 / 91.192.198.* / 2019-01-23 14:48
Na pewno profesjonalnie wyglądające CV pomoże więcej niż zaszkodzi. Zlecanie pisania CV nie koniecznie jest dobrym pomysłem bo na pewno trochę kosztuje. Lepiej samemu skorzystać z darmowego profesjonalnego wzoru CV jak ten: www.najlepszecv.pl/wzor-profesjonalne-cv-1
ingacyszukapracy.pl / 5.173.0.* / 2018-12-05 01:19
Życiorys, który zwróci uwagę rekrutera, to połowa sukcesu!

Utwórz CV, które zmieni Twoją pozycję startową w każdej rekrutacji.

Specjalizujemy się w brandingu wizerunku, adaptując Twoje CV lub tworząc dla Ciebie personalne strony internetowe. Zaufaj specjalistom w dziedzinie budowania wizerunku.

Zapraszamy na ignacyszukapracy pl
juliakocyk / 89.64.52.* / 2018-08-22 13:48
Samemu można fajne cv stworzyć nie trzeba płacić specjaliście. Ja na stronie szybkiecv stworzyłam swoje
mimi77 / 89.73.128.* / 2018-07-17 23:20
CV generalnie bardzo ważna sprawa, ale ważne jest też żeby się ładnie wyróżniało no i ważne są też kompetencje, ja osobiście swoje robiłam tutaj: szybkiecv.pl jest ładne i wyróżnia się1
zyzak1 / 91.223.167.* / 2018-08-01 09:21
też robiłam bo mają fajne, oryginalne szablony
MaXX4 / 5.172.235.* / 2018-02-28 14:17
Moim zdaniem nie warto płacić za CV, bo same dokumenty aplikacyjne nie dają przecież gwarancji, że na 100% uda nam się zdobyć upragnione stanowisko. Ja bym się raczej skłaniał do tego żeby skorzystać z kreatora CV list-motywacyjny.pl/kreator-cv który opiera się na rożnych szablonach. Jeśli ktoś szuka pracy jako nauczyciel czy asystentka to takie formalne CV na pewno zda egzamin.
hrmawu / 2016-01-08 00:24
Profesjonaliści wiedzą jak napisać CV, by to przyciągnęło uwagę rekruterów. Polecam CV na zamówienie i zapraszam na hrmawu.pl
KiSSka142 / 94.254.144.* / 2015-03-04 13:33
Na Twoje CV największy wpływ ma wyglad wizualny i informacje w nim zawarte. Dobre CV nie może zawierać więcej niż jedna strona a4, dobrze jest tez dodac kilka elementów graficznych, jak schludnie wyedytowac treść. Moim zdaniem bez sensu jest zawierać w swoim zyciorysie takich informacji jak zainteresowania.
TomaszAkademia / 164.127.228.* / 2015-03-04 13:09
Można stworzyć dobre CV samodzielnie.
Trzeba jednak opracować dokładnie - na czym zależy pracodawcy, żeby takie informacje znalazły się w CV.

Najlepsza jest do tego wiedza pochodząca od headhunterów, czyli ludzi którzy znają rynek pracy z obu stron.

Ponad 700 osób znalazło nową pracę dzięki wiedzy z Akademii Rekrutacji. Polecam
- www.AkademiaRekrutacji.pl
Betka228 / 188.124.171.* / 2015-01-28 14:13
Ja zleciłam napisanie cv i muszę przyznać, że napisali profesjonalnie. Przesłałam swoje cv które napisałam sama na jakims szablonie z neta, a oni poprawili, jakiś tam HRowiec do mnie dzwonił i dopytywał o szczegóły a potem przesłali już zrobione. Firmę znalazłam w necie, nazywają się About You. Teraz jak wysyłam gdzieś cv, to przynajmniej wiem, że się nie osmieszę, bo słyszałam od koleżanki, co w kadrach pracuje, że ci co zatrudniają, to się często wyśmiewają z niektórych cv.
ZuzaMaja70 / 2015-01-07 08:58
Mnie się tam wydaje, że w większości przypadków można sobie skonstruować CV samodzielnie. Jest mnóstwo poradników na necie, jak zrobić to dobrze, więc nie widzę potrzeby, aby wydawać pieniądze na taką usługę ;)
BG191 / 217.17.38.* / 2015-01-07 00:03
Ciekawa dyskusja. Architekcikariery, to już w zasadzie nie istnieją. Pracuj.pl ich rozwiązał, wysługiwali się freelancerami, więc o standaryzację na wysokim poziomie było trudno. Zgadzam się, że za 30 zł., to trudno liczyć o profesjonalizm:)
Zapraszam na stronę www.cvnazlecenie.pl lub e-mail cv@cvnazlecenie z pewnością się dogadamy.
Konsultantka z wieloletnim doświadczeniem zapewni darmowe konsultacje.
CV jest wizytówką, która pozwoli postawić pierwszy krok w procesie rekrutacyjnym.

