Czy było warto...?

seledyn / 193.200.83.* / 2010-05-24 13:23
„Czy było warto…”?


Wiele razy na stronach bloga podkreślałam, że przymierzam się do udziału w licznych konferencjach i szkoleniach jakie przeprowadza firma Novision. Właśnie 13 maja udało mi się wziąć udział w konferencji z samym Brianem Tracy. Tematem spotkania jak już wspominałam powyżej była „Siła pewności siebie”. Seminarium odbyło się w Warszawie w hotelu Gromada. Z moich informacji wynika, że było to już trzecie spotkanie z jednym z czołowych liderów biznesu na świecie, zorganizowane za pośrednictwem firmy Novision.

Samą postać Briana Tracy przybliżyłam już Czytelnikom Grandbloga w jednym z wcześniejszych artykułów.
W sali konferencyjnej pojawiło się około 1200 osób. Liczba osób zainteresowanych wykładem Briana Tracy była naprawdę imponująca. W przewadze byli to współpracownicy firmy Novision, co zrobiło na mnie ogromne wrażenie.

Skąd tak duże zainteresowanie seminarium i czy warto było w nim uczestniczyć?
Z mojego punktu widzenia było to ciekawe i bardzo wzbogacające o nową wiedzę doświadczenie. Starałam się zrozumieć i zinterpretować wiele kwestii na swój sposób. Do kogo tak naprawdę przemawiał Brian Tracy? Kto właściwie jest odbiorcą jego książek, audiobooków i wykładów?

Na początku myślałam, że treści jakie kieruje prowadzący do tak licznej grupy są przeznaczone tylko i wyłącznie dla ludzi ze świata biznesu i finansów. Wiemy przecież, że Brian Tracy szkoli pracowników różnych korporacji, dużych firm międzynarodowych i menadżerów najwyższego szczebla, jednak czy jego odbiorcą może być tylko grupa o konkretnym profilu?

Skoro już wybrałam się na seminarium i to ze światowej rangi liderem biznesu to czego mogłam się spodziewać zwłaszcza, że w sali konferencyjnej można było spotkać osoby ściśle związane z biznesem? Miałam zupełnie inne wyobrażenia. I choć już na samym początku Brian Tracy zapytał swoich słuchaczy ile chcieliby zarabiać i co powinni zrobić, aby zwiększyć swoje dochody, to w kolejnej części czułam, że wszystkie elementy wykładu układają się w jedną całość i każdy z tego spotkania może wynieść coś pozytywnego dla siebie. Zapytacie co tak naprawdę dała mi sama konferencja? Osoby, które już w jakimś stopniu zapoznały się z twórczością Briana zapewne wiedzą i wierzą w to co ja postaram się Wam przekazać. Jakie cechy posiadają i pielęgnują w sobie ludzie sukcesu? 10 kluczy do większych osiągnięć, sekrety ludzi zamożnych i wiele innych wskazówek i zasad, do których należy nawiązywać w celu osiągnięcia sukcesu. To tylko jedne z wielu licznych tematów jakie poruszył na seminarium Brian Tracy, a że było ich wiele to na wybranych tematach skupię się w kolejnym artykule. Jednak już teraz powiem, że naprawdę warto było uczestniczyć w tym wydarzeniu. Zwłaszcza, że to doskonała przygoda z człowiekiem, który właśnie jest żywym przykładem na to, że w życiu naprawdę można bardzo wiele osiągnąć, wystarczy tylko chcieć i zaufać swoim umiejętnościom, które nieustannie należy rozwijać właśnie po to, by osiągnąć sukces.

W kolejnej części mam zamiar opisać szerzej tematy bezpośrednio poruszone na konferencji, bo naprawdę warto… Może razem z rozsypanych puzzli- obrazków ułożymy coś ciekawego i może również Wam okażą się przydatne?

Więcej na ten temat już wkrótce na grandblog.pl
Zapraszam do lektury.

Najnowsze wpisy