Pozdrawiam,
Krzychu997 / 217.172.241.* / 2015-03-03 13:06
spróbujcie www.Besthr.pl; tam jest faktycznie rekruterka, która naprawdę pomaga wyciągnąć najlepsze cechy dla przyszłej firmy, bez rozdmuchanej formy, która teraz chyba tylko zniechęca hry. chyba już mają dość kreatywnych CV.. moje CV wygląda jakbym ja je pisał ale jest naprawdę rzetelne i przekonywujące..noi dostałem robotę!
Sylwia Sidz / 79.175.202.* / 2013-11-13 11:20
Dlaczego zajęłam się pisaniem CV na zlecenie? Pracując jako doradca zawodowy miałam okazję przyglądać się dokumentom, które przynosili beneficjenci. Po kilku latach pracy jasnym się stało iż poziom co najmniej 80% dokumentów jest bardzo niski. Osoby te borykały się wiele miesięcy ze znalezieniem pracy, często mając odpowiednie kompetencje.
CV jest formą wizytówki i zaproszenia do dalszego kontaktu. Warto zadbać o jego formę, to zwyczajnie procentuje. Dlatego zapraszam serdecznie do współpracy osoby, które dostrzegają u siebie taką potrzebę.

Pozdrawiam
Doradca CVInformator
http://CVInformator.pl
Judyna / 89.186.13.* / 2014-05-16 13:35
Ja zamawiałam na stronie cv.ca-team.pl i polecam, zwłaszcza studentom i bezrobotnym, bo są zniżki! ;)
Monika PolAngRos / 2015-11-07 20:44
Witam, zależy komu się zleci:)
W dużych i znanych firmach, które się tym specjalizują może być zatrudniony pracownik, który nie czuje motywacji i pisze CV bez zaangażowania, bez minimum kreatywności i indywidualnego podejścia, to zależy od człowieka, nie od firmy.....

Przekazuję info - gdyby ktoś miał ochotę spróbować mojej ,,produkcji,,:
- piszę i poprawiam CV profesjonalnie -
w języku polskim i angielskim.

Kilka szczegółów o autorze (o mnie:):

- wykształcenie wyższe filologiczne - studia dzienne + dodatkowe kursy, szkolenia w kraju i za granicą

- ponad 10 lat doświadczenia w dużych firmach w środowisku międzynarodowym w pracy na różnych stanowiskach (przeciętnego i wyższego szczebla)

- posiadam umiejętność wypromowania osoby, odnalezienia i opisania cech których oczekują pracodawcy!!!!!!!!!!!!!!!
(na podstawie rozmowy telefonicznej zapisuję podstawowe fakty które później opisuję i rozwijam)

- potrafię uatrakcyjnić styl napisanego już CV, przerobić na bardziej profesjonalny - pozmieniać tak by robiło wrażenie!!!!!!!!

- dodaję odpowiednie cechy i wartościowe szczegóły do CV zgodnie z moim pomysłem - potrafię  ,,wyrzeźbić coś z niczego,,:)

- nie popełniam pospolicie powtarzanych błędów w CV, każde jest przemyślane i napisane indywidualnie

- znajomość terminologii z dziedziny języka biznesu, korespondencji handlowej oraz języka technicznego  (polskiego, angielskiego i rosyjskiego) w oparciu o doświadczenie nabyte w pracy (tworzenie wzorów dokumentów, korekta i tłumaczenie kontraktów międzynarodowych, dokumentów handlowych, celnych, współpraca z kontrahentami w kraju i za granicą)
 
- jestem na Goldenline, Linkedin i Facebooku - można się zapoznać

Proszę o kontakt poprzez sms - oddzwonię

Pozdrawiam i życzę sukcesów!
Monika
Tel. +48 519 575 756
baciorka93 / 2012-07-05 11:10 / -
moj koleza zalozyl wlasnie taka firme,ktora specjalizuje sie w pisaniu cv i listow motywacyjnych, wedlug mnie oplaca sie zaplacic 30zl za profesjonalne cv i tym samym zwiekszyc swoje szanse na zatrudnienie...
tomniks / 89.78.68.* / 2014-10-17 15:03
30 zł? to pisane przez studenta, a nie profesjonalistę?
Adrian Zemos / 77.253.208.* / 2014-02-08 19:02
Jeśli rzeczywiście chcecie zamówić CV to radze zamówić u znanych firm na tym rynku - mentorkariery.pl lub architekcikarier.pl
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